Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Choroby i szkodniki bukszpanów, bukszpan - Buxus 10:55, 18 lip 2019

Dołączył: 18 lip 2019
Posty: 1
Do góry
Niestety coś takiego zaatakowało mój bukszpan w tym roku. Jak przeciwdziałać, proszę o podpowiedź.
Ogrodowe marzenie Mrokasi 10:46, 18 lip 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13854
Do góry
mrokasia napisał(a)
Parę widoczków, ciągle to samo ale co tam .

Za domem





tu mi sie bardzo podoba no i niebieskosci super, u mnie tez ogrod zmienil barwy z rozow i zółci na niebieskosci
Nowocześnie z różAnką :D 10:41, 18 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Zakrecona napisał(a)
SS super się prezentuje. Ja dopiero teraz dopatrzyłam jak Ty masz gęsto na rabatach

A tego, że masz już skrystalizowany pomysł i plan, to zazdroszczę, bo ja ciągle jak osiołek, co mu za dużo dano
4 lata na tą gęstość czekałam więc spokojnie kochana
Ss ujarzmione, za rok powinna być już ukorzeniona to sznurki wyrzuca

Petunia/surfinia z nasion 10:38, 18 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Moje tegoroczne z nasion
Borówka wysoka (amerykańska) - uprawa, cięcie 10:36, 18 lip 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
borówka uwięziona


siatka na kreta przydaje się i na te latające "jagodzianki"


Działka prawie w Borach Tucholskich 10:32, 18 lip 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Miss zmienną jest



borówka uwięziona


bo takie różne tu latają


Nowocześnie z różAnką :D 10:31, 18 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Johanka77 napisał(a)


Ania, zrób za dnia zdjęcia roślin na tych rabatach pod płotem.
Wyglądają mega, chętnie bym zbliżenia pooglądała
Asia wycielam klosownice i szału nie ma
Tam rosną od płotu serby potem trzcinniki hortensje sesleria jesienna i bergenie. Obok z jednej strony przywrotniki A po drugiej klosownice
Zielonym do góry... 10:25, 18 lip 2019


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1436
Do góry
Zielonym do góry... 10:24, 18 lip 2019


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1436
Do góry
Jezowki od Moniki
Zielonym do góry... 10:20, 18 lip 2019


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1436
Do góry
małe zakupy
Wzgórze chaosu 10:14, 18 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Iwonka napisał(a)
Parę zaległych kadrów z czerwca, głównie róże i piwonie.
Piwonie mam trzy, białą uwielbiam, fuksjowa jeszcze nie kwitnie, ale u mamy jest piękna, więc i u mnie też kiedyś będzie. Pusta jasno różowa to nie moja bajka, no ale widocznie kiedyś robiła na mnie wrażenie, skoro ją kupiłam
Szkoda, że tak krótko kwitną. Na szczęście zielona podstawa długo jest ładna i nie schnie.
Moja biała ulubienica


Fusjowa pachnie obłędnie, mam już ogromny krzak od mamy, ale muszę w sierpniu płycej posadzić, ponieważ nie kwitnie. Ale bukiecik w tym roku był


Na koniec nie perełka, ale w kompozycji nawet jakoś daje radę

Piwonie masz śliczne, a ta ostatnia to właśnie jedna z perełek Wygląda jak Bowl of Beauty
Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 10:03, 18 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
KasiaLangier napisał(a)
Dereń kousa milky way posadzony około miesiąca temu, tak cudnie kwitnie..


Przyglądam się temu Twojemu dereniowi. Śliczny jest. Ja mam takiego od patyczka (Milky Way) i w tej chwili jest taki poczochraniec - no i niestety nie kwitnie jeszcze. Myślę o przycięciu i szukam inspiracji. U mnie na stronie 6 widać jak mój wygląda - w porównaniu z Twoim zdecydowanie nieporządnie Kradnę sobie tą fotkę ale tylko do użytku własnego, dobrze? Jeśli byś koło niego przechodziła tak przypadkiem to cyknij dla mnie jeszcze kilka fotek takich po całości z różnych stron. O ile mogę Cię o to prosić. I wrzuć do mojego wątku proszę będzie mi łatwiej znaleźć.
Miłego dnia Kasiu.
Ogrodowe marzenie Mrokasi 10:01, 18 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Parę widoczków, ciągle to samo ale co tam .

Za domem



Podokienna




Pojałowcowa - od ogółu do szczegółu


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 09:51, 18 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Urszulla napisał(a)
Turzyca palmowa- to te kiełki wychodzące jaskrawozielone chyba 2 szt. 30-40cm wys. Fotka z ogrodu Anitki



Turzyca szerokolistna- niska rośnie w kępie, zanika na zimę, pojawia się w kwietniu.

Jeszcze coś??

DziękiResztę wiem
Ogród z łezką II 09:35, 18 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Kindzia napisał(a)




Co Ci powiem to Ci powiem, ale Ci powiem: no piknie.
Co tu dużo gadać. Wiesz co chcesz i masz jak chcesz. I jeszcze - jak to u Ciebie zadbane na maksa, dorodne, kolorowe. Miło się ogląda i spaceruje po Twoim ogrodzie. Buziaki i dobrego dnia.
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 09:24, 18 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Basilikum napisał(a)


Bardzo ładne to zestawienie jest.
Bodziszki fajnie Ci kwitną, a naparstnice przyjmują ciekawe formy
Wyszperana ozdoba ogrodowa mnie zainteresowała - ciekawe gdzie ją postawicie.
Miłego dnia.
Blaski i cienie nowego życia 09:24, 18 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Nowości



Sadzonki to u mnie codzienność

Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć 09:23, 18 lip 2019
Do góry
To takie coś co przyszło mi na szybko
Blaski i cienie nowego życia 09:21, 18 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 09:11, 18 lip 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry

Fajna ta jodła, bardzo ciekawa. Jest w ogrodniczym niedaleko mnie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies