Zrobiłam dzis przegląd bylin wychodzacych z ziemi.
Niezbyt spodobały mi się dwa lubiny. Takie jakieś,sama nie wiem, mniej żwawe mi się wydawały.
Zajrzałam im pod duze listki a tam:
Wszystkie młode listki wewnątrz rośliny to mają.
Wykopać te łubiny a ziemię czymś odgrzybiającym?
Może zakazone rosliny wsadzę do doniczek, postawię gdzies na uboczu i spróbuję ratowac?