Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 19:02, 08 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
zawitka napisał(a)
P ochwalę się różami .


Chwal się bo piękne a poza tym wiekszość już kończy kwitnienie. Niestety. Trzeba będzie poczekać na następne.
Ogród pod lasem 19:00, 08 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
UrsaMaior napisał(a)
Dziś wyskoczyłam z Kwartetem na szybki rekonesans po okolicy. Po drodze dołączył Gosiek I jak zwykle ledwo się w 7-osobowym aucie upchnęłyśmy





Tylko o jednym napiszę - ten spory krzew po lewej stronie (na zdjęciu żółty) w realu bardziej w zgaszonych czerwieniach to Zadrzewnia bezogonkowa, może Butterfly. Kiedyś chyba też takie przygarnę. To taki zadarniacz nawet do trudnych terenów
Przerwa na kawę... 19:00, 08 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
inka74 napisał(a)
Ogród mimo prac brukarskich żyje. Staram się o nim nie zapominać. Trochę koloru stracił. Trawa odczuła suszę ale dostała teraz przed deszczem nawóz z żelazem. Może się odbuduje choć troszkę.



I tak masz jeszcze ładną trawkę. Moja już nie jest zielona .
Zielony zakątek z Antonówką 18:31, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
AnnaMS napisał(a)
Dzięki Aniu za fotki, buziaki

Nie ma za co

Moje małe wielkie marzenie 18:29, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Moje małe wielkie marzenie 18:28, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Moje małe wielkie marzenie 18:25, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Alu, fajnie, ze mogliśmy wczoraj spędzić trochę wspólnego czasu u Gosi
Zostawiam na pamiątkę
Czubajkowy Ogród 18:18, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Doranma napisał(a)
Jego pąki już zaczynają różowieć gdzieś na wysokości ponad 2 metrów


Piękne różne zakątki
I oczywiście kwitnienia
Ogrodowe skarby 18:15, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 18:12, 08 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
dzisiaj z naszego inkubatora wyjelismy 7 pisklaczkow jeszcze pare jajek spiewa



Ogrodowe skarby 18:12, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 18:10, 08 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Aniu tniesz go jakos?
ja te dzemy uwielbiam
wlasnie zerwalam i zmieszalam z czarna porzeczka i agrestem zaraz bede robic konfiture

moj krzaczek wyglada tak

Ogród z czereśnią 18:10, 08 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Urszulla napisał(a)
Hej, hej...nie pisałaś że otworzyłaś wątek a ja ślepa na telefonie nie zauważyłam. Fajnie że się zmobilizowałaś nie wyobrażam sobie odpoczynku bez pracy w ogrodzie.
Aniu powoli do przodu....taką wyznaję zasadę

Chomika podobnego ma mój Łukasz ale oczywiście ja mu sprzątam i karmię codziennie koniczynką z ogrodu. Mlecze też uwielbia. Płatki migdałów i słonecznik. Zaprzyjaźniłam się z tym małym futerkiem

Mam dla Ciebie przygotowane sadzonki na okazję jak się zobaczymy.



Ula no taka niespodzianka zobaczymy jak to się potoczy.
Popatrz, muszę spróbować dać Balbince koniczynki bo mi nie wpadło do głowy, że może ją zjeść No, ja też sie z tym maluchem zaprzyjaźniłam, niby takie małe i niby tylko chomik, ale sympatyczna mordka jest.

Dzięki, że myślisz o mnie (sadzonki).
Ogrodowe skarby 18:09, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Ogrodowe skarby 18:07, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Beatko na pamiątkę wspólnie spędzonego , wspaniałego czasu w ogrodzie Gosi

Ogród z czereśnią 18:06, 08 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
marba napisał(a)
Witaj Aniu, w nowym ogrodzie. W Twoim poprzednim wątku bywałam cichym gościem, zwrócił moją uwagę jego tytuł, bo i dla mnie ogrodoterapia to najlepszy sposób na uspokojenie wśród tylu spraw. Mam nadzieję, że w Twoim nowym ogrodzie będzie podobnie. Czereśnia daje latem wspaniały cień, a w upalne lato jest on bezcenny, daje prawdziwe wytchnienie. Życzę powodzenia w realizacji wszystkich ogrodowych planów i pomysłów, będę zaglądać.


Witam Basiu, cieszę się, że wpadłaś do mnie. Tak, nadal ogród to ogrodoterapia oczywiście
Czereśnia rzuca już cień na połowę ogrodu i nie bardzo wyobrażam sobie co byłoby bez niej
Pozdrawiam

Za drzwiami do ogrodu... 18:01, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry

Ogród Muszelki 18:01, 08 lip 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Mam go też w odcieniu niebieskim. Fajnie dopełnia od dołu hortensje i powojniki.

Ogród Muszelki 17:58, 08 lip 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
To tutaj właśnie, w najniższym piętrze, wczesną wiosną rządzą ciemnofioletowe krokusy. Latem pałeczkę po krokusach przejmuje dzwonek dalmatyński. Wciska się w każdą szczelinę. Lubię go, kwitnie całe lato.



Za drzwiami do ogrodu... 17:58, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies