Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 23:07, 27 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Mira poznajesz??
tylko jedna mam, wyrosly mi dwie roslinki ale druga jakos zmarniala, rosnie jeszcze ale nie wyglada za dobrze. Bede zbierac nasiona


czy to mam od Ciebie? czy od Ewy hmmm i czy to przetacznik? sliczny jest dopiero dzis zauwazylam, ze kwitnie


w bali nowy kwiatek


a kolo bali tak


reszta jutro bo musze sie wyspac
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:06, 27 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15240
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Porcja wczorajszych nowości ogrodowych


Uroki stawu kąpielowego w takie upały, test napowietrzania, ale nie do tego typu stawów





Wodotrysk piękny, lilie jednak lubią spokoj w wodzie.
Wczoraj to pewnie w takich głębinach nawet ciepło było.
Rozchodniki piękne. Zbieram stare tortownice i nie mam czasu posadzić. Dużo czasu w domu spędziłam przez te upały nie do zniesienia.
Trzeba palmy sądzić
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 23:02, 27 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
dalej w zielniku



a to moj oman wielki bardzo go lubie i na szczescie ladnie przyrasta
Podmiejski ogródek 22:57, 27 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
co tam, zacytuje po calosci Zakupy udane,a rabata zyskala ogromnie.
Zmian na cienistej nie bede komentowac Sama wiesz. Efekt bdb, jarzmianka fajna. Ona ma duze te kwiaty? czy ta jej 'wielkosc' polega na wysokosci?
Z jarzmianek mam Rome, cale mnostwo juz, bo rosnie jak gupia,ale meczy mnie jej brudny kolor w poczatkowej fazie kwitniecia, jedna bejbikowata ciemna, chyba moulin rouge, kupiona jesienia, moze zakwitnie w tym roku, ale chyba raczej nie, i jakies dwie zwykle biale, kupilam z golym korzeniem, wiosna dwa lata temu, i te mi sie chyba najbardziej podobuja kolorystycznie Tyle ze wlasnie rosnac nie chca, jedna kwitnie, druga ma w nosie, kepy male CHyba sobie wpisze te Twoja na liste, tym bardziej, ze dziewczyny pisza, ze rosnie i wysiewa sie jak szalona.

makadamia napisał(a)
April mi przypomniała, że przecież nie wrzuciłam zdjęć z zakupów w ZP.

Przede wszystkim nie oparłam się śmiałkowie goldschleier. Mam nadzieję, że w przyszłym roku też będzie tak ładnie wyglądał




na ostatnim zdjęciu, na dole, jest - chociaż go nie widać - zatrwian szerokolistny.
On taki ązurowy jak ten czosnek Schuberta u April i też ciężko go sfotografować. Tutaj zbliżenie:


Kupowałam go w zeszłym roku i pierwszy raz będzie mi kwitł. Jestem bardzo ciekawa. Na razie wygląda na dość sztywnego, co ma swoje wady (brak zwiewności) i zalety (nie będzie się pokładał po deszczach?)
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 22:55, 27 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
dla Miry moja pieprznica. Musze ja przesadzic, bo wielka urosla. No i wlasnie kwitnie


a obok rosnie ziele o smaku oliwki, fajnie przezimowalo i wlasnie zabiera sie za kwitnienie


a jeszcze dalej baaardzo zdrowe ziolko w tym roku sie rozbujalo
Ogród Małej Mi 2017 22:51, 27 cze 2019


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
Do góry
Mala_Mi napisał(a)

Dzwoń...

Ja mam tylko jeden kolor, u Ciebie więcej... i chyba pomarańczowa jet najładniejsza


Moja ostatnio ulubiona kolorystyka - efekt pierwszorzędny ze stipą
Ptasi gaj 22:49, 27 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15240
Do góry




Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 22:48, 27 cze 2019


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
Do góry
Gardenarium napisał(a)





Piękny warzywnik
Przerwa na kawę... 22:48, 27 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
inka74 napisał(a)
jakoś tak wyszła napatrzyłam się na Kasi_Cs rabatki i tak jakoś samo wyszło. Ciężko mi czosnków nawet przekwitłych się pozbyć bo fajnie tu pasują. I wiele dobrego robi hortensja Prim White. Jest taka zwiewna, ażurowa.



Ale slicznosci Doczytalam, ze to acropolis

Wpadlam dopytac o Maxima.
Moj zakwitl, i czerwony jest Owszem, ma srebrne zewnetrzne platki, ale takiej czerwieni sie nie spodziewalam, moze mu sie zmieni? Jaki on jest u Ciebie?
Ogród Małej Mi 2017 22:46, 27 cze 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry




ta róża u Ciebie...zachwyca mnie zawsze, co roku jak ją pokazujesz obiecuję sobie, że kupię i nadal nie mam

fotki ze spotkania super
a rybkami zmartwiłam się, ale może będzie dobrze, leki zadziałają
W moim małym ogródeczku - Dorota 22:46, 27 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Doranma napisał(a)
Ze zdjęć widać jaki był cudny klimacik spotkania Fajnie obejrzeć ten ogród widziany Twoim okiem - zwróciłaś uwagę na inne detale, ślicznie sfotografowałaś. Z podziwem przyglądam się np. budce zrobionej z kolczastych, różanych patyczków - któż miał tyle odwagi i samozaparcia, by bawić się tymi agresywnymi gałązkami Ciekawi mnie, to kryją słoiczki dyndające na drzewie na przedostatnim zdjęciu
Spotkanie było bardzo miłe i zapadnie mi na długo w pamięci. Ta budka zwróciła moją uwagę właśnie na ten kolczasty budulec. O te słoiczki musisz spytać Sylwię, jakoś mi one umknęły.




Ogród do odnowy 22:45, 27 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21531
Do góry
Gosiek33 napisał(a)





Bardzo ładna ta hortka i pędy ma bordowe. Kwiaty ma pełne czy ażurowe?
Mój ogród pod lasem 22:45, 27 cze 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
Rabaty przy placyku z powodu upałow nie skończone, ale za to tawułki mnie cieszą
Nieznana biała

Vision in red zaczynaja

I Anula, uwaga! To ta jedna sztuka od Ciebie


Fotki robione o 21ej telefonem więc jakość jest jak każdy widzi
W cieniu - zacieniona 22:42, 27 cze 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
paniprzyroda napisał(a)
Róż masz niewiele, ale za to jakie śliczne bukiety Takie piękne martagony i załatwiły je te paskudy, szkoda. Może kiedyś zdecyduję się na takie cudo
A jak Twoja domowa uprawa rojników, przetrwały zimę w mieszkaniu?


Martagonów mam dużo,są to jedyne lilie niewyjadane przez nornice.Tylko te liliowe mają tyle kwiatów,pozostałe najwyżej 15.Sieją się same i są niewymagające.
Rojniki przezimowały,zaczynają się dzielić,jeszcze nie kwitną.Mam nadzieję,że w przyszłym roku pokażą na co je stać.

Ptasi gaj 22:41, 27 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15240
Do góry






Zszywkowy ogród marzeń :) 22:41, 27 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Do góry


Jutro porobię więcej zdjęć, ostatnio na topie u mnie nowa „exświerkowa” a reszta trochę pomijana nie wiedzieć dlaczego
W moim małym ogródeczku - Dorota 22:39, 27 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Gosialuk napisał(a)
Dorotko było miło Cię poznać. Masz rację spotkanie było na luzie, bez zadęcia. Też tak lubię. To zasługa wszystkich tam obecnych. Pozdrawiam serdecznie.
Mnie również było miło poznać kolejną ogrodniczkę.Dziękuję za miłe chwile spędzone u Sylwii.




Zszywkowy ogród marzeń :) 22:37, 27 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Do góry
Damian dziękuje fakt, ogromny fart z tymi pnącymi. Bardzo się cieszę że zakwitły Róże w pełnym rozkwicie, nawet Soul już rozkwitła. Niestety rośliny bardzo cierpią przez te upały i widać że są „wypompowane” Ehh za ciepło, nie sądziłam ze to powiem

Muszę wypielić wieloryba i zrobić mu małe przemeblowanie ale to dopiero jesienią oraz dosypać kory w kilku miejscach, powycinać kilka bylin i jak to zrobię to tylko podlewanie mi zostanie
Ptasi gaj 22:37, 27 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15240
Do góry
Dzisiaj wietrznie i lżej temperaturowo. Więc trzeba było trochę pochodzić.
Fotka podpalonego dębu Mieszko





To wczorajsze wieczorne fotki. Dużo róż przysmazonych od słońca.



W kamiennym kręgu od początku 22:36, 27 cze 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Wieczorem



Trzeba się wziąć za oczyszczenie przekwitłych róż.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies