Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Przedogródek pod dębem 23:16, 07 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Czubajkowy Ogród 23:16, 07 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
W moim małym ogródeczku - Dorota 23:15, 07 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Dorotko dziękuje. To był dzień pełen wrażeń. Dobrze, że nie zrezygnowałam z wyjazdu. Bardzo to mi było potrzebne. Choć na chwilę oderwałam głowę i zapomniałam o smutku.
Na początek możliwość zobaczenia i przebywania w Twoim ogrodzie pełnym kolorów i zapachów. Magia. Jak w luksusowej perfumerii. Niespodzianek oraz moc różnorodnych detali na każdym kroku i w większości własnoręcznie wykonanych.

Brawo. Cudne miejsce stworzyłaś Dorotko.

I wielki ukłon z podziękowaniami za pokazanie nam Sandomierza i innych atrakcji w okolicy. Wiem jakie to było dla Ciebie męczące. Dziękuje i pozdrawiam.

Sylwia na pewno nie zawiedzie ze zdjęciami. Ja kilka zdjęć zostawiam, bo Dorotka jest świetnym fotografem i aż mi głupio u niej swoje zdjęcia na auto robione wrzucać.

Śliczne rabaty.



Czubajkowy Ogród 23:14, 07 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
W warzywniku kształty się powiększają Pomidorki z różnych odmian i jeden bakłażan Na degustację jeszcze trzeba poczekać ...

Przedogródek pod dębem 23:13, 07 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Czubajkowy Ogród 23:12, 07 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
Jego pąki już zaczynają różowieć gdzieś na wysokości ponad 2 metrów

Przedogródek pod dębem 23:10, 07 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Tak ukwieconymi schodami przyjemnie wchodzić

Później już szaleństwo zakupowe
Kwiaty we włosach 23:10, 07 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Czubajkowy Ogród 23:10, 07 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry


Guzikowiec ma w tym roku mnóstwo guziczków w różnych rozmiarach - zaraz zaczną się otwierać.



W centrum zdjęcia mój wielki sadziec. Pomimo suszy jest znów większy, niż w poprzednich latach

Czubajkowy Ogród 23:07, 07 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry


Liliowce dzisiaj prezentowały się nieco lepiej. Co prawda w nocy wiele deszczu nie było, ale widocznie im wystarczyło, by się pozbierać.

Przedogródek pod dębem 23:05, 07 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
co roku, w miejscowości Otmuchów organizowane jest Święto Kwiatów. Impreza jakich pewnie wiele w Polsce. Ta ściąga miłośników kwiatów z Opolszczyzny. Ze względu na umówione spotkania ogrodowiskowe w sobotę i niedzielę, byłem tam w piątek. Wygrałem ponieważ jeszcze nie było tak wielkich tłumów jak zwykle.
Najpierw zwiedzałem wystawę kwiatów na zamku.
Czubajkowy Ogród 23:05, 07 lip 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
Doranma napisał(a)




Fajną masz tę abisynkę. Dodaje ogrodowi uroku i klimatu. Czynna jest, czy to tylko dekoracja?
Czubajkowy Ogród 23:05, 07 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
No dobra, pora się podnieść - idziemy w ogród



Ten kolorowy busz, w którym dotąd czułam się tak bezpiecznie, dziś okazał się przyjazny także dla ... lisa! Tuż przed zachodem słońca nagle spojrzeliśmy na siebie tuż przed domkiem Przyznaję, że od razu odechciało mi się cokolwiek robić. Wcale nie chcę mieć takiego gościa

Czubajkowy Ogród 23:00, 07 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
Hortensje sąsiadki już są bardzo duże - nie widać mnie zza nich. Tak więc mam darmową przesłonę od tej strony wzdłuż całego ogrodzenia



Mam w tym roku plagę nowych chwastów i to takich najgorszych - chmiel i powój

Kwiaty we włosach 22:59, 07 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
róże w towarzystwie trzmielin, przetaczników, lilii, lawend, budlei








Czubajkowy Ogród 22:57, 07 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
Niedzielę miałam spędzić stacjonarnie, w mieście. Rano jeszcze siąpił deszcz. Ale później gdy się wypogodziło, to z godziny na godzinę nabierałam coraz większej ochoty na wyprawę Po południu to już przebierałam nóżkami w kuchni, by jak najszybciej się obrobić i móc jechać. Pewnie mało racjonalny taki wyjazd wieczorową porą na 2 godziny, ale co zrobić, gdy mnie coś gna i na miejscu zapominam o wszystkich zmartwieniach? Jedni pocieszają się alkoholem lub zakupami, ja pocieszam się działką

A że świeciło jeszcze nad horyzontem słoneczko, to popstrykałam trochę jaśniejszych niż wczoraj zdjęć

Widok z okna domku - przez szybę więc nie ostro.



A teraz z serii "nie ruszam się z fotela na ganku i podziwiam" Od prawej do lewej

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 22:57, 07 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry





Buziaki ,,,,mam nadzieję ,że choć troszkę moje fotki Ci się spodobają
Sezon 2017 u Hanusi 22:55, 07 lip 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Basiu, dziękuję. To wpływ O. Nie mam kiedy się starzeć.

W ogródku emerytki 22:52, 07 lip 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Gorysz miarz.

Paprotnik szczecinkozębny Proliferum.

Piękna kępa.

I taki widoczek na kwitnące nad stawem hortensje.
Kwiaty we włosach 22:51, 07 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies