Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Magleska 22:34, 07 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:41, 07 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:48, 07 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:57, 07 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739





Buziaki ,,,,mam nadzieję ,że choć troszkę moje fotki Ci się spodobają
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Zana 23:01, 07 lip 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Magda, jak dobrze, że odwiedziłaś Ewę. Dzięki Tobie mamy solidną porcję pięknych zdjęć.
Ewcia, a teraz normalnie nagana dla Ciebie. Róże Ci tak cudnie kwitną a Ty nam fotek skąpisz! Jestem pod wrażeniem liliowców Stella, no takiego ich kwitnienia to ja już dawno nie widziałam. Muszę te moje nędznoty przesadzić i dokarmić porządnie, może kiedyś Twoim dorównają.
W ogóle pięknie, busz śliczny
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
AnnaCh 23:37, 07 lip 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Nie nadrobię wątku, mogę tylko skomplementować Twój ogród i fotki Magdy
Pięknie, pięknie, pięknie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
eVka 10:48, 08 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Madziu, jak ja Ci dziękuję za te zdjęcia. Zupełnie inna perspektywa, powiem Ci, że nad dwoma zdjęciami musiałam się mocno zastanowić, gdzie je zrobiłaś Fajnie zobaczyć ogród oczami kogoś innego
Bardzo mi miło słyszeć tak pochlebne słowa w moim kierunku, Ty jesteś tak pozytywna, wesoła i szalona, dlatego od razu znalazłyśmy wspólny język Zapraszam częściej, no i ja koniecznie muszę wpaść do Ciebie
Miziaki dla psinki
____________________
eVka 10:51, 08 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zana napisał(a)
Magda, jak dobrze, że odwiedziłaś Ewę. Dzięki Tobie mamy solidną porcję pięknych zdjęć.
Ewcia, a teraz normalnie nagana dla Ciebie. Róże Ci tak cudnie kwitną a Ty nam fotek skąpisz! Jestem pod wrażeniem liliowców Stella, no takiego ich kwitnienia to ja już dawno nie widziałam. Muszę te moje nędznoty przesadzić i dokarmić porządnie, może kiedyś Twoim dorównają.
W ogóle pięknie, busz śliczny

Aniu, jakoś ostatnio totalnie nie mam weny na fotki, albo coś robię w ogrodzie albo odpoczywam Dobrze, że Magda a wcześniej Ania obfociły mi ogródek bo nawet róż bym nie miałam ujętych na zdjęciach. Przed wyjazdem nad morze (teraz jestem i zamarzam ;() zdarzylam prawie wszystkie kwiaty róż wyciąć, mało zostało.
Mam nadzieję na szybko powtórkę z kwitnienia

Liliowce u mnie szaleją ale są wiekowe. To jedne z pierwszych kwiatów w naszym ogrodzie. Posadziła je moja mama dobrych kilka lat temu, jeszcze jak wszędzie było chwastowisko. Wydzieliła kilka małych rabatek i tam wsadziła liliowce, które otrzymała od znajomej
Nic z nimi nie robię, nawet jakoś specjalnie nie podlewam, nie dostają nawozów etc.

Bardzo Ci dziękuję za tyle pochwał i naganę (należy się jak nic, ta nagana oczywiście). BUZIACZKI
____________________
eVka 10:57, 08 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
AnnaCh napisał(a)
Nie nadrobię wątku, mogę tylko skomplementować Twój ogród i fotki Magdy
Pięknie, pięknie, pięknie

Dziękuję Aniu Nie nadrabiaj, oglądaj fotki, wystarczy

Tęsknię za moim zielonym rajem. Brat melduje, że dba, podlewa, kosi. Biedny stresuje się, żeby sprostać moim wymaganiom
____________________
eVka 11:00, 08 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewunia ty ciagle cos dzialasz pracus z Ciebie niesamowity ❤

Kasieńko, teraz odpoczywam nad naszym pięknym i zimnym morzem.
Ale tęsknię bardzo do mojego ogródka i roboty. Rzutem na taśmę zdarzylam przed wyjazdem zrobić nową rabatkę powojnikową. Po powrocie dosadzę klona palmowego na front i będzie gotowa.
Na razie wstrzymuję się z nowymi nadadzeniami bo mąż podsumował finansowo moje tegoroczne wyczyny i trochę mi słabo się zrobiło
Muszę spasować.

A co u Ciebie?
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies