A dziękuję Sylwio.
Boćkowe zdjęcia jeszcze na pewno będą , bo on w moim ogrodzie to jest częstym gościem.
Oj nie wyrabiam się, a teraz zamiast ziele wyrywać i coś tam ogrodowo to muszę malować obrazy. (maja mam swoją wystawię indywidualną.
To ogród deko poczeka.
Wczoraj kupiłam sobie dalijki niskie. Jeszcze będą w doniczce, bo ponoć na weekend mam być zimnica.
Fajne połączenie kolorów tych supertunii. Ja kupiłam tą Bubblegum a potem żałowałam, że nie połączyłam jej z tą Jazzberry, na przemian. Płaciłam po 10 zł. Ale moje sa mniejsze. Podasz źródło? Może za rok bym skorzystała.
A dziękuje Aniu. I ja na swoich obchodach podziwiam jak szybko wszystko rośnie i pięknie rozkwita.
Dziękuję i cieszę się, że boćkowe zdjęcia się spodobały.
Moje kolony...
Beni maiko mi po 4 latach padł , to kupiłam sobie drugi, ale oczywiście mały.
Na razie w doniczce, bo nie wiem gdzie go posadzę.
Jeszcze Atroporupreum sobie kupiłam.
klon crimson sentry i palomow nn
Kasiu dziękuję.
Wiosna cudna to i aparat chętniej biorę do ręki :
Lilaki i winorośle
kwiaty pierwsze mojej glicynii. Mam ją 4 lata chyba i 2 razy była przesadzana .
Dlatego cieszę się, że tak ładnie zakwitła i ma jeszcze sporo pąków kwiatowych. Posadziłam ją pod dębem.
E końcu wypuszcza listki judaszowiec. W ubiegłym roku kupiony. Jeszcze mi nie kwitł. W sumie to nie jak długo czeka się na jego kwiaty ?