Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 06:46, 08 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bog napisał(a)
Faktycznie niezły bałaganik ale ogarniesz widzę pomocnikow w oddali.
Danusiu udalo sie kupic w poniedziałek careksy ?


tak, udało się i dosadziliśmy 3 rząd. Miło było Cię zobaczyć Bogusiu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 06:50, 08 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
nyna76 napisał(a)



Interesuje mnie czy po ukończeniu ogrodu Danusia planuje tam prowadzić mały sklepik z roślinami lub nasionami? Zwiedzanie i drobne zakupy?



Tak, rośliny sprzedawaliśmy już w zeszłym sezonie. Obecnie z powodu epidemii nie otwieramy i wzięliśmy się za duże roboty ziemno-jakieś tam... Bo nie wiemy co będzie i kiedy będzie normalny czas. Wiecie kiedy?

Sebku, dziękuję za dobre słowo.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:17, 08 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witek założył permakulturę ... wczoraj skosiliśmy trawnik...prawie żyleta, ale jeszcze jedno koszenie i będzie 100% satysfakcji.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zawitka 10:30, 08 maj 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14043
Twój cudowny bałaganik to tylko chwila a ileż to pracy wymaga żeby cieszyło oko to tylko Wy wiecie .Nie daj się Danusiu głowa do góry i tak jestescie Herosami.

Teraz czas dla Was cieszcie się tym co macie bo ciężko pracujecie.

Jestem Wam wdzięczna za to czego nauczyłam się na Ogrodowisku bo tylko tak naprawdę tu jest wiedza i miłośc do roślin i ludzi.

Pozdrawiam Rodzinę
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Pola 15:14, 08 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Danusia, szkółka Kapiasa idzie pełną parą, troszkę trzeba poczekać bo najazd ludzi straszny, ale sprzedaż cały czas jest otwarta.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Malgosik 16:46, 08 maj 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Nad stawem skromne pierwiosnki, choć piękne, ale dobrze wiemy że już niedługo będzie tam gęsto i barwnie!
Tak powstaje ogród...
Bardzo energetyczne kompozycję w donicach.
____________________
Ogród na glinie
Gardenarium 08:14, 14 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Rośliny powoli zjeżdżają, mamy do posadzenia 52 grzybienie cudnej urody, m.in, czarne. Zimno jest, woda zimna, na razie staw kąpielowy odkurzony i przygotowany do sezonu pływackiego
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
15:59, 16 maj 2020
Danusiu niesamowici jesteście i jakże pracowici
Rabaty po brzegi wypełnione kwieciem,kolorem.biżuterią ogrodową.
Bardzo mi się podoba,nie wiem na co najpierw patrzeć.
Chłonę,po prostu chłonę wszystkimi zmysłami.

Danusiu Wy zmieniacie świat ogrodowy na lepsze

Pozdrawiam Was
sylwia_slomc... 00:17, 17 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
Praca wre na pełnych obrotachPrzymrozki Was omineły mam nadzieję bo szkoda by było tego piękna. U nas załatwiło masę roślin niestety, dwie noce z mrozem były czego pierwsza nie zniszczyła to drugiej się udało, muszę czekać aż się rośliny odbudują znowu.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 08:53, 17 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pracujemy do zachodu Przymrozki niestety, nie ominęły...cukinie już 3 raz będę chyba sadzić, dalie świeżo wsadzone nowe- listki podmarznięte, stare jeszcze nie wsadzone, tylko wydobyte z piwnicy....

Grujeczniki powoli wypuszczają nowe listki po kwietniu. Majowe chyba nie ruszyły ich ponownie. Okaże się.

Wczorajszy zachód, ziąb był straszny.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies