Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony zakątek z Antonówką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony zakątek z Antonówką

anabuko1 18:31, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
AnnaMS napisał(a)
Dzięki Aniu za fotki, buziaki

Nie ma za co

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
AnnaMS 22:52, 08 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Spotkanie jak zawsze udane, nie ma innej opcji
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
anna_g 23:04, 08 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Super spotkanko! Takie spotkania są bardzo cenne. Fajne jest to, że nie tylko ogrody się tutaj podziwia ale też zawiązuje cenne znajomości i przyjaźnie na lata
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
AnnaMS 23:10, 08 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
anna_g napisał(a)
Super spotkanko! Takie spotkania są bardzo cenne. Fajne jest to, że nie tylko ogrody się tutaj podziwia ale też zawiązuje cenne znajomości i przyjaźnie na lata

Tak, było super, takie oderwanie się od codziennych spraw każdemu się przyda Szkoda że część z nas tak daleko mieszka, ale jakby co zapraszam
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
anna_g 15:34, 09 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
AnnaMS napisał(a)



Aniu, oglądam Twój wątek po raz drugi Wiem, wiem, pokazujesz tylko fajne miejsca i na zdjęciach wszystko lepiej wygląda ale ja jestem w Twoim ogrodzie zakochana.
Podziwiam ten kopytnik - mam go u siebie też na hostowej rabacie ale coś mi tam nie chce rosnąć... żółknie i nie rozrasta się. Może ma za sucho? Trochę go teraz hosty zarosły, ale w zeszłym roku też nie był zbyt fajny. Szkoda mi go bo bardzo mi się podoba. Niestety mam też za płotem (zaraz za rabatą widać ogrodzenie) sąsiada ktory nie przycina trawy przy płocie tylko opryskuje roundapem nie jest to fajne bo przy opryskach jednak ten środek leci też na moja rabatę i to co zaraz przy płocie niestety żółknie ale kopytnik mam w różnych miejscach i on coś nie lubi u mnie rosnąć.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
sierotka 16:43, 09 lip 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witaj Aniu ,postów wszystkich duuuźo nam zaległych ,ale ogród cudo
Pozdrawiam z dębowego lasu mam jeszcze internet nie wiem jak wieczorkiem będzie
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
AnnaMS 17:20, 09 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
anna_g napisał(a)


Aniu, oglądam Twój wątek po raz drugi Wiem, wiem, pokazujesz tylko fajne miejsca i na zdjęciach wszystko lepiej wygląda ale ja jestem w Twoim ogrodzie zakochana.
Podziwiam ten kopytnik - mam go u siebie też na hostowej rabacie ale coś mi tam nie chce rosnąć... żółknie i nie rozrasta się. Może ma za sucho? Trochę go teraz hosty zarosły, ale w zeszłym roku też nie był zbyt fajny. Szkoda mi go bo bardzo mi się podoba. Niestety mam też za płotem (zaraz za rabatą widać ogrodzenie) sąsiada ktory nie przycina trawy przy płocie tylko opryskuje roundapem nie jest to fajne bo przy opryskach jednak ten środek leci też na moja rabatę i to co zaraz przy płocie niestety żółknie ale kopytnik mam w różnych miejscach i on coś nie lubi u mnie rosnąć.

Aniu, cieszę się że się zakochałaś Co do kopytnika, on u mnie rośnie w słabej ziemi, sieje się, ja przy nim nic nie robię, czasem po zimie dostaje grzyba - ciemne plamy, najgorsze liście obrywam, potem pryskam. Wtym roku jakaś mszyca go zaatakowała pod jałowcem, listki małe i pomarszczone ...
Może Twój zbyt głęboko jest posadzony? Kopytnik rośnie raczej płytko, snuje się łodygami po ziemi więc tylko korzonki ma w ziemi, można go delikatnie przysypać ziemią jeśli to nowa sadzonka aby szybko nie przeschła, a w naturalnych warunkach nikt go nie podlewa, może ma za mokro? nie wiem, to są tylko moje domysły, musisz dokładnie sama go obejrzeć i podumać jaka jest przyczyna. A sąsiada bym udusiła
Pozdrawiam i zapraszam, może wkrótce wrzucę coś nowego
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
AnnaMS 17:25, 09 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
sierotka napisał(a)
Witaj Aniu ,postów wszystkich duuuźo nam zaległych ,ale ogród cudo
Pozdrawiam z dębowego lasu mam jeszcze internet nie wiem jak wieczorkiem będzie

Bogusiu i ja mam zaległości, wpadnę do Ciebie niebawem na herbatkę do cuda mu daleko ale bardzo dziękuję i dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam.
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
sierotka 17:28, 09 lip 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Na herbatkę do dębowego ????
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
AnnaMS 18:25, 09 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
sierotka napisał(a)
Na herbatkę do dębowego ????

Mam nadzieję że kiedyś na żywo obejrzę Twój piękny ogród z domkiem , na razie muszę zadowolić się herbatką przy swoim komputerze
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies