Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Miejski ogród w wersji mini 21:04, 21 cze 2019


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Do góry
Strasznie mnie denerwowały te łyse trzmieliny, więc musiały wylecieć z rabaty. A ponieważ miałam trzy miskanty z własnego podziału to postanowiłam że zajmą po nich miejsce. Niestety deszcz przeszkodził mi w skończeniu rabaty. Posadziłam tylko dwa. I dopiero we wtorek będę mogła dokończyć pracę .



Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 21:00, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Po burzy moja ogrodowa babka zaczęła parować
Krzysztofy wyglądają zjawiskowo
Moja działka na Dębowym Lesie 20:58, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
abiko napisał(a)
Co to za cuda m asz na pergoli czerwone?

Agnieszko, to Róża Flammentanz


Róża Charlotte
Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój 20:57, 21 cze 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 986
Do góry
i do szczegółu

warzywnik

rojniki przy skrzynkach warzywnych - wyglądają jak kosmici ale coś bodziszkowatego je zarasta nie wiem co to


doczekam tych pomidorków?
Daleki od ideału..... 20:55, 21 cze 2019


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1535
Do góry
abiko napisał(a)
To co chcę.. czyli/..? przypomnijcie


buziaki Aguś.

Aga mój ogród zawsze otwarty dla gości.
Jak będziesz zapraszam.
Chciejstwo to rodgresja.
Dziękuję za odwiedziny i zdjęcia.
W moim małym ogródeczku - Dorota 20:55, 21 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Elfie też potrafi zauroczyć seledynowym odcieniem dużych kwiatów, u mnie nie pachnie



No i moja ulubiona kwitnie prawie bez przerwy Garden of roses







Ogród z uśmiechem 20:52, 21 cze 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Wyczekiwana pergola wreszcie stoi. Pan stolarz, a właściwie dwóch Panów nawet sprawnie się uwinęli.

Najpierw przed:



W trakcie przygotowywania pracy:




Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój 20:51, 21 cze 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 986
Do góry
i żegnam się na tydzień z moim ogródkiem, więc zamieszczam zdjęcia na zapamiętanie trawa jeszcze nie koszona, ale ponoć rośnie co najwyżej do kolan (kolega sprawdzał)

parę ogółów
widok na cienistą i bylinową w tle, a ten trawnik będzie kiedyś prerią...

cienista

bylinowa

wiciokrzewy i kawałek warzywnika
Daleki od ideału..... 20:49, 21 cze 2019


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1535
Do góry
Gosialuk napisał(a)
Śliczny ogród, moc kwiatów, róże piękne.

Dziękuję Gosiu, staram się jak mogę.
W moim małym ogródeczku - Dorota 20:49, 21 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
violaskom napisał(a)
Dorotko pięknie komponujesz rabaty. Ta moc kolorów i te różne ogrodowe ozdoby wyglądają fantastycznie. Ja też mam masę nieudanych róż, ale ciężko mi się z nimi rozstać, choć powoli je zaczynam wydawać. Jaką różę lubisz najbardziej i byś ją poleciła? Ja mam manię kupowania i przynajmniej wolałabym kupować coś już sprawdzonego. Po za tym robisz bardzo ładne zdjęcia.
Bardzo mnie cieszy to, że podobają się moje zdjęcia. Jestem samoukiem i w rodzinie nikt nie wierzył, że dam radę opanować lustrzankę, a ja się zawzięłam i stwierdziłam ja wam pokażę.
Ozdoby wszelkiego rodzaju bardzo lubię i mam ich dużo, ale wyjmuję je naprzemiennie, niektóre kilka lat czekają na swoją kolej.
Bardzo lubię Eden rose, ale ona nie pachnie. Uważam, że to moja najładniejsza róża.

Ładny też jest Leonardo, nie cięty kwitnie bardzo obficie , kwiaty mają ładny kolor i pokrój, ale też nie pachnie.

Charles Austin to mój faworyt ma piękne morelowe, duże kwiaty. Zdrowe liście i sztywne łodygi, no i niezliczoną ilość kwiatów.


Ogród w remoncie 20:49, 21 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
Margerytka40 napisał(a)

Asiu, to raczej fastigiata Aurea. Cis Dawid ma strzeliste, pionowe przyrosty.
Właśnie fajnie wyglądałby taki żółty akcent w żywopłocie. Jestem za podmianką (częściową) ze szmaragdami.
Daleki od ideału..... 20:46, 21 cze 2019


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1535
Do góry
Ania skąpa raczej nie, cały czas mam wrażenie że w kółko to samo pokazuje.
Dzisiaj trochę ciałam bukszpany, ale jeszcze tyle ich zostało A pogoda nie sprzyja. Udało się w trakcie burzy umyć kostkę na tarasie, w końcu się udało.
Ale po dzisiejszym dniu w ogrodzie nóg nie czuję.
W moim małym ogródeczku - Dorota 20:44, 21 cze 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Bardzo lubię róże, ale one jako królowe mają swoje wymagania i potrzeby. Wymagają, żeby poświęcać im dużo czasu. Samo obcięcie przekwitniętych róż u mnie zajmuje dużo czasu, kolejne przycięcie pod koniec lata. Napowietrzanie ziemi, nawożenie, opryski na robale i grzyby, czasem podlewanie. Przed zimą okrywanie i kopczykowanie i znów na wiosnę przycinanie pędów. Przy 80 różach jest co robić, ale jak kwitną zapomina się o wszystkim.





Co to za piękność?
W ogródku emerytki 20:34, 21 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
gogo napisał(a)
Wacku, dzięki
Ta inność roślin obudziła u mnie chciejstwa, chciałabym " przygarnąć " część z nich
Dla odmiany moje widoczki.


Grażynko, urokliwy i romantyczny masz ten zakątek ze stoliczkiem pod różą.
Śliczne fotki z wycieczki nam pokazałaś, ciekawe roślinki i fajne wspomnienia.
W moim małym ogródeczku - Dorota 20:32, 21 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Piękne te twoje różne róże.
Trudno byłoby wybrać najpiękniejszą . Bo jak dla mnie wszystkie są naj...
Bardzo lubię róże, ale one jako królowe mają swoje wymagania i potrzeby. Wymagają, żeby poświęcać im dużo czasu. Samo obcięcie przekwitniętych róż u mnie zajmuje dużo czasu, kolejne przycięcie pod koniec lata. Napowietrzanie ziemi, nawożenie, opryski na robale i grzyby, czasem podlewanie. Przed zimą okrywanie i kopczykowanie i znów na wiosnę przycinanie pędów. Przy 80 różach jest co robić, ale jak kwitną zapomina się o wszystkim.




Wśród brzóz i dębów 20:19, 21 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
NO faktycznie Basiu u Ciebie niezła susza, chodz i u mnie miejscami trawnik zaaczyna tak wyglądać, ale moze ulewy to Ci nie zycze tylko długi deszcz Dziewanny masz piękne. Basiu lubisz kolor limonkowy a moze perukowiec o takim kolorze on odporny na susze bardzo. Mam go u siebie oprocz tych bordowych i bardzo go lubie za kolor i ze nic nie musze z nim robic Basen masz super Pozdrawiam

Danusiu, limonkowy perukowiec to dobry pomysł, Mam tylko bordowego, na razie to maluch, może uda mi się zdobyć większe egzemlarze.
Nareszcie trochę popadało, może trawa odżyje.

Dziś kwiciście.
Nie przepadam za nasturcjami, ale dla tych różowych robię wyjątek.






Ogród z widokiem na jezioro 20:02, 21 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
yolka napisał(a)

Noooo....tego jeszcze u ciebie nie widziałam. Frania w letniej stylizacji. Fantastyczny pomysł!!!
Ptasi gaj 19:12, 21 cze 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)


Piękny zakątek. Staw wystarczająco duży. Ogród duży to i czasu na przesiadywanie brakuje. U mnie podobnie, kawa jedynie z rana na tarasie lub z kubkiem w ręku. Poranna inspekcja ogródka.
Szmaragdowy Zakątek 19:06, 21 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
Aaaa…jeszcze absurd tygodnia
Byłam ostatnio w markecie K.(cytuję za Wikipedią - międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku)
Transakcja na łączną kwotę 35,33 zł …więc raczej sprawunki z serii „szybkie zakupy ratujące życie”.


I nie byłoby w tym nic absurdalnego, gdyby nie paragon jaki otrzymałam….


Dla wyjaśnienia. Wyżej wymieniony paragon (na 8 artykułów) leży na podłodze w mojej sypialni tuż obok łóżka (łóżko - długość standardowa: 214 cm).
Nonsens, absurd i głupota !!!
Szmaragdowy Zakątek 19:01, 21 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
malutka różanka


i na koniec „takie tam”




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies