Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 16:40, 26 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
April napisał(a)


Inka, czy to jest dzwonek skupiony? Nie, czy raczej lilia z tak drobnymi kwiatami. Jaka?
Lilia. I tu nie powiem bo nie wiem. Mam lilie zbierane przez chyba 5 lat. Tu wydaje mi się któraś z azjatyckich. One sa takie z drobniejszych.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 16:41, 26 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Anda napisał(a)
Fajny masz widok z fotela
A lilią z hortensją cudowna.
Ten widok ukaja moje stargane nerwy
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 16:43, 26 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasia_CS napisał(a)

ojejejej, ale mi miło!!!! :*
Przecież ci mówiłam, że bardzo mi się u ciebie podoba )) niedowiarku. Te nasze ogródkowe odwiedziny skutkują zmianami w ogrodach i bardzo fajnymi znajomościami ))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasya 17:21, 26 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41995
inka74 napisał(a)
Uwielbiam różę Acropolis. A z tą hortką stanowi śliczny duet, taki zwiewny.


ja tez ja bardzo lubie
posadzialm ja przy hortkach silver dollar bo ma ten sam odcien
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
inka74 21:06, 26 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Silver są śliczne. Ładnie razem będą wyglądały.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
sarenka 14:20, 27 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Iwona, szukając info o wiśni kanzan Ogridowisko zaprowadziło mnie do Twojego wątku że w zeszłym roku planowałas je posadzić- ale nie wiem czy kupiłaś i ppsadzilas czy zmieniłaś koncepcję?? Faktycznie tu w naszej okolicy ciężko je znaleźć? Nie sprawdzałam narazie w jakiej cenie jest to drzewko
____________________
Magda W samym sloncu
Poppy 22:48, 27 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
inka74 napisał(a)
jakoś tak wyszła napatrzyłam się na Kasi_Cs rabatki i tak jakoś samo wyszło. Ciężko mi czosnków nawet przekwitłych się pozbyć bo fajnie tu pasują. I wiele dobrego robi hortensja Prim White. Jest taka zwiewna, ażurowa.



Ale slicznosci Doczytalam, ze to acropolis

Wpadlam dopytac o Maxima.
Moj zakwitl, i czerwony jest Owszem, ma srebrne zewnetrzne platki, ale takiej czerwieni sie nie spodziewalam, moze mu sie zmieni? Jaki on jest u Ciebie?
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
inka74 23:19, 27 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
sarenka napisał(a)
Iwona, szukając info o wiśni kanzan Ogridowisko zaprowadziło mnie do Twojego wątku że w zeszłym roku planowałas je posadzić- ale nie wiem czy kupiłaś i ppsadzilas czy zmieniłaś koncepcję?? Faktycznie tu w naszej okolicy ciężko je znaleźć? Nie sprawdzałam narazie w jakiej cenie jest to drzewko
posadziłam 2 Kanzan. Są dostępne ale stosunkowo nisko szczepione. Moje chyba na 160 cm. Ceny nie pamiętam. Ja kupowałam w AF przy cmentarzu. Są też u Kal..a w Kobyłce wysoko szczepione na 2,20 ale były mega drogie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:29, 27 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Poppy napisał(a)


Ale slicznosci Doczytalam, ze to acropolis

Wpadlam dopytac o Maxima.
Moj zakwitl, i czerwony jest Owszem, ma srebrne zewnetrzne platki, ale takiej czerwieni sie nie spodziewalam, moze mu sie zmieni? Jaki on jest u Ciebie?
tak. To jest Acropolis. Ona fajnie zmienia barwę - od takiego intensywnego różu do beżu.

Maxim u mnie jest amarantowy. Taki intensywny róż, odrobinę ciemniejszy. Ale nie czerwony. Zewnętrzna strona płatków srebrzysta. Na pierwszym zdjęciu on jest ten bardziej po prawo, niższy choć już teraz osiągnął że 140 cm. Po lewo jest Soul.


A tu w zbliżeniu
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
makadamia 08:22, 28 cze 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
inka74 napisał(a)




Cudne zestawienie kolorystyczne! No po prostu bomba!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies