Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi
23:07, 27 cze 2019
Mira poznajesz??
tylko jedna mam, wyrosly mi dwie roslinki ale druga jakos zmarniala, rosnie jeszcze ale nie wyglada za dobrze. Bede zbierac nasiona
czy to mam od Ciebie? czy od Ewy hmmm i czy to przetacznik? sliczny jest dopiero dzis zauwazylam, ze kwitnie
w bali nowy kwiatek
a kolo bali tak
reszta jutro bo musze sie wyspac
tylko jedna mam, wyrosly mi dwie roslinki ale druga jakos zmarniala, rosnie jeszcze ale nie wyglada za dobrze. Bede zbierac nasiona
czy to mam od Ciebie? czy od Ewy hmmm i czy to przetacznik? sliczny jest dopiero dzis zauwazylam, ze kwitnie
w bali nowy kwiatek
a kolo bali tak
reszta jutro bo musze sie wyspac