Idziesz jak burza Ula, ogród bardzo się zmienił, ale klon fajnie rośnie no i te Twoje pierwiosnki, szczególnie te białe cudne są A wiesz, że coś złego mi się dzieje z klonem wiesz tym co tak z nim biegałyśmy u mnie. Taki już piękny był, podejrzewam, że mrozy kwietniowe,susza? Zrobie zdjecia to Ci pokaze, może ktoś coś doradzi. Pozdrawiam serdecznie
Pielę codziennie, żeby głowę oderwać od tego wszystkiego co się dzieje... jakoś lżej mi na ciele i duszy jak spędzę czas w ogrodzie
brunerki uwielbiam, chyba muszę jeszcze zobaczyć inne odmiany...
Wymyśliłam zasypać oczko, jeszcze nie wiem czy nie lepiej np.nie dac wyciac z płyty by przykryć zasypać kamyczkami i na to taką fontanne kaskadową albo dzbany albo kamienie z zamkniętym przepływem wody. Prąd tam mam a zależy mi na szumie wody no i by porządek się zrobił. Wkomponować też musze w tło, najpierw myślałam o kuli albo trzech kulach ale to się tam zgubi.
Nie przyszło mi do głowy, że piwonia drzewiasta może podmarznąć. Czy w jej ojczyźnie nie zdarzają się przymrozki? To są takie mega pąki, wyglądają prawie zwierzęco, moim zdaniem powinny sobie poradzić
nie będę zakładał nowego tematu, właśnie działka została przeorana glebogryzarką separacyjną, no pięknie to wyglada, teraz moje pytanie, czy wyrównać to dalej powiedzmy paletą czy wystarczy samo grabienie? jak chodzi się po działce ziemia sporo osiada.