Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 10:01, 18 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
TAR napisał(a)


a ja niczym nie pryskam (psy) i chwastow niewiele, w niektorych miejscach mini koniczynka sie pałeta albo taki chwascik podobny do bluszczyka kurdybanka albo jak listki dzwonkow poszarskiego, nie przeszkadza mi to w zadnym razie. raz na miesiac sypiemy florovitem i nie podlewamy, bo woda zbyt cenna raz na tydzien kosimy. trawnik zielony i miekki ale nie spaceruje na boso, bo za duzo meszek i komarow tam sie chowa i mam podziabane stopy trawa z rolki uniwersalna od lokalesa za grosze z uprawy na podobnej glebie jaka mamy w calym ogrodzie. bez dosiewek, dziur itp. po prostu ignorowana, deptana i eksploatowana na ile mozna


Z rolki to ta trawa jest po prostu inna. A poza tym u Ciebie sporo padało, u nas susza i trawniki cierpią. Mój jest ratowany z kompletnego chwastowisko-klepiska więc i tak jestem zadowolona z efektu choć w zeszłym roku był lepszy.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:01, 18 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Parę widoczków, ciągle to samo ale co tam .

Za domem



Podokienna




Pojałowcowa - od ogółu do szczegółu


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 10:46, 18 lip 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7227
mrokasia napisał(a)
Parę widoczków, ciągle to samo ale co tam .

Za domem





tu mi sie bardzo podoba no i niebieskosci super, u mnie tez ogrod zmienil barwy z rozow i zółci na niebieskosci
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 11:28, 18 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
mrokasia napisał(a)
Parę widoczków, ciągle to samo ale co tam .

Za domem






Szczególnie te widoki przypadły mi do serca
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
mrokasia 13:51, 18 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
TAR napisał(a)


tu mi sie bardzo podoba no i niebieskosci super, u mnie tez ogrod zmienil barwy z rozow i zółci na niebieskosci


jak wszystko pójdzie po naszej myśli to z pola widzenia w tym miejscu znikną te wielkie tuje i pęcherznice wraz z panelami drewnianymi i otworzy się widok na nową część ogrodu .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 13:52, 18 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Gosiek33 napisał(a)



Szczególnie te widoki przypadły mi do serca


Ten fragmencik mi wyszedł nieźle .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zakrecona 13:56, 18 lip 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
mrokasia napisał(a)
Parę widoczków, ciągle to samo ale co tam .



Dla Ciebie to samo może, ale ja tam wypatruję ciągle różnych różności
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
anna_t 14:09, 18 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Kasia zobacz jak można basen ukryć
https://www.ogrodowisko.pl/watek/5238-brzozy-i-swierki-na-dlugiej-i-waskiej-dzialce?page=559
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Brzozowadzie... 14:25, 18 lip 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasiu! Witaj w klubie O, to będziemy główkowały całą zimę Baardzo się cieszę, że powiększyłaś areały. To masz teraz pole do popisu.
Maślane krwawniki ma moja sąsiadka. Wsadziła je po prostu w kupę piachu na miejscu, gdzie miały piaskownicę jej dzieci. jest piękna, niska, nie kundli się. Kupiła ją gdzieś na ryneczku, chętnie bym ją jej ukradła
Widoczek za domem cudny!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mrokasia 14:36, 18 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
anna_t napisał(a)
Kasia zobacz jak można basen ukryć
https://www.ogrodowisko.pl/watek/5238-brzozy-i-swierki-na-dlugiej-i-waskiej-dzialce?page=559


Ania! Baaaardzo Ci dziękuję, świetna inspiracja!!! Właśnie o czymś takim myślę . Chcę dodatkowo taki placyk wiosną i jesienią, gdy basen będzie schowany, wykorzystać na postawienie paleniska .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies