Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród pod lasem 19:17, 16 kwi 2025


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9517
Do góry




Ogród pod lasem 19:14, 16 kwi 2025


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9517
Do góry
Susan.





I różności.









Ogród pod lasem 19:09, 16 kwi 2025


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9517
Do góry
Alexandrina nigdy nie zawodzi.







Butterflies.








Wiejski ogród Magdy 19:08, 16 kwi 2025


Dołączył: 26 cze 2019
Posty: 905
Do góry
Byłam dzisiaj w Leclerc i muszę przyznać, że mają tam ładne begonie. Choć nie przepadam za tymi kwiatami, te mi się podobają:



Begonii nie kupiłam, ale kupiłam pelargonie, szafirki i narcyzy. Jak to się dzieje, że z każdych zakupów spożywczych wracam do domu z jakąś roślinką?



Ogród pod lasem 19:05, 16 kwi 2025


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9517
Do góry
Elizabeth is back! Moja gwiazda







Lennei Alba jak zwykle urocza.





Wymarzyłam sobie wrzosowisko 18:42, 16 kwi 2025


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 3207
Do góry
Wymyśliłam, że rozsadzę pysznogłówki na rabatę z wrzosowiskiem.
Za wrzosami rośnie rzeczka rozchodników Autumnjoy i 4 molinie Cordoba (to dość wysoka trawa). Dałabym jeszcze stipę, ale boję się, że będzie mi się zbyt mocno siać. Mam już milion siewek w innym miejscu może jeszcze szałwie Caradonna?
Co myślicie?
Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 18:34, 16 kwi 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7042
Do góry
Jakby ktoś potrzebował, można wysyłkowo

Www.ogrodolszanica.pl





I dwumetrowe kwitnące swidosliwy po 30zl szkoda że nie wielopienne

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 18:09, 16 kwi 2025


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
Przyszły mi z dwutygodniowym opóźnieniem płytki - ostatnie płytki do łazienki - tylko na nie czekaliśmy. I taką prawie gotową skrzynię mam na grządkę Takie niespodzianki to ja lubię
W Kruklandii 17:59, 16 kwi 2025


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Melduję, że ogórki kwitną jak szalone
Swatam

Cukinia też kwitnie... ale póki co... same męskie kwiaty.

Pomidory poszły do większych doniczek...


to samo papryki


Reszta zieloności z parapetów powędrowała już do warzywnika.

Przyjechały mi tyczki kompozytowe i siatka na/przeciw ptakom... u mnie przeciw kotom
Idę siać dalej i montować to ustrojstwo



Moje małe, zielone miejsce na ziemi... 17:31, 16 kwi 2025


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 1365
Do góry
Wafel napisał(a)
Kawa na tarasie ze słoneczkiem, miodzio


Szaleństwo- begonie o tej porze roku, dwa zeta z groszami - wzięłam, będę chować w razie czego


Moja parasolka- czochraniec posadzona

Trawnik się zazielenił, Magic Ball świeci kolorkiem


Nie wiem, czy Twoja zielona oaza to tyle co na tych zdjęciach, ale jeśli tak to zagospodarowanie tak małej powierzchni jest bardziej trudne niż większego ogrodu. Tobie wyszło to bardzo ładnie.
W moim małym ogródeczku II 17:22, 16 kwi 2025


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 1365
Do góry
Wafel napisał(a)
Wszelki duch! Jak dobrze, że się odnalazłaś Wejście z wiosennym przytupem!
Dziękuję za tak miłe powitanie.

Przy ścieżce 17:14, 16 kwi 2025

Dołączył: 09 kwi 2025
Posty: 428
Do góry
vita napisał(a)






Przepiękne magnolie i ten zakątek aż zaprasza, żeby tam przysiąść. Uwielbiam magnolie, ale tutaj chyba będę musiała jednak sobie je odpuścić, bo wśród sosen wyglądałyby jednak jak z innej bajki Może za parę lat, jak stopniowe nasadzenia trochę odmienią charakter lasu na bardziej ogrodowy? No i one lubią jednak słońce - chociaż na wiosnę nawet w lesie jest go trochę.
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 17:08, 16 kwi 2025


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Kasya napisał(a)
Cos mi przezimowalo w doniczce, nie posadzilam
Tylko co to jest ??
masz różne wynalazki, może to clematis? https://pietrzykowscy.pl/produkt/powojnik-calolistny-clematis-integrifolia/
W kamiennym kręgu od początku 17:04, 16 kwi 2025


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 1365
Do góry
GorAna napisał(a)
Żółta rabata się rozkręca
Witaj Aniu Żółta rabata wygląda obłędnie. Zaintrygowały mnie te żółte kwiatuszki w tle, czy to jest może forsycja? jeśli tak to wygląda pięknie.
Pomidorowy Zawrót Głowy 16:50, 16 kwi 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Patrycja_KG_Lu napisał(a)

Kiedy siałaś? Pokaż. U dziewczyn trochę większe, bo wcześniej siały. U mnie dziś tak wyglądają tunelowe:

Siane kilka dni po nich te do gruntu:

Teraz mnie nie ma, jutro wrzuce
A sialam chyba 1 marca albo jakos tak…
Przy ścieżce 16:49, 16 kwi 2025


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
Do góry
vita napisał(a)


Sprawdź (obniż) Ph, potrzebuje lekko kwaśnego podłoża, wilgotnego i zasobnego w materię organiczną. To roślina runa leśnego. Mój Spotty Dotty, ma już kilka dobrych lat, z jednej sadzonki, w tym roku nieźle ruszył. Z tym Ph to ja nie do końca ogarniam, potrzebującym roślinom obniżam, chociaż nie wiem czy do końca skutecznie. Ten stopowiec puszcza właśnie rozłogi pod moje cyklameny, którym staram się zapewnić zasadowość




To mój na bank ma zasadowo w nogach. Muszę mu zakwasić jak tak.
April podbija las... 16:48, 16 kwi 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
To jakie paprocie nadaja sie na susze ?


April napisał(a)


Było zimno, dalie musiałam wstawić do domu, bujnęły już do 20cm. To nie jest dobrze, bo trzeba będzie podpierać jak tak bujnęły. Ale niektóre jeszcze upchnięte w garażu, czekają na chwilę czasu wolnego z mojej strony. Co nie jest łatwe bo oprócz pracy mam trzy razy w tygodniu rehabilitację. Wyjątkowo w tym roku mam poślizg w pracach.
A swoje dalie gdzie trzymasz?
Podziwiałam twoje wysiewy warzywne.
Co do paproci, to one nie przepadają za gliną. Za piaskiem też nie ale łatwiej obłaskawić piasek niż glinę. No nie wszystko można mieć. Wielu roślin ja ci zazdroszczę bo u mnie są bez szans niestety
Ale i ja straciłam mnóstwo paproci, które nie zniosły suszy. Teraz już wiem jakich nie kupować

Klon palmowy

Pissardi, niestety nie tak piękna jak Mrokaśki





Ogród w malinówkach 16:46, 16 kwi 2025


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 5725
Do góry
Zostawiam na szybko kwiatka
Pomidorowy Zawrót Głowy 16:46, 16 kwi 2025


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6129
Do góry
Kasya napisał(a)
No nie wiem
U mnie takie mikrusy ze chyba bede musiala kupic sadzonki

Kiedy siałaś? Pokaż. U dziewczyn trochę większe, bo wcześniej siały. U mnie dziś tak wyglądają tunelowe:

Siane kilka dni po nich te do gruntu:
Wszystkiego po trochu 16:45, 16 kwi 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Na drugiej fotce to wilczomlecze ? Czy cos innego ?


mirkaka napisał(a)
Widok na duży klomb, w tle warzywnik, jak róże i hortensja nabiorą masy to go zasłonią



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies