Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z czereśnią

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z czereśnią

Zana 22:17, 07 lip 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
I ja się witam w Ogrodzie z czereśnią. Cieszę się, że Kindzia Cię zmobilizowała. Tytułowa królowa ogrodu prezentuje się pięknie wiosną i dostojnie później.
Róże po dziadku to przepiękna pamiątka i wspomnienie. Też mamy kilka ocalonych roślin po dziadku, darzymy je dużym sentymentem. Tylko na dąb psioczymy.
Życzę powodzenia w tworzeniu swojego nowego miejsca na ziemi. Na pewno się uda, powolutku do przodu.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
anna_g 08:06, 08 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
AnnaMS napisał(a)

Ależ pięknie Róże śliczne i ten słodziak - Balbina, uwielbiam wszelkiego rodzaju futerka


Dziękuję Aniu -wiesz jak to jest - na zdjęciach to... wszystko piękne
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 08:09, 08 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Basilikum napisał(a)
fajne te roze sentymentalne
Balbinka sliczna jest


Jeśli o mnie chodzi to dopiero w pewnym wieku zaczęłam docenia takie pamiątki
Balbina to taka nasza maskotka
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 08:19, 08 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Zana napisał(a)
I ja się witam w Ogrodzie z czereśnią. Cieszę się, że Kindzia Cię zmobilizowała. Tytułowa królowa ogrodu prezentuje się pięknie wiosną i dostojnie później.
Róże po dziadku to przepiękna pamiątka i wspomnienie. Też mamy kilka ocalonych roślin po dziadku, darzymy je dużym sentymentem. Tylko na dąb psioczymy.
Życzę powodzenia w tworzeniu swojego nowego miejsca na ziemi. Na pewno się uda, powolutku do przodu.


Zana - bardzo się cieszę, że mnie odwiedziłaś. Zapraszam jak najczęściej Twój ogród podziwiam i na pewno też w nim znajdę dla siebie inspiracje. Dziękuję

____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
marba 09:11, 08 lip 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Witaj Aniu, w nowym ogrodzie. W Twoim poprzednim wątku bywałam cichym gościem, zwrócił moją uwagę jego tytuł, bo i dla mnie ogrodoterapia to najlepszy sposób na uspokojenie wśród tylu spraw. Mam nadzieję, że w Twoim nowym ogrodzie będzie podobnie. Czereśnia daje latem wspaniały cień, a w upalne lato jest on bezcenny, daje prawdziwe wytchnienie. Życzę powodzenia w realizacji wszystkich ogrodowych planów i pomysłów, będę zaglądać.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Urszulla 11:02, 08 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21802
Hej, hej...nie pisałaś że otworzyłaś wątek a ja ślepa na telefonie nie zauważyłam. Fajnie że się zmobilizowałaś nie wyobrażam sobie odpoczynku bez pracy w ogrodzie.
Aniu powoli do przodu....taką wyznaję zasadę

Chomika podobnego ma mój Łukasz ale oczywiście ja mu sprzątam i karmię codziennie koniczynką z ogrodu. Mlecze też uwielbia. Płatki migdałów i słonecznik. Zaprzyjaźniłam się z tym małym futerkiem

Mam dla Ciebie przygotowane sadzonki na okazję jak się zobaczymy.



____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anna_g 18:06, 08 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
marba napisał(a)
Witaj Aniu, w nowym ogrodzie. W Twoim poprzednim wątku bywałam cichym gościem, zwrócił moją uwagę jego tytuł, bo i dla mnie ogrodoterapia to najlepszy sposób na uspokojenie wśród tylu spraw. Mam nadzieję, że w Twoim nowym ogrodzie będzie podobnie. Czereśnia daje latem wspaniały cień, a w upalne lato jest on bezcenny, daje prawdziwe wytchnienie. Życzę powodzenia w realizacji wszystkich ogrodowych planów i pomysłów, będę zaglądać.


Witam Basiu, cieszę się, że wpadłaś do mnie. Tak, nadal ogród to ogrodoterapia oczywiście
Czereśnia rzuca już cień na połowę ogrodu i nie bardzo wyobrażam sobie co byłoby bez niej
Pozdrawiam

____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 18:10, 08 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Urszulla napisał(a)
Hej, hej...nie pisałaś że otworzyłaś wątek a ja ślepa na telefonie nie zauważyłam. Fajnie że się zmobilizowałaś nie wyobrażam sobie odpoczynku bez pracy w ogrodzie.
Aniu powoli do przodu....taką wyznaję zasadę

Chomika podobnego ma mój Łukasz ale oczywiście ja mu sprzątam i karmię codziennie koniczynką z ogrodu. Mlecze też uwielbia. Płatki migdałów i słonecznik. Zaprzyjaźniłam się z tym małym futerkiem

Mam dla Ciebie przygotowane sadzonki na okazję jak się zobaczymy.



Ula no taka niespodzianka zobaczymy jak to się potoczy.
Popatrz, muszę spróbować dać Balbince koniczynki bo mi nie wpadło do głowy, że może ją zjeść No, ja też sie z tym maluchem zaprzyjaźniłam, niby takie małe i niby tylko chomik, ale sympatyczna mordka jest.

Dzięki, że myślisz o mnie (sadzonki).
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
AgnieszkaW 18:23, 08 lip 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Aniu, bardzo się cieszę, że znów jesteś z nami: Ty i Twój ogród z czereśnią
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
anna_g 21:16, 08 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
AgnieszkaW napisał(a)
Aniu, bardzo się cieszę, że znów jesteś z nami: Ty i Twój ogród z czereśnią


Agnieszko, dziękuję Miło mi bardzo, że zaglądnęłaś.

____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies