Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

Dorota123 21:35, 04 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
danuta_szwajcer napisał(a)


Zaraz pójde pospacerowac u Ciebie w różanym raju, siedze w domu chora to mam czas na O, rano tylko wyszlam pare fotek zrobic bo juz pieknie róże zaczynają tylko, zeby jakas burza czy grad nie poniszczylo ale na to już wpływu nie mam wiec trzeba się cieszyc kazda chwilą A woda pokazywałam chodz od roku nie mam kiedy wyczyscic to wole się nie chwalić. Wiec pokaze stare zdjecia co mam na pulpicie




Miejsce bardzo fajne, może warto było by go częściej pokazywać, a fota wysokich lotów. Mnie marzł by się prawdziwy staw ( na pewno nigdy nie będę miała - miejsca brak), przy wodzie można popuścić wodze fantazji. Przy mojej kałuży mam tak dużo dodatków, że staram się tak robić zdjęcia żeby nie były wszystkie widoczne na raz. Ja ciągle od prawie 3 lat siedzę w domu, choruję długoterminowo, a leczenie onkologiczne daje różne skutki uboczne. Mam ogród, więc jakoś to leci. Tobie życzę szybkiego powrotu do zdrowia. U nas też bardzo gorąco i sucho. Rośliny mdleją, na jednej róży przy altanie zauważyłam jakąś szarą pleśń przy pączkach. Konieczny był oprysk, ciekawe czy pomoże. Pozdrawiam
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Urszulla 23:45, 04 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
danuta_szwajcer napisał(a)


A tym razem wiem to azalia Cannon’s Double ale musze ją przesadzic, bo tak szybko rośnie i zagłusza mi rodka czerwonego z tyłu i jeszcze dwie inne azalie z tej nowej rodkowej, bo maja tam za ciemno chodz bede tam przycinac na jesien sosny i swierk bo busz tam jest.




Dużo tam pracy z drzewami ale warto
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
danuta_szwajcer 20:06, 05 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dorota123 napisał(a)
Miejsce bardzo fajne, może warto było by go częściej pokazywać, a fota wysokich lotów. Mnie marzł by się prawdziwy staw ( na pewno nigdy nie będę miała - miejsca brak), przy wodzie można popuścić wodze fantazji. Przy mojej kałuży mam tak dużo dodatków, że staram się tak robić zdjęcia żeby nie były wszystkie widoczne na raz. Ja ciągle od prawie 3 lat siedzę w domu, choruję długoterminowo, a leczenie onkologiczne daje różne skutki uboczne. Mam ogród, więc jakoś to leci. Tobie życzę szybkiego powrotu do zdrowia. U nas też bardzo gorąco i sucho. Rośliny mdleją, na jednej róży przy altanie zauważyłam jakąś szarą pleśń przy pączkach. Konieczny był oprysk, ciekawe czy pomoże. Pozdrawiam


Ogrod to najlepsza terapia, tez cos o tym wiem bo w sumie tez z tego powodu kilka lat temu uciekłam w ogród i tak sadziłam, sadziłam i sadze do dzisiaj. Tak też za mocno obsadziłam moje oczko i zarosło za bardzo a ciągle czasu brak by w koncu go ulepszyć. Z jednego konta wyjde to do drugiego trzeba iść ale cieszy, teraz znowu bardzo sie obawiam gradu, wichury bo tyle róż zaczyna kwitnąc. W zeszłym roku posadziłam też róże Bajazzo to ta z tym oczkiem, ma bardzo ładne kwiaty, duze no i Lagune i jestem zachwycona kwiatami i kolorem a zdjęcia tego nie oddają.







____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 20:16, 05 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)


Dużo tam pracy z drzewami ale warto


Oj warto Ula ja sie bardzo ciesze, że je mam bo mam tyle ptaków i uwielbiam ten śpiew , jaka to jest przyjemność, że z okna widze wiewiórki
Denerwują mnie tylko leszczyny od sasiadki, ktore przerastają na moją strone, smieca, daja cien, kleszcze no i liscie, ktore nie sa dobre dla roslin.





____________________
Liliowo i kolorowo:)
Bogdzia 22:24, 05 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mnóstwo róz Ci kwitnie , u mnie dopiero nieliczne zaczynaja. Krzewuszka jak z bajki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
danuta_szwajcer 08:55, 06 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Bogdzia napisał(a)
Mnóstwo róz Ci kwitnie , u mnie dopiero nieliczne zaczynaja. Krzewuszka jak z bajki.


U mnie tez niektóre, chodz dzis zauważyłam, ze Dortmund już też zaczyna i ciesze się bo bardzo się odbudowała po tym jak dwa lata temu ją przymroziło do korzenia. Róz mam dużo a teraz wszystko kwitnie bo i krzewuszek też mam kilka i jaśminy, więc mam kolorowo Ta czerwona róża też mi się odrodziła i jak ona pachnie
Za ostre słonce i nie ma jak zdjęc zrobić




____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 08:56, 06 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
danuta_szwajcer napisał(a)









Śliczna ta róża Danusiu
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
danuta_szwajcer 09:04, 06 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Moze nie każdy lubi czewony ale jak się ma dużo zieleni wokół to myśle, że pasuje Jest energetycznie


Białych róż też mam kilka a Alba pięknie pachnie chodz kwitnie tylko raz to warto ją mieć





____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 09:18, 06 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)


Śliczna ta róża Danusiu

Też mi się bardzo podoba, ona lubi półcień dlatego ją wybrałam ale jestem nią zachwycona i ma bardzo duże kwiaty no i ten żółty środek, tak jak Laguną





Ta róża też ma piękne kwiaty ale NN




____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 09:34, 06 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632




____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies