Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

zawitka 13:05, 09 cze 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Bogdzia napisał(a)
A ja mam dwa krzaczki laurów w ogrodzie , jeden wciśniety w krzaki wcale nie rosnie a drugi rosnie powoli , czasem trochę zmarznie ale odrasta.



Laury potrzebują miejsca słonecznego i bez wiatrów , choć moje 2 siedzą gdzie zimą są wiatry dlatego 2 razy zmarzły ale tak odbijają jak głupoty nawet je mocno przycinam .U córki tez siedziała 2 lata i nie ruszył z miejsca a w tym roku już urósł 60 cmNa początku po posadzeniu okrywałam go ale teraz rośnie i pięknie wygląda.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 13:08, 09 cze 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Gosiek33 napisał(a)


Szkoda, że nie miałam aparatu w czasie wizyty u Halinki - laury monstrualne i niesamowicie błyszczące liście, i jeszcze olbrzymia trytoma już w rozkwicie


.

No to jest trytoma. Laurom jeszcze nie robiłam zdjęć w tym roku .Mocno im poobrywałam czubki i ładnie się zagęszczają ;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Gosiek33 13:24, 09 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Szukasz Stella de Oro? U mnie rośnie, w tym roku wyjątkowo całe w pąkach







____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Mala_Mi 16:30, 09 cze 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Odpowiedziałam.
Jak nie zaponę i jesienieą będe dzieić.. o i le znajdę czas to ci mogę dac troche.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anka_ 19:05, 09 cze 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Halinko proponowałam u Gosi, ale ponowię i u ciebie w wątku - Stelli mam sporo i po upałach z ogromną przyjemnością mogę się podzielić.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
zawitka 06:51, 10 cze 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Gosiek33 napisał(a)
Szukasz Stella de Oro? U mnie rośnie, w tym roku wyjątkowo całe w pąkach


[i

No patrz daleko szukałam a jest tak blisko.Cieszę się że oczko już tak fajnie wygląda a komoli to nazbierałaś nie mało !!!!!1


____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 06:54, 10 cze 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
anka_ napisał(a)
Halinko proponowałam u Gosi, ale ponowię i u ciebie w wątku - Stelli mam sporo i po upałach z ogromną przyjemnością mogę się podzielić.



Aniu chętnie przyjmę kawałek bo ten jeden co mi został z zakupów to boję się żeby koty mi go nie złatwiły;A Tobie mogę dać buksów jak chcesz w zamianlub czymś innym się podzielić Poszukaj u mnie .mam chyba jeszcze jedną laurkę to mogę Ci zostawić ;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 07:03, 10 cze 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Mala_Mi napisał(a)
Odpowiedziałam.
Jak nie zaponę i jesienieą będe dzieić.. o i le znajdę czas to ci mogę dac troche.



Dzięki za dobre serduch ale liczę na Anię więc będę miała jak nie kupię .;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
anka_ 08:05, 10 cze 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
zawitka napisał(a)
Aniu chętnie przyjmę kawałek bo ten jeden co mi został z zakupów to boję się żeby koty mi go nie złatwiły;A Tobie mogę dać buksów jak chcesz w zamianlub czymś innym się podzielić Poszukaj u mnie .mam chyba jeszcze jedną laurkę to mogę Ci zostawić ;d
Halinko absolutnie nie chcę nic w zamian. Bardzo dużo dostałam roślin od dziewczyn z forum i ogromną radość sprawi mi możliwość podzielenia się swoimi. Tak więc proszę nie polować na Stellę po szkółkach.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
zawitka 10:49, 11 cze 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
anka_ napisał(a)
Halinko absolutnie nie chcę nic w zamian. Bardzo dużo dostałam roślin od dziewczyn z forum i ogromną radość sprawi mi możliwość podzielenia się swoimi. Tak więc proszę nie polować na Stellę po szkółkach.


Dobrze nie będę już szukać Dzięki za dobre chęci ;d;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies