Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:11, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:09, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:06, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:04, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:01, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:57, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:56, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Ależ ty jesteś szybka...roślinki posadzone,dekoracje już mają swoje miejsce,zdjęć nowych natrzaskałaś, relacja z Sandomierza zdana...Wstawię wiec i ja pamiątkowe fotki,bo się zaraz przeterminują Iwonka pisze, że od niej już nie aktualne ,bo coś w rabatach pozmieniała
Sylwia dziękujemy za przemiłą gościnę i niezapomniane widoczki z ogrodu Spacerek po ranczu wyśmienity!!!
Migawki z ogródka 18:42, 19 lip 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
In statu nascendi
Nie patrzeć na bałagan i chwasty.



I teraz mój ból. Wzdłuż chodnika są same liliowce. Czy od strony trawnika powtórzyć tylko liliowce, czy wetknąć między nie np kulki z tui małe albo z buksa? Tu już śnieg nie dolatuje.
Ogród w remoncie 18:40, 19 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
O liatry masz piękne i hortensje jakie mocno zaawansowane u ciebie Asiu. Moje i liatry i hortensje wciąż w *zapowiedziach*

Widzę że trafiłam na mały jubileusz -1000+stronka twojego wątku
Gratuluję i życzę samych życzliwych wpisów i przyjaznych odwiedzających!!!
Kwiatucha dołączam do gratulacji.
Kłopoty - problemy z trawnikiem 18:08, 19 lip 2019

Dołączył: 16 lip 2019
Posty: 3
Do góry
Witaj Elofura, wody to mu na pewno nie brakuje, cały czas jest "miękki" a te miejsca z odrastającą trawą... myślę że to nawóz wysiany ok 3 tyg temu (kolejna dawka) zaczął działać. Po trzech dniach od zrobienia czwartego zdjęcia trawa jakby ożyła i trawnik zaczął się zazieleniać. Niestety po wczorajszym koszeniu wygląda tak:

[img size=360x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/190/1902669/original.jpgco

Elofura być może to brak nawozu, lecz już wysiałem 3kg czystego azotu na m2. Więc jeśli kolejne dawki to by się skończyło na 5kg czyli 2 razy więcej niż zalecenia po badaniu gleby.

Danusiu a co Ty o tym myślisz???
Przerabianie ogródka pod swój gust 18:01, 19 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Niedawnp przerzedzilam klona. Dosyc drastycznie, bo nie bylo juz widac pnia ani galezi.







Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 18:01, 19 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry






Przerabianie ogródka pod swój gust 17:54, 19 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Misa wlasnej produkcji


Ogolnie mam slabosc do drewna, betonu, ziemi i naturalnych materialow, metalu,kamieni.






Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 17:53, 19 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Czasem trzeba poczekac 2-3 lata by zaczela dobrze kwitnac.Za duzo nawozu tez nie dobrze.Swoje nie nawozilam w tym roku wogole.Moi tescie nie nawoza od 15 lat







Przerabianie ogródka pod swój gust 17:46, 19 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Powoli zaczyna sundae fraise








Ogród z wilkiem zamkn. 17:41, 19 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Zaglądam i podziwiam
Buziaki


Aguś dziękuję Kochana
Przerabianie ogródka pod swój gust 17:36, 19 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Witaj popcorn










Ogród z wilkiem zamkn. 17:36, 19 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Anitka napisał(a)


Wiesz, że pisze do tej naszej Smerfetki, że mam w pracy dla Niej od Ciebie jakiegoś kwiatka a Smerfetka nie wie o co chodzi. Więc robię fotkę, dla porównania z moim różowym paznokciem ( tym co w samochodzie pomalowałam przez wyjazdem do Was na spotkanie) i reklamówką, co by blady róż był widoczny Myślała, że wykopałaś go z ogródka


Madziu dziękujemy za zaproszenie i spotkanie. Bardzo lubię te nasze spotkania. Śmieje się, że mam ostatnio ogrodowisko głównie w realu Ciesze się, że ponownie fenę złapałaś. Mam nadzieje, że do mnie też powróci. Ogród niesamowitą metamorfozę przeszedł. Super zmiany. Kibicuję dalszym działaniom a znając Ciebie to pewnie zaraz nas czymś nowym zaskoczysz.

A basenem się nie przejmuj. Masz takie widoki, że niejeden człek nawet różowy basen by zaakceptował w ogrodzie mogąc zadek moczyć w basenie i podziwiać Wasze tło zapożyczone


Anitko Kochana bardzooooo dziękuję ,że byliście i za komplementy i za prezenty i za wszystko
koniecznie wpraszam się do Ciebie ,bo mam niedosyt pogaduch i Twojego ogrodu
daj mi tylko znać ,która Niedziela by Ci odpowiadała

jak byś miała chwilkę luzu ,to potrzebuję porad na rabatę z przodu ….wiesz ,jak zawsze z drzewami mam problem -ale już przynajmniej mam pomysł na dęby …
za wiśniami chcę zrobić rabatę z dębami i seslerią jesienną i jakieś kwiaty oczywiście też ….
a z przodu ,gdzie przekopuję ….chcę róże ,powojniki ,ice dance ….nie wiem ile i jakie drzewa tam zostawić, ….poradzisz ?

odcinek 22 metry długi -muszą to być takie drzewka ,żeby nie zasłaniały powojników i róż ,a dawały im trochę cienia
nie wiem ,czy pamiętasz ,ale jak na razie są tam wiąz ,katalpa ,jabłonka rajska ,3 dęby ( do przesadzenia na bok ) klon czerwony i glediczja
fotka dla przypomnienia

morning lighty też pójdą do przesadzenia -pewnie pójdą koło basenu po przeróbkach


a prezent cudowny już znalazł miejscówkę tylko jeszcze bez zdjęcia dziękuję jeszcze raz



a z tym malowaniem paznokci niezła jesteś
buziaki
Ogród z czereśnią 16:32, 19 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
U mnie dzisiaj takie domowe dekoracje
Ogród Fenny Graf 15:52, 19 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Miro, ja byłam w tym ogrodzie dokładnie 19 maja. Ewa tylko miesiąc później, a ogród już był inny. Chętnie zobaczyłabym go jeszcze w sierpniu i październiku. Może kiedyś się uda

Róże zauważyłam tylko w jednym miejscu przy płocie



Nie mam pojęcia jakie to, może rugosy, bo były bardzo najeżone
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies