Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 15:03, 29 kwi 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7035
Do góry
Ostatnie Ciemierniki





Kalina japońska





Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 14:25, 29 kwi 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7035
Do góry
Rodgersje





Klona Shirasawy też nie wykopałam i teraz się boję

Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 14:24, 29 kwi 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7035
Do góry
Figi rosną



Magnolia Genie nadal kwitnie

Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 14:23, 29 kwi 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7035
Do góry
Dynie sobie rosną



Z tych wyszukanych nie będzie nic - zjedzone - nawet jedna nie wzeszła



Moje miejsce na ziemi -początek 14:03, 29 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2927
Do góry


takie były plany.
Moje miejsce na ziemi -początek 13:03, 29 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2927
Do góry
Bliźniaczki miały być tak
A key ta z drugiej due wydłużyła I wygoda tak
Na czerwono zaznaczyłam bliźniacze

Tu na zielono o ile się wydłużyła

Dlatego pomyślałam że trzeba to zmienić

Ta że znacznikiem zielonym
Rośnie tu przy chodniku tak jak pisałam lawenda z tujami donica

No i ogólny misz masz do zmiany

Szałwie, kocimiętki, pony,juki, trzcinki, tulipany, rozpalenie..
U Polon 12:49, 29 kwi 2025


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 2280
Do góry
anuska2507 napisał(a)



A cóż to za drzewo jest?
Moje miejsce na ziemi -początek 12:37, 29 kwi 2025


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 9670
Do góry
edi75 napisał(a)
Jesienią powstała rabata wejściowa przy chodniku z lawendą i tujami donica zamysł był taki żeby to były dwie bliźniacze rabaty chodnikowe
Zdjęcie nr 1
Po zmianach okazało się że część z lewej strony wchodząc do domu wydłużyła się znacznie i teraz nie wiem .. bo już bliźniacza nie będzie
Poza tym ta rabata po zmianach okazała się duża i muszę zrobić jakiś konkretny plan
Zdjęcie nr 2


Pokaz osobno kazda z rabat i napisz co na nich masz
Moje miejsce na ziemi -początek 12:34, 29 kwi 2025


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 9670
Do góry
edi75 napisał(a)
Przed ogródek


O maj gat!! Ale cudownie sie u Ciebie robi!
Czekam az bujnie ta rabatka
Pieknie bedzie
Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 12:27, 29 kwi 2025


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3944
Do góry
Kontonaogrod napisał(a)
Miałam obserwatora dziś przy pieleniu


Dinozaur
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:18, 29 kwi 2025


Dołączył: 28 sty 2024
Posty: 1135
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)





Cudowny kadr
Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 11:52, 29 kwi 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7035
Do góry
Piwonia drzewiasta



Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 11:52, 29 kwi 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7035
Do góry
Busz. Żywopłot do cięcia, trawa do wyrwania bo zaraz nie będzie się dało przejść



Fajne te tulipki




Trup po ślimaku w nocy



Wiejski ogród Magdy 10:53, 29 kwi 2025


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 664
Do góry
Ichigo napisał(a)
Niebieskości...





Śliczności
U Polon 10:45, 29 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2023
Posty: 1906
Do góry
Darowane przez Anię sadzonki pomidorów dołączyły do mojej „plantacji” pod oknem połaciowym

W tym roku moje sadzonki wyglądają trochę lepiej niż w ubiegłym. Cukinia też na razie jako-tako.
Wiejski ogród Magdy 10:31, 29 kwi 2025


Dołączył: 26 cze 2019
Posty: 905
Do góry


Wiejski ogród Magdy 10:30, 29 kwi 2025


Dołączył: 26 cze 2019
Posty: 905
Do góry
Niebieskości...



Ogród Basi i Romka 10:27, 29 kwi 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13740
Do góry
Z mojego judaszka sądzonego późną jesienią raczej nic nie będzie, ale jeszcze chwilę poczekam. No ale musiałam iść na rynek po ziemniaki, chyba zmienię dietę na makaron no stały one, bardzo ładne, a za nimi on, nie badylek, tylko juz całkiem fajne drzewko
Mamy taką pracę, że czasami jesteśmy w niej razem z eM. Jak wróciłam z rynaczka, jest dwie minuty od mojej pracy, miałam już zdjęcia i pokazałam komu trzeba EM poszedł na ryneczek i mam go już w swojej pracy
Ma więcej kwiatów, niż ten mój, który już u mnie rośnie kilka lat ale się cieszę, no i taki jak chciałam Forest Pansy, bordowe liście
Zieleń, drewno i antracyt 10:20, 29 kwi 2025


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13526
Do góry
Alija napisał(a)


Wcale się nie dziwię, że je lubisz, są cudne wyglądają, jak piwonie albo róże.
Jabłonki też pięknie kwitną, wiosna pełną parą.


W najlepszą fazę weszła teraz Transitoria. Jeszcze nie do końca biała, z odrobiną różu na pączkach.

Miskantowa pustynia, w przyszłości tarasowy ogród na skarpie 10:09, 29 kwi 2025


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 664
Do góry
Miskantowo napisał(a)
Wiosennie się zrobiło, już tak całą paszczą.
Milo się patrzy za okno.




Witaj Wioletto, przyszłam się przywitać po tym jak pochłonęłam Twój wątek w odcinkach. Super się czytało. Piękny ogród powstaje a widok na wiosenną skarpę jest przepiękny.

Pozdrawiam z Trójmiasta i weekendowo z Kaszub

Beata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies