Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Od nowa ... na przekór wszystkim 13:40, 05 lip 2019


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry




Od nowa ... na przekór wszystkim 13:39, 05 lip 2019


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry




Od nowa ... na przekór wszystkim 13:38, 05 lip 2019


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry




Od nowa ... na przekór wszystkim 13:36, 05 lip 2019


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry




Od nowa ... na przekór wszystkim 13:34, 05 lip 2019


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry




usychające drzewja... pytanie do fachowców 13:21, 05 lip 2019

Dołączył: 05 lip 2019
Posty: 1
Do góry
witam. na wiosnę posadziłem drzewka, które ładnie się przyjęły ale teraz zaczynają usychać. u nas (Limanowa) padało tylko raz i to przez parę minut w ciągu 5 tygodni! dwa razy samodzielnie podlewałem ręcznie ale jest to bardzo żmudna praca, ponieważ drzewka są daleko w polu i jest ich ponad 200 sztuk

czy waszym zdaniem po intensywnyc h opadach desczu odrodzą się czy raczej już są do wycięcia?

drzewka to klony, lipy i buki.

pozdrawiam!

Moja działka na Dębowym Lesie 13:15, 05 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Aniu Rapsody... wszystkie takie same. Długie pędy ze dwa najwyżej trzy i na nich kiść kwiatów. Moje też tak wyglądają. Żadna rewelacja przereklamowane.
Myślałam, że u ciebie niższy i bujniejszy krzak.
Jedynie tylko ta kiść kwiatowa ładnie wygląda,nie lubię takich długich badyli. Bonica u mnie też tak wygląda w tym roku dokupilam w innej szkółce i zobaczę czy takie same.

Dzieki

No takie już są Rapsody. Ale ja ją lubię.
Inne róże też
Augusta Luisa

Ptasi gaj 12:48, 05 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Nowy gadżet - armatka - mojego eMA daje czadu. Rozpiętość w zależności do 60 m - sadowniczy







No super taki gadżet.
Raz i w większości ogród podlany . Nie tak jak ja bawię się coraz z przestawianiem.
Zielony zakątek z Antonówką 12:45, 05 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
AnnaMS napisał(a)
Nowy nabytek, jako drugi liliowiec: 'Arctic Snow'

Piękny. Też to mam
Nowe prace widzę w twoim ogrodzie się dzieją. SUUPER. !!
Moja działka na Dębowym Lesie 12:36, 05 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Mirka napisał(a)
Aniu jak głęboko kopałaś staw i jaka wielkość?
Czy woda ci do niego sama naszła?
Ps. Lili masz moc wszystkie piękne. Ja mam szt. 1 hehe

Irenko staw jest wykopany na 4,5 m głębokości. Tak woda tam sama naszła.
Lili mam sporo co raz więcej ich rozkwita.
Oj 1 lilie tylko . Może czas to zmienić ?
Ja mam je w różnych miejscach.
Sorki za jakość zdjęć. Są z telefonu.
Blaski i cienie nowego życia 12:25, 05 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Ogarniam też trochę mój warzywnik zaniedbany. Ścieżkę wyłożę jednak matą bo za dużo męczarni.

Pomysł ogórków wiązanych do palików ściągnęłam od sąsiadki.




Pietruszka po 3 wysiewie wschodzi



Bałagan przysłonięty

Mój ogrodowy pamiętnik 11:39, 05 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Coś będzie u mnie do obrywania i jedzenia o ile ptaki nie wyjedzą . Zastanawiam się czy by tu jeszcze dosadzić z owocujących krzewów. Mam agrest, porzeczkę czerwoną i borówkę amerykańską. Zrobi mi się miejsce jak pożegnam się z gruszami. Myślałam o jagodzie kamczackiej, jeżynach...


Przerabianie ogródka pod swój gust 11:06, 05 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Tutaj kwitly biale

Czubajkowy Ogród 10:24, 05 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Doranma napisał(a)


Czosnki - takie śmierdzące roślinki a wszystkie niezwykle pięknie kwitną

]


Piękne widoki z pięknego ogrodu

A co to za czosnki na zdjęciu?
Czosnki ozdobne u mnie pachną, ale mam tylko dwie odmiany.

A rozchodnik może ma za mokro?
Świerk serbski - Picea omorika 10:16, 05 lip 2019

Dołączył: 16 wrz 2015
Posty: 37
Do góry
Mam pytanie odnośnie podcinania świerka serbskiego. Czy mogę je teraz wykonać? Pod nim mam posadzone trawy i bardzo się na nich pokłada. Lub jeśli mnie podcieęcie to co innego?
Podmiejski ogródek 10:11, 05 lip 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Do góry
Doranma napisał(a)
Cichutko oglądam Twoje klimatyczne zdjęcia i ...odpoczywam ☺ Dziękuję ☺



Do odpoczywania to takie zdjęcia się nadają

(jeszcze przed malowaniem)
Przedziwny Ogród 09:53, 05 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
AgataM napisał(a)
Dla odmiany troszkę wczesnej wiosny z poprzednich lat





Agatko, wpadam z rewizytą Wszystko mi się u Ciebie podoba a przy dzisiejszym oglądaniu zauroczył mnie ten widoczek
Przeglądam wątek od początku - zdecydowanie jest tego wart choć zostało mi jeszcze... bagatela... 300 stronek Ale przynajmniej pismo obrazkowe obejrzę, i choć trochę poczytam.
Co tu dużo gadać - jestem zachwycona. Masz talent wielki i Twój syn także.
Twoje dekoracje świąteczne mnie powaliły na kolana
Masz oryginalne połączenia kolorów ktore są bardzo energetyczne. Super.
I widzialam, że lubisz też szydełkować Ja również bardzo to lubię.
Pozdrawiam serdecznie i na pewno będę tutaj częstym gościem.
Przerabianie ogródka pod swój gust 09:39, 05 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
Wodopoj





Śliczna fotka. Zresztą pozostałe też piękne. Oprócz tego, że masz cudnie w ogrodzie to jeszcze pięknie go pokazujesz. Uwielbiam takie zdjęcia.

Dziękuję Ci bardzo za dokładną instrukcję postępowania z rojnikami Będę próbować.
Miłego dnia
Blaski i cienie nowego życia 08:59, 05 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Liliowce dziś





Rabata ma nawadnianie z azotem zbawienne dla liliowców na tą suszę


Przerabianie ogródka pod swój gust 08:42, 05 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13011
Do góry
Witaj Kasiu. Przyszłam do Ciebie z wątku o jeżówkach. Masz ładne zestawienia roślin i bardzo gustowną biżuterię ogrodową.
Zaintrygowała mnie ta roślina, czy to jest szałwia ?



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies