Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony zakątek z Antonówką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony zakątek z Antonówką

AnnaMS 22:35, 03 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
5. już wykopane

6. forma wstawiona

- teraz obsypywanie, i moja kolej czyli obsadzanie tym co mam
7. na dzisiaj koniec
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
anpi 22:50, 03 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8179
Śliczne widoczki zzapaprotkowe
A jak fajnie się wpasowaliście z tym oczkiem w piaskownicę Już wygląda jak by tam już dłużej było.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AnnaMS 23:01, 03 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Dzięki Aniu Z tymi widoczkami to trochę zachodu jest, w dzień słońce jest tak jaskrawe że wszystko zbyt mocno błyszczy lub za bardzo rozjaśnione jest a wieczorkiem troszkę ponuro, ale zawsze coś widać
Oczko świeżutkie bez roślinek wodnych, mam 4szt. jutro wpuszczę do wody ale to kropla w morzu potrzeb, aby oczko nie zieleniało to 2/3 powierzchni musi być przesłonięta roślinnością wodną, no i te brzegi plastikowe czarne są jeszcze widoczne, mus je obsadzić, liczę na bluszcz który już tam rośnie
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Kasia365 08:04, 04 lip 2019

Dołączył: 15 maj 2017
Posty: 24
Aniu super oczko, już fajnie wygląda, a co dopiero jak zarośnie. Wrzucaj fotki. Pięknie u Ciebie. Chwal się
AnnaMS 12:27, 04 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Kasia365 napisał(a)
Aniu super oczko, już fajnie wygląda, a co dopiero jak zarośnie. Wrzucaj fotki. Pięknie u Ciebie. Chwal się

Dziękuję Kasiu będę się chwalić
Swój wątek traktuję raczej jak pamiętnik więc wrzucam foty bardziej dla upamiętnienia danej chwili aby potem mieć porównanie jak to wszystko wyglądało, w którym to roku nabyłam lub zrobiłam, pewnie jak większość forumowiczów, a jak ktoś pochwali to skrzydełka rosną
A Ty Kasiu założysz swój wątek ? Gdzie mieszkasz, daleko od Lublina ?
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Kasia365 20:31, 04 lip 2019

Dołączył: 15 maj 2017
Posty: 24
Ja Aniu mieszkam pod Krakowem, a Lubelszczyzna to także mój rejon pracy, jestem raz w miesiącu na trzy, cztery dni. Wątku na razie nie zakładam, bo u mnie praca nad ogrodem dopiero się zaczęła i nie ma co pokazywać. Natomiast śledzę kilka wątków, które mnie inspirują tak jak Twój.
AnnaMS 21:53, 04 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Kasia365 napisał(a)
Ja Aniu mieszkam pod Krakowem, a Lubelszczyzna to także mój rejon pracy, jestem raz w miesiącu na trzy, cztery dni. Wątku na razie nie zakładam, bo u mnie praca nad ogrodem dopiero się zaczęła i nie ma co pokazywać. Natomiast śledzę kilka wątków, które mnie inspirują tak jak Twój.

Pod Krakowem to trochę daleko ... Może kiedyś się spotkamy skoro bywasz w rejonie
Jak chcesz to wątek możesz potraktować właśnie jak pamiętnik, najpierw opisz troszkę działkę, wstaw foty jak teraz wygląda, będziesz miała co wspominać Ale to jak chcesz nie namawiam
Dzięki za miłe słowa
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
anabuko1 12:45, 05 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
AnnaMS napisał(a)
Nowy nabytek, jako drugi liliowiec: 'Arctic Snow'

Piękny. Też to mam
Nowe prace widzę w twoim ogrodzie się dzieją. SUUPER. !!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Dominika11 12:49, 05 lip 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
o prosze jakie zmiany

oczko wyszło super
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
AnnaMS 22:42, 05 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Tak, troszkę ogród się zmienia malutkimi kroczkami, w tym roku zrobiliśmy konstrukcję drewnianą na buka i małe oczko w piaskownicy, odnowiliśmy ławkę i stoliczek na tarasie, troszkę zmian na rabatach, jeszcze w planie zakup ławki, stoliczka, budek lęgowych, trzeba zrobić domek dla owadów, a przez dwa dni pracowałam przy tarasie - robiłam kolejne nowe nasadzenia wzdłuż tarasu ponieważ hosty mi się zminiaturyzowały i tak końca nie widać, dobrze że chłodniej się zrobiło


____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies