Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 17:07, 01 lip 2019


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Dominika11 napisał(a)
ależ wspaniale wszystko wygląda
u mnie dopiero zaczynają rozkwitać kwiecia, teraz róże dominują, ale codziennie jest coś nowego

Dziękuję Dominiko
Ten rok taki dziwny, że wszystko u mnie kwitnie wcześniej i naraz.
Hortensja Polestar

Purple Mayesty nabiera rumieńców.

Maleństwo Piccolino

Delicious Nougat
Sezon 2017 u Hanusi 17:01, 01 lip 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Edenka

Rozpoznawanie chorób i szkodników 16:59, 01 lip 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Czego brakuje clematisom? Wiele listków ma jasne przebarwienia na nerwie głównym i rozlane na pozostałej części?
Sadzone w tym roku, chyba w dobrą ziemię, podlewane. Był też oprysk miksturą czosnkowo-nadmanganiowopotasowy.
Sezon 2017 u Hanusi 16:58, 01 lip 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Różę pnącą opitoliłam, muszę mieć widok na jukkę.



I jeszcze co nieco

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 16:56, 01 lip 2019


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
A jednak popadało i to solidnie
Ogród cały usłany płatkami róż, rośliny ubłocone, ale odżyły po tropikalnych upałach.

Anabelki dały radę i nie ugięły się pod naporem wody

Nowość z tego roku 'Delicious Nougat' cała ubłocona.
Sezon 2017 u Hanusi 16:53, 01 lip 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
PO wczorajszym upale, dziś trzeba było zajrzeć do ogrodu. Temperatura właściwa 21 stopni. O deszcz mogę tylko prosić głuchego świętego. Podlewam z węża i konewką, na ile starcza sił i wody.

A w ogrodzie tak wygląda:

Dwa ogrody 16:50, 01 lip 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Anda napisał(a)
Co do czerwonej róży, to niestety nie wiem, co ona za jedna. Podobna do Red Yesterday, ale nie jestem pewna.

Moje liliowce dopiero zaczynają, a lilie i odętki daleko za Twoimi. Gdzie Ty mieszkasz, że wszystko tak szybko, o wiele szybciej niż u mnie.

Kącik wypoczynkowy pod brzozą cudowny Zaprasza do odpoczynku przy lemoniadzie

Na moich pomidorkach mam pierwsze zawiązki Malinowych nigdy nie miałam, ale w zeszłym roku miałam podobną odmianę do bawolego serca. Miałam z niej tylko trzy pomidory, ale duże. Jednak w tym roku wypróbowuję inne


Ewo, chyba to jednak nie ta, bliżej jej do typowanej przez Hanię. Mieszkam w centralnej Polsce Mam wrażenie, że przez ten upał rośliny przyśpieszają, by wydać nasiona. Dziś zakwitła budleja
Dwa ogrody 16:45, 01 lip 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
yolka napisał(a)
Kącik wypoczynkowy pod brzozą na dzisiejszy dzień w sam raz, pięknie masz. Moją Anabel burza pokonała.

Nawet w tym kąciku gorąco, brr. Szkoda Twojej pięknej anabelki, może nie tak całkiem jest zniszczona.
Dwa ogrody 16:41, 01 lip 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Urszulla napisał(a)
Zatrzymałam się tu nad ranem ale lepiej byłoby wpaść w południe


Nad ranem było pewnie chłodno, dziś w południe znów nie do wytrzymania gorąco. Jednak zmobilizowałam się i jakieś dzisiejsze fotki są, chociaż fotograf ze mnie żaden.
Doświadczalnia bylinowo-różana 16:41, 01 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Anda napisał(a)


Koniec

Na pierwszym świerzbnica?
Na drugim w prawym dolnym rogu kosmos czekoladowy???
A te palemki na środku to co to?
Ogród z rzeźbą 16:35, 01 lip 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Zana napisał(a)












Cytuję, bo zachwycające miejsce stworzyłaś. Nawet najlepszy fotograf wiele nie zrobi, jak kompozycje marne Tawułki rewelacyjne, moje po przesadzeniu nadal 30 cm mają, buu. A miejsca w budowie w większości ogrodów znajdziesz, np. u mnie
Moja bajka 16:32, 01 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Dacie wiarę, że 25.06. zakwitł mi hibiskus??? Nawet Maja była w szoku jak się pospieszył chłopina. To ten cięty w kulkę, na pniu

zakwitł kupiony rok temu na targu u babuni nachyłek. Cudowne, żółciutkie pomponiki

róża, którą ukorzeniła mi Sylwia kwitnie już bardzo długo i wciąż jeszcze nie składa broni
Przedogródek pod dębem 16:27, 01 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Przedogródek pod dębem 16:23, 01 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Kochani na pamiątkę wczorajszego, przemiłego popołudnia spędzonego w Waszym towarzystwie wklejam kilka zdjęć .
Dziękujemy za tak ciepłe słowa
Moja bajka 16:20, 01 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 16:16, 01 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
A to nasi wczorajsi przemili goście: Wacław i Agnieszka. Przejechali kawał drogi, żeby nas odwiedzić. Było szalenie sympatycznie . Aguś, Wacku jeszcze raz piękne dzięki za cudny czas. Kilka zdjęć na pamiątkę

Aga szuka różnych detalików
Cztery łapki - zwierzęta domowe 15:32, 01 lip 2019


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2246
Do góry
Gogo, cudne te twoje kociaki Widać, że na maksa zrelaksowane - szczególnie Pysia


Przy okazji - domu szuka taki cudny chłopak (na zdjęciu po prawej, ten z jedną ciemną łatą przechodzącą przez lewe oczko). Ma ok 3-4 miesiące i został porzucony razem z trzema siostrami na podlaskiej wsi. Mieszka teraz na stercie drewna koło domu wiejskiego dziada, który daje mu wodę i czasem rzuci kromkę chleba. Tuż obok jest ulica, na której ciągle giną psy i koty, mieszkający obok ludzie co roku zeskrobują z jezdni zwierzęta, którymi "zaopiekował się" dziad. Już dwa razy psy były mu odbierane przez policję, bo biegały po wsi, głodne, i straszyły ludzi.



Kocurek jest niesamowicie przyjacielski i towarzyski, garnie się do ludzi i idzie za nimi jak pies - ponoć wygląda, jakby myślał, że jest psem Jeśli ktoś się nie może, zdecydować, czy woli psa, czy kota, to może wziąć tego szkraba - będzie miał dwa w jednym Kocurek uwielbia się bawić, mruczy jak tylko "dopadnie" człowieka. Szkoda, żeby się zmarnował na wsi, gdzie nikt o niego nie dba, nikt go nie głaszcze, nie bawi się... Gdzie najpewniej niedługo skończy pod kołami aut albo zamarznie zimą, jak wiele innych kotów (znaleźliśmy dwa dorosłe zamarznięte i kilka kociaków, taka "opieka" pana dziada...).

Maluch szuka odpowiedzialnego domu, gdzie będzie bezpieczny i kochany, najchętniej z innym kotem, z którym będzie szalał i który będzie mu bratem Może ktoś, coś..? Mogę przewieźć do Warszawy albo gdzieś po drodze - Łomża, Białystok...

Ogrodowe marzenie Mrokasi 15:25, 01 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21531
Do góry
sarenka napisał(a)
popadało?? U nas 10 min ledwo piach zmoczylo


Masz Kasiu u siebie juki?


Tiaaa, popadało, tyle co kot napłakał... . Marzy mi się deszczowy wieczór .

Mam u siebie juki, a jakże, nawet ostatnio pokazywałam:
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 15:18, 01 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Magara napisał(a)
eh, łąki zazdroszczę i tylko Ty wiesz czemu

a moje dzwonki tak się pokładają:

zdjęcie usunę

maleńkie były w zeszłym roku, teraz z tych dwóch sadzoneczek kępa o wymiarach metr na 50 cm lekką ręką, tyle, że leżą, a zdjęcie robione przed podlewaniem
co z nimi nie tak???


Czy one nie mają przypadkiem za mokro? One są raczej sucholubne. U mnie z lawendą rosną przez przypadek, a tej rabaty prawie nie podlewam.
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 14:58, 01 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Grill - Team


Laweczka sie podobala



a na koniec jak sobie juz wszyscy poszli przyszli sasiedzi
jedna sasiadka przyniosla Bowle malinowe, kubeczki chohelke i chipsy
posiedzilismy do 22 -napierw pod daszkiem


a jak slonko schowalo sie troche za dom wystawilismy stoly do cienia i tak sobie siedzielismy do 22


czy ja wezme jeszcze udzial w niu otwartej furtki??
tak oczywiscie, nie za rok ale to nie byla taka ostatnia impreza u nas :
bylo wspaniale


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies