Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród na tle lasu malowany 17:42, 27 cze 2019


Dołączył: 28 sty 2019
Posty: 146
Do góry
Uwielbiam srebrne rośliny, tu cudna santolina z różą okrywową Lovely Fairy


I darowane róże rabatowe, których nazwy nie znam

W cieniu - zacieniona 17:39, 27 cze 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...zawsze można coś dosadzić.
W cieniu - zacieniona 17:37, 27 cze 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...dzisiaj jeszcze wcisnęłam...
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 17:35, 27 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
Anitka napisał(a)


Dziękuje.








Anitko, widzę że podróżujesz, zaraz zobaczę relację , zajawki w Twoim wątku przepiękne
Ta roślinka kwitnąca na niebiesko teraz na zdjęciach to trzykrotka? Czy ona długo kwitnie? Bardzo ładne kępy z niej powstały, co robisz jak przekwita, zostawiasz liście? Czy masz ją w różnych odcieniach, czy to tylko gra świateł?
Ogród na tle lasu malowany 17:34, 27 cze 2019


Dołączył: 28 sty 2019
Posty: 146
Do góry
I dalej w temacie róż



Zostało nam trochę kostki po zrobieniu podjazdu więc część kamulców wokół rabat została nią zastąpiona. Teraz przydałoby się to umocować, ale wtedy już nie zmienię kształtu rabat i to mnie przeraża
W cieniu - zacieniona 17:32, 27 cze 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
mirkaka napisał(a)
Pięknie masz to wszystko upchane i zadbane

Zawsze są jakieś "chciejstwa",trudno znaleźć miejsce bo miejsca mało...

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 17:15, 27 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
mirkaka napisał(a)



Czy to jakaś rudbekia? Sylwia czy mogę prosić o nasionka tej roślinki, jest boska

Podziwiam cały ogród, relację Dorotki ze spotkania, fajnie mieliście

To ratibidia
jeśli tylko nasionka będzie wiązać to zbiorę
Umiejętne zestawianie roślin, zgrane duety - wyłącznie przykłady kompozycji 16:55, 27 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
popcorn napisał(a)
Co u Was rośnie z piwoniami? Potrzebne ze 2-3 gatunki? Poszukuję pomysłu na rabatę i jestem w kropce. Mile widziane zdjęcia? Dzięki

Miskant Variegatus, ciemnolistna żurawka, zawciąg nadmorski


czosnki, przywrotnik, kocimiętka, lawenda

Te same piwonie, ale w słońcu.




róże, stipa, kocimiętka,

Działka prawie w Borach Tucholskich 16:51, 27 cze 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry







Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 16:47, 27 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Kasia_CS napisał(a)
Na zakończenie lawendowa - muszę się nią zająć, wyrównać jakoś poziom i wysypać korą, bo susza nad suszami..
Kasiu - u mnie lawenda pod korą marniała, musiałam zebrać. Ona jest wybitnie "wapniolubna" i nie lubi wilgoci a u ciebie przepięknie kwitnie - czyli nie jest jej źle.

Bardzo lubię firletkę właśnie za jej chłodną zieleń i amarant.
Podmiejski ogródek 16:41, 27 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
makadamia napisał(a)

podsadziłam jakąś brązową turzycą, na którą Iwonka nas wszystkie namówiła w szkółce i liliowcem stella d'oro, którego też jej zawdzięczam
Carex comans Kupferflamme - Turzyca włosowa Kupferflamme
Trochę ci leży na rabacie a sztywno powinna stać. Może upały swoje robią.

Ta biała jarzmianka jest u mnie większa niż MW i Pashmina. Spokojnie z 80 cm ma wysokości. W pierwszym roku była mega mikra, nie było jej widać. Teraz jest już spora kopka. Szybko przyrasta i się sieje (u mnie)
Sezon 2017 u Hanusi 16:39, 27 cze 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Dziewczyny, u mnie spadło dziś do 15-tu stopni w środku dnia. Cieszę się, że jest taki przerywnik w pogodzie, bo już razem z roślinami uświerkłabym na amen.

Szklarnia ma szyby antysłoneczne, no i trochę gałęzi górą X zewnątrz tylko jedna strona wystawiona na słońce, ale też daje do wiwatu. Wczoraj jak podlewałam rano, to topiłam się i jednocześnie z wodą dosalałam moje uprawy, Będę miała pomidorki od razu posolone. Ha,ha, ha.

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 16:35, 27 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry



Czy to jakaś rudbekia? Sylwia czy mogę prosić o nasionka tej roślinki, jest boska

Podziwiam cały ogród, relację Dorotki ze spotkania, fajnie mieliście
Przerabianie ogródka pod swój gust 16:14, 27 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)


Kasiu, co to za kwiatuszki? Są przeurocze.

Przepiękna porcja pourlopowych zdjęć. Ogląda się z ogromną przyjemnością. Zachwyciłam się kwitnieniem Twojej Herzogin, moje dwie razem wzięte chyba tyle kwiatów nie naprodukowały.
Po tych upałach to ja aż się boję do swojego ogrodu jechać.
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 16:03, 27 cze 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Smutny czas... 22.06.2019 pożegnaliśmy naszą 15 letnia sunie. Musielismy skrócić wyjazd weekendowy kiedy sie dowiedzieliśmy o tym...
Była z nami kawał życia - Oliwia miała 3 lata kiedy ja dostaliśmy

Pilnowała Darii kiedy ta poznawała ogród

Ostatnie miesiące były najcięższe choć do ostatniego dnia piękne z niej było psisko. Pozostała pamięć i pytanie - gdzie jesteś?

Blisko - w naszych sercach ...
Przerabianie ogródka pod swój gust 15:58, 27 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
I ostatnie ,-)







Te ostatnie rdzawe ozdóbki masz śliczne. Rozumiem, że dostępne tylko u Ciebie.
Przerabianie ogródka pod swój gust 15:45, 27 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
I ostatnie ,-)





Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 15:38, 27 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
I róże na zakończenie

Bouquet Parfait znów pokazał bukiecik


Frania - odkąd zaczęła kwitnąć, tak nieprzerwanie tłoczy i z całkiem niezłą odpornością w ten upał sobie poczyna Udany zakup!


Blaski i cienie nowego życia 15:37, 27 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Oooo Ania sie ukatywniła no i bardzo dobrze ale niech pokaze u siebie swoje rabaty bo ma juz co pokazać Stipe masz ładną, nic nie idze robic w ogrodzie, wszystko schnie, liscie leca, dobrze zrobiłaś, że jestes na basenie Odpoczywaj


Codziennie podlewam ogród bo widoki na deszcz dopiero na 6 lipca. Hortensje bukietowe są bardzo wytrzymałe. Zależy mi żeby jeszcze liatry zakwitły więc muszę im lać, delikatne u mnie są róże, jeżówki i młode sadzonki oraz oczywiście warzywnik. Reszta nawet poradziłaby sobie z podlewaniem co 2 dzień.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies