Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Wymarzony sielankowy ogród..... 07:49, 25 kwi 2025


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Tak na szybko dzisiaj cyknięte o poranku



April podbija las... 07:46, 25 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Przetacznik płożący ale nie pamiętam który, i listki konwalii


Geisha




Paprociowisko trzeba podlewać. Chociaż dziś wreszcie pada

April podbija las... 07:41, 25 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry


Epimedium Rubrum zmieniło kolor liści. Już nie są limonkowe


Niezapominajki panoszą się u mnie wszędzie


Pierwszy kwiat polemonium
April podbija las... 07:38, 25 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry






April podbija las... 07:36, 25 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Do czego służą u mnie ławki






April podbija las... 07:33, 25 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Zabawy szczurków






Trzy na jednym zdjęciu, cud
April podbija las... 07:30, 25 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry


Grujecznik i klon palmowy stworzyły zieloną ścianę


Klon Orange Dream

Polowanie
April podbija las... 07:28, 25 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Grujecznik Rothfuchs


W głębi cercis Rising Sun




April podbija las... 07:20, 25 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Jolu, te widoki, które prezentujesz na zdjęciach, warte były każdej godziny ciężkiej pracy. Wszystko tak cudownie skomponowałaś, roślinki wzajemnie podkreślają swoją urodę. Pełen zachwyt!


Haniu bardzo dziękuję Głaskanie po główce zawsze dobrze wpływa i motywuje








April podbija las... 07:13, 25 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
mirkaka napisał(a)


U mnie tak jak u Hani, nie rosną prawie wcale, ale teraz już wiem dlaczego Podsypię im trochę qpy


Qpa nie zaszkodzi Może można trochę rozluźnić podłoże?

Cercis Rising Sun






April podbija las... 07:08, 25 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
TAR napisał(a)
No ale cudeńko wyrzeźbiłas pomiedzy tymi sosnami, nie da sie ukryc


Powiem ci że jestem coraz bardziej zadowolona A długo nie doceniałam, nie podobało mi się. Nie tworzyło całości.

Wczoraj z przyjemnością cyknęłam trochę fotek

Cercis Vanilla Twist




I pierwszy raz kwitnie Elizabeth


Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II 04:05, 25 kwi 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
mrokasia napisał(a)
Na frontowej zaczęły zawilce wiosenne .

Ja nic nie poznaje
A nie tu byly juki ?
Ogród pod lasem 23:08, 24 kwi 2025


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10340
Do góry
UrsaMaior napisał(a)




Co to te paprotkowe???

Dziś znowu ciepło o Tobie myślałam
Sadziłam niewielkie zamówienie z wodnego sklepu, sadzonki też niewielkie, a kopiąc dołki zasapałam się jak słoń

W stan doniczek "zero" nie wierzę Izka, opanuj się, kwiecień dopiero mamy
Zacisze Alicji 22:51, 24 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Alija napisał(a)

Ślicznota tfu tfu tfu.
Zacisze Alicji 22:50, 24 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Alija napisał(a)
Biedronkowa Henry Kern wyrosła z małego patyczka.


Kurcze też wtedy kupiłam, ale moja w takim razi pomylona bo ciemniejsza.
Dębowe zakątki 22:49, 24 kwi 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
No i bociek ogród przyćmił Pięknie Aniu. Nie przejmuj Się ja też stale nie wyrabiam czasowo z robotą

A dziękuję Sylwio.
Boćkowe zdjęcia jeszcze na pewno będą , bo on w moim ogrodzie to jest częstym gościem.
Oj nie wyrabiam się, a teraz zamiast ziele wyrywać i coś tam ogrodowo to muszę malować obrazy. (maja mam swoją wystawię indywidualną.
To ogród deko poczeka.
Wczoraj kupiłam sobie dalijki niskie. Jeszcze będą w doniczce, bo ponoć na weekend mam być zimnica.
Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 22:44, 24 kwi 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10940
Do góry
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Dotarły supertunie zamówione w styczniu. Podobnie jak w zeszłym roku jestem zadowolona ze źródła.

Porównanie koloru Bubblegum i Jazzberry.




Fajne połączenie kolorów tych supertunii. Ja kupiłam tą Bubblegum a potem żałowałam, że nie połączyłam jej z tą Jazzberry, na przemian. Płaciłam po 10 zł. Ale moje sa mniejsze. Podasz źródło? Może za rok bym skorzystała.
Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II 22:41, 24 kwi 2025


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
mrokasia napisał(a)
Na frontowej zaczęły zawilce wiosenne .


O jak cudnie!!!
Dębowe zakątki 22:35, 24 kwi 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
GorAna napisał(a)
Aniu, podziwiam wiosenne soczystości☺️ Fotka boćka pełna profeska☺️
Pozdrawiam ☺️

A dziękuje Aniu. I ja na swoich obchodach podziwiam jak szybko wszystko rośnie i pięknie rozkwita.
Dziękuję i cieszę się, że boćkowe zdjęcia się spodobały.

Moje kolony...
Beni maiko mi po 4 latach padł , to kupiłam sobie drugi, ale oczywiście mały.
Na razie w doniczce, bo nie wiem gdzie go posadzę.

Jeszcze Atroporupreum sobie kupiłam.


klon crimson sentry i palomow nn
Dębowe zakątki 22:24, 24 kwi 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Kasya napisał(a)
Piekne foteczki

Kasiu dziękuję.
Wiosna cudna to i aparat chętniej biorę do ręki :
Lilaki i winorośle

kwiaty pierwsze mojej glicynii. Mam ją 4 lata chyba i 2 razy była przesadzana .
Dlatego cieszę się, że tak ładnie zakwitła i ma jeszcze sporo pąków kwiatowych. Posadziłam ją pod dębem.




E końcu wypuszcza listki judaszowiec. W ubiegłym roku kupiony. Jeszcze mi nie kwitł. W sumie to nie jak długo czeka się na jego kwiaty ?


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies