Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

MirellaB 14:50, 06 cze 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
malgorzata_szewczyk napisał(a)
To prawda wiele osób po zrobieniu ogrodu odchodzi.Część się nudzi oglądaniem. Zainspirują się i tyle. No ale część jest stale. Ci najwytrwalsi gotowi doradzić jak ktoś pyta Mirelko zaglądam czasem i podziwiam jak ogród dorośleje

Gosiu ja też do Ciebie zaglądam
Zawsze pamiętam, że masz swój wkład w tworzeniu mojego ogrodu - dziękuję
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
malgorzata_s... 15:12, 06 cze 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
MirellaB napisał(a)

Gosiu ja też do Ciebie zaglądam
Zawsze pamiętam, że masz swój wkład w tworzeniu mojego ogrodu - dziękuję


Sama wykonałaś olbrzymią robotę Warto było bo jest pięknie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
wiunia 17:48, 06 cze 2019


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
MirellaB napisał(a)

Wiunia z naszych znajomych, którzy zaczynali razem z nami na O już prawie nikogo nie ma - szkoda Zaglądam, ale aktywność już nie ta sama jak na początku




To prawda zostało niewiele osób, pewnie są zajęci pielęgnowaniem swoich zielonych rajów albo jak pisze Gosia znudzili się tak czy inaczej mi jest trochę brak kilku cudnych ogrodów. No ale Twój i inne zostały więc jest ok
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Basilikum 18:22, 06 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
MirellaB napisał(a)

Wiunia z naszych znajomych, którzy zaczynali razem z nami na O już prawie nikogo nie ma - szkoda Zaglądam, ale aktywność już nie ta sama jak na początku

ja pare miesiecy pozniej i jestem

Nadrabiam zaleglosci na Twoim watku
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
alis 19:37, 06 cze 2019


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
MirellaB napisał(a)

Ok

Alicja dzisiaj podwiązywałam moje rozchodniki - wielkie kule i się zaczęły pokładać
I znowu te same myśli i dylemat z ich cięciem wiosną.

Trzeba było chociaż 1 przyciąć na wiosnę, zobaczyłabyś jak sobie poradzi
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
mrokasia 19:39, 06 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
alis napisał(a)

Trzeba było chociaż 1 przyciąć na wiosnę, zobaczyłabyś jak sobie poradzi


Ja przycięłam swoje kilka dni temu. Eksperyment, bo nieco późno ale zobaczymy. Takie wielkie potwory mi porosły, że hortensji zza nich prawie nie było widać. W przyszłym roku nie zawaham się ciąć wcześniej.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
zbigniew_gazda 10:52, 09 cze 2019


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11159
Piszesz że ketmia zakwitnie - to wspaniale. A Bobo nie przycinam za nisko tak jak piszą w instrukcjach. Zakupy udane jak zawsze.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
kaz742011 12:57, 09 cze 2019


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Dawno mnie tu nie było, ale ostatnio jakoś nie wyrabiam. Obejrzałam więc tylko obrazki i muszę przyznać, że i w deszczu i słonku ogród masz zachwycający.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Johanka77 13:24, 09 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
MirellaB napisał(a)
Wiosennie



Mirelka nadrobiłam Twój majowy ogródek.
Nie wiem, jak ja czytałam ogro, że mnie tak dawno u Ciebie nie było...

Urzekło mnie wszystko, ale ten szeroki kadr to mistrzostwo świata!
I Twoja Kalina... wzdycham do niej i już robię miejsce na taką

Macham i czekam na czerwcowe kadry!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
sylwia_slomc... 13:24, 09 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
MirellaB napisał(a)
Wczoraj w CO uratowałam trzy szałwie. Miały tak bardzo sucho, że płakać się chce. Na etykiecie szałwia farina. Wydaje mi się, że to może być Silver Blue - delikatny srebro-niebieski kolor (w realu jaśniejszy niż na zdjęciu).
Szkoda, że to chyba jednak roślina jednoroczna.




Czytam, ze jednoroczne i się nie wysiewają ale może można nasiona samemu wiosna wysiac w pojemniki, albo pobrać sadzonki jesienią do domu....skoro w handlu sa to jakiś sposób na pozyskanie musi być
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies