Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Tu narazie jest ściernisko... 21:11, 07 lip 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Dla wielbicieli mojej stipy przesyłam niniejszą fotkę. Bo ta zaraza odrosła. 22 czerwca przycięłam ją o 1/3 wysokości. Jak widać za mało.
Mirkowy ogród (początki) 21:11, 07 lip 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Milka napisał(a)
Ja tez bliżej jesieni jakies zmiany. Mam lenia i pogoda nie sprzyja, susza, a stale latać i podlewać, mam dość.
Ty i leń Irenko nie wierzę.Co do pogody to masakra.Dziś z węża podlewałam aż boję się na licznik od wody patrzeć.

Daglezja
Ogródkowe perypetie:) 21:09, 07 lip 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Ach ten zapach.
Wymarzony sielankowy ogród..... 21:09, 07 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Chciałam kupić drobną korę, żeby wysypać na rabatach i co braki w sklepach, trzeba do jesieni czekać...
trawiasta...


i lilie...

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:09, 07 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
teraz zbieram cermiczne doniczki


skrzyneczki i koszyczki

szklarnia wyposażona jest w 3 rzędy półek i jest donica na pomidory

Zszywkowy ogród marzeń :) 21:09, 07 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Do góry
Ogrodowe marzenie Mrokasi 21:08, 07 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
A tych nazwy też mogłabyś podac?

mrokasia napisał(a)
I inne pstryczki






Wymarzony sielankowy ogród..... 21:07, 07 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
jarząbkowa...
szczeć od Kondzia pięknie się prezentuje...


a tu widać jak przez tą suszę mój ala trawnik wygląda, nie chciałam kosić w te upały i chwasty się pojawiły...

Tu narazie jest ściernisko... 21:05, 07 lip 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
I takie tam różne...

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:05, 07 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
kasiek napisał(a)
Trzymam kciuki by koteczka się znalazła i za weselicho
U mnie jakiś kiciuś się przyplątał właśnie
Na szklarenke czekam z niecierpliwością

Dziękuję za kciukaski

Szklarnia dla Ciebie Kasiu...zmotywowałaś mnie do pstryczków



Ogrodowe marzenie Mrokasi 21:04, 07 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
mrokasia napisał(a)


Mam różne różowe jeżówki - Butterfly Kisses (najjaśniejsze), Delicious Candy, Secret Affair, Blackberry Truffle (pełne, pomponiaste), Glowing Dream (różowo-karminowe).
Uwielbiam jeżówki .



Tak


A te jak się nazywają?
mrokasia napisał(a)
Kilka pstryczków z przerwy obiadowo-kawowej .
Pojałowcowa


Wymarzony sielankowy ogród..... 21:04, 07 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
klonowa ciąg dalszy... werbenka jest wszędzie... a tak się martwiłam, że mi się nie rozsiała...

jarząbkowa, jeszcze parę poprawek i w przyszłym sezonie już będzie tak jak trzeba...


Tu narazie jest ściernisko... 21:04, 07 lip 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
W tym roku nie udały mi się aranżacje doniczkowe. Surfinie i kocanki tak się rozrosły że georginie, żurawki i trawki ice dance nie mają szans. Jedynie jeszcze rozchodniki i funkie walczą. No cóż.. jesienią usunę towarzystwo i zamienię na coś jesiennego.
Wymarzony sielankowy ogród..... 21:01, 07 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Klonowa w całej okazałości buja na całego...

Mój azyl na wichrowym wzgórzu 21:01, 07 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry



Wymarzony sielankowy ogród..... 20:58, 07 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Pięknie się rozpoczyna ogrodowe lato w Twoim ogrodzie.

Tak Haniu w pierwszy raz tym roku, już roślinki wybujały, porosiewały się i dają czadu... cieszę się bardzo, bo ogród żyje...
cypel buszasty się zrobił, porozsiewały się jeżówki, ożanka, perovskiej też mam pełno siewek, nawet stipa przelazła z klonowej...


Wymarzony sielankowy ogród..... 20:54, 07 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Moniś masz bylinowy ogród Piękny i zwiewny


Gosiaczku o to mi chodziło, cieszę, się że powoli mi się to udaje buziaczki wielkie
tarasowa ciąg dalszy, bo pięknie teraz się prezentuje...




Tu narazie jest ściernisko... 20:51, 07 lip 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Nowocześnie z różAnką :D 20:51, 07 lip 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
anna_t napisał(a)
Z lawendą



Pomijając trawnik to reszta wygląda super.
Jednak nie ma tego złego, przynajmniej będzie nowa rabata
Wymarzony sielankowy ogród..... 20:51, 07 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)



Monia a co to za roślina taka piękna przydała by mi się.


Elu to chyba rozchodnik ostry, fajny jest i bardzo szybko się rozrasta, chociaż minus taki, że się rozsiewa wszędzie...
a za łąkę i jej pochwałę dziękuję...
no to tarasowa teraz...jedna pysznogłówka okazała się inna niż zamawiana, ale myślę, że się wpasowała...

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies