Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Majówka na Majówce

Pokaż wątki Pokaż posty

Majówka na Majówce

mikina34 13:04, 28 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
popcorn napisał(a)
Zaglądam, zazdroszczę przestrzeni i takiej wielkości trawnika... ech bym ryła hehehe

buziaki!!!

Hejka Korola, podglądam Twoje poczynania i podziwiam hart ducha Zawsze miło Cie widzieć
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 13:13, 28 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Szanowni goście, uprzejmie donoszę, że na polu walki z gryzoniami małe triumfy, jak na razie jeden zdechły szczur (matuchno, jakie bydle ) i dwie nornice (pewnie część w norach albo coś tam jeszcze w kompostowniku się zasusza). Trutka w ilościach hurtowych znikała przez 5 dni prawie natychmiast, potem przestała znikać, śladów bytowania w kompostowniku nie widać stąd moje przypuszczenie, że może towarzystwo się wytruło
Pouczona przez Hanię chleb moczę i po rozdrobnieniu wylewam w takiej formie na kompost, na resztki zielone i trawę nie mam wpływu, liczę, że szczury wegetarianie kolejny raz się nie zjawią. Musze częściej przerzucać kompost, tylko czy to coś zmieni? No nic, Que sera, sera
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Zakrecona 13:30, 28 maj 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Gratulacje, oby cała kompania padła
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
mikina34 13:48, 28 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
A u mnie powoli coś się dzieje, jak nabyłam szpadelek do kancikowania i wyrównałam rabatki to pomyślałam, że coś tam powolutku zacznę tworzyć (w sensie wydrę trochę trawnika eMowi ). Jak mnie zobaczył jak się w upale i pyle z suchej ziemi szarpię gracką z kępkami trawy to się ulitował i wychatrał mi spore połacie trawy szpadlem (prawie jak zawodowy zrywacz darni ) - no złoto nie człowiek .
Mam teraz nowe miejsce do nasadzeń i problem co z czym upchać. Powiększyłam przestrzeni wokół strzępka (czym go podsadzać żeby się ładnie komponowało?), posadziłam klona ściętolistnego w towarzystwie turzycy gold band, pewnie coś tam jeszcze upchnę. Na razie kombinuję jak jeszcze namówić eMa do kolejnego zrywania darni
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 13:49, 28 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Zakrecona napisał(a)
Gratulacje, oby cała kompania padła

Oby
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Nowa12 13:54, 28 maj 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
mikina34 napisał(a)
A u mnie powoli coś się dzieje, jak nabyłam szpadelek do kancikowania i wyrównałam rabatki to pomyślałam, że coś tam powolutku zacznę tworzyć (w sensie wydrę trochę trawnika eMowi ). Jak mnie zobaczył jak się w upale i pyle z suchej ziemi szarpię gracką z kępkami trawy to się ulitował i wychatrał mi spore połacie trawy szpadlem (prawie jak zawodowy zrywacz darni ) - no złoto nie człowiek .
Mam teraz nowe miejsce do nasadzeń i problem co z czym upchać. Powiększyłam przestrzeni wokół strzępka (czym go podsadzać żeby się ładnie komponowało?), posadziłam klona ściętolistnego w towarzystwie turzycy gold band, pewnie coś tam jeszcze upchnę. Na razie kombinuję jak jeszcze namówić eMa do kolejnego zrywania darni


Proszę jak to odpowiedni sprzęt czyni z kobiety terminatora .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
mrokasia 13:59, 28 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18026
mikina34 napisał(a)
Na razie kombinuję jak jeszcze namówić eMa do kolejnego zrywania darni


jak to jak? masz już wprawę, tylko na upał poczekaj
mikina34 napisał(a)
Jak mnie zobaczył jak się w upale i pyle z suchej ziemi szarpię gracką z kępkami trawy to się ulitował i wychatrał mi spore połacie trawy szpadlem (prawie jak zawodowy zrywacz darni ) - no złoto nie człowiek .

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mikina34 14:02, 28 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Prace trwają





____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 14:04, 28 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Nowa12 napisał(a)


Proszę jak to odpowiedni sprzęt czyni z kobiety terminatora .

A żebyś mnie widziała , na kolanach, umorusana, zziajana, z chęcią mordu w oczach No musiał się chłop ulitować
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 14:06, 28 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
mrokasia napisał(a)


jak to jak? masz już wprawę, tylko na upał poczekaj

He he he, Kaśka, coś czuję, że ewidentnie namawiasz mnie do złego
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies