Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 11:36, 13 kwi 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7044
Do góry
Pszczoly obejrzane





Moje małe, zielone miejsce na ziemi... 11:29, 13 kwi 2025


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Wafel napisał(a)
Znowu zakwitła mi sansewieria


Podziwiam umiejętności upraw doniczkowych Ja 'wymordowałam' wszystko, co trafiło do mnie jako roślina pokojowa. Napiszesz słów kilka na temat uprawy sansewiery?
Ogród Basi i Romka 11:03, 13 kwi 2025


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Basieksp napisał(a)
Pogoda dopisuje, ciepło, słonecznie mały obchód po ogrodzie Uratowana przed przymrozkami magnolia


Czy to te kwiaty dostały pojedyncze osłonki? Piękna magnolia, ile ma tat?
No, a rabarbar mega! Moje nadganiają Nawozisz azotowo?
Ogród Basi i Romka 11:03, 13 kwi 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry


Przydało by się trochę deszczu, po ostatnich chłodach, słońce bardzo cieszy
Ogród Basi i Romka 11:00, 13 kwi 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
Ogród Basi i Romka 10:59, 13 kwi 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
Pogoda dopisuje, ciepło, słonecznie mały obchód po ogrodzie Uratowana przed przymrozkami magnolia
Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 10:32, 13 kwi 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7044
Do góry
Siewki w tunelu



Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 10:31, 13 kwi 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7044
Do góry
Rabarbar







Glina i zielsko 10:03, 13 kwi 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13849
Do góry
Hey Dziewczyny i Chłopaku?

Dziś tak ciepło że pierwsza kawa na tarasie w piżamce i klapeczkach.

Niestety mój dzień pracy zawodowej.



Miłego dnia wszystkim
Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 09:53, 13 kwi 2025


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10937
Do góry
Pierwszy transport pomidorów (tych wybujałych) pojechał dziś na szklarniowanie.



A w szklarni już 26 stopni mimo drzwi otwartych z dwóch stron. Koniecznie muszę pomyśleć o tej tkaninie zaciemniającej.
Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 08:56, 13 kwi 2025


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6129
Do góry
Zakończyłam wczorajszy dzień po 20-stej przymierzaniem oświetlenia z promocji w Ac…n i zrobieniem krawędzi od strony północnej.


Ogród zacząć czas. 08:46, 13 kwi 2025


Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 3247
Do góry
Dzięki Wam za docenienie starań
Z tym czasem jaki potrzeba na prace ogrodowe to jeszcze czasami mam tak, jak planuje sobie, co zrobię- oj, jaka to bywa długa lista , a zwłaszcza jak jest na tej liście usuwanie darni, to strasznie powoli mi idzie

Pięknej niedzieli wszystkim życzę!


Wiejski ogród Magdy 23:41, 12 kwi 2025


Dołączył: 26 cze 2019
Posty: 905
Do góry
Rabata październik 2024:





Z pierwotnych nasadzeń został klon palmowy, azalia Il Tasso, magnolia i dwie piwonie. Reszta wypadła. Pojawiło się dużo nowych roślin. W zasadzie rabata już teraz wygląda inaczej, bo powiększyłam ją i pojawiło się obrzeże z cortenu.
W ogrodzie wszystko ciągle ewoluuje.
Wiejski ogród Magdy 23:26, 12 kwi 2025


Dołączył: 26 cze 2019
Posty: 905
Do góry
Odnalazłam dzisiaj na dysku Google stare zdjęcia z czasów, jak zakładałam pierwszą rabatę.
Tak w ogóle to pierwsza była magnolia. Teraz wiem, że odmiany NN, wtedy myślałam, że Sunrise.

Wrzesień 2020 i dla porównania - kwiecień 2025:




A to moja rabata "główna", prapoczątki.
Październik 2021:







Magnolia w ogóle jest tutaj poza rabatą. Dopiero potem, kiedy rabata zaczęła pączkować, włączyłam ją do niej.
Nowy początek z wilkiem w tle 22:16, 12 kwi 2025


Dołączył: 28 sty 2024
Posty: 1137
Do góry
magewa napisał(a)


Cudowności
Ożankowy ogród 22:05, 12 kwi 2025


Dołączył: 28 sty 2024
Posty: 1137
Do góry
Kukliki tuż tuż

i te cudowne listki startujące -zachwycam się
Ożankowy ogród 22:02, 12 kwi 2025


Dołączył: 28 sty 2024
Posty: 1137
Do góry
Bodziszek Rozanne startuje

Ożankowy ogród 21:59, 12 kwi 2025


Dołączył: 28 sty 2024
Posty: 1137
Do góry


Ożankowy ogród 21:55, 12 kwi 2025


Dołączył: 28 sty 2024
Posty: 1137
Do góry
Nie uwierzycie, dziś kosiłam ogród- 5 koszy trawy poszło na rabaty




Jeszcze zakończyłam reorganizację przedogródka, trzeba czekać do czerwca na róże, do lata na trawy i hortensje, które mam nadzieję ukorzenią się z patyczków jak to u mnie, zawsze trzeba poczekać



Teraz w planach do lata reorganizacja części owocowo- jagodowej
Ogród w malinówkach 21:24, 12 kwi 2025


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 5728
Do góry
Domyślam się, że wszyscy znów ruszyli w teren Ja sam padam na pysk.

W czwartek zacząłem od sadzenia wiśni z boku domu. Wczoraj mimo zimna wyszedłem zdjąć włókninę do końca i zacząłem przekopywać ziemię.

Dziś rano dokończyłem kopanie i wziąłem się za sadzenie. Zdjęcie mam w trakcie tylko, potem nic już nie zrobiłem. Podlewałem do ciemnej nocy.


W sumie poszło póki co:
8 sztuk rozplenicy Moudry
7 sztuk irysów syberyjskich
10 sztuk hortensji Vanille Fraise
1 sztuka hortensji Magical Kilimandżaro
1 sztuka rozplenicy Magic
5 sztuk miskanta Graziella
3 sztuki berberysa Vulcano

W kolejce jeszcze drobnica: ciemierniki, seslerie, turzyce i szałwie. Wygląda na tu, że tu jeżówek już nie dam.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies