Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 08:29, 28 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nowa12 napisał(a)
Jaka ty jesteś szybka. Rach ciach rabaty wytyczone, obsadzone i już.
Piękne obrazki. Cud miód. A ta Twoja trawa w soczystej zieleni...

Kominkowa jeszcze nieskończona, tylko buk posadzony, dzisiaj kupię klona Bloodgoog i wkopiemy oczko. Na byliny przyjdzie pora w czerwcu
Dziękuję Ci bardzo
____________________
Zakrecona 08:52, 28 maj 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Ewa super wygląda wszystko Zestawienie limonki, bordo i zieleni też mi się widzi jak najbardziej
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
eVka 08:59, 28 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zakrecona napisał(a)
Ewa super wygląda wszystko Zestawienie limonki, bordo i zieleni też mi się widzi jak najbardziej

Magda, dziękuję
____________________
eVka 13:39, 28 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Malować kratki na szaro jak skrzynię i drzwi garażu, czy zostawić drewniane?
Muszę dokupić grys do wypełnienia skrzyni i jej obsypania.



Kratki będą oczywiście przymocowane wyżej.
____________________
mrokasia 13:55, 28 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17995
Ja bym na szaro .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
malgol 14:04, 28 maj 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Ewa, te rodki z hostami i limonkową trawką-czad

A ten warzywnik to jak dla mnie nieosiągalny ideał! Jaki metraż, równe rządki...ja posiałam w skrzyni kilka rządków sałaty i rzodkiewki, już się cieszyłam ,że pięknie rosna a tu wczoraj patrze a coś gruyzie mi rzodkiewkę..w środku jest czarna, a na wierzchu małe dzirki! co to?? wie ktoś?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
eVka 14:45, 28 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)
Ja bym na szaro .

Kasiu też skłaniam się ku szarości. Tylko znów pada i nie ma jak malować.
____________________
eVka 15:07, 28 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
malgol napisał(a)
Ewa, te rodki z hostami i limonkową trawką-czad

A ten warzywnik to jak dla mnie nieosiągalny ideał! Jaki metraż, równe rządki...ja posiałam w skrzyni kilka rządków sałaty i rzodkiewki, już się cieszyłam ,że pięknie rosna a tu wczoraj patrze a coś gruyzie mi rzodkiewkę..w środku jest czarna, a na wierzchu małe dzirki! co to?? wie ktoś?

Gosiu, również baardzo podoba mi się ta rabata. Jest taka leśna, półcienista Muszę tylko na wiosnę przesadzić kilka host bo za gęsto rosną i jedna wchodzi na drugą. Dam je w tył tej rabaty.

Pochwały warzywnika przekażę rodzicom a szczególnie mojemu tacie. Pracuje w nim całymi dniami, pieląc, przerywając siewki, podlewając. Złoty człowiek.
Co do rzodkiewki też u nas niektóre mają takie dziurki, czyli są robaczywe ale my nie pryskamy niczym. Niestety nie pomogę.

Dziękuję Ci za tyle miłych słów, to dla mnie naprawdę ważne
____________________
Kamcia 16:50, 28 maj 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Kochana, ten Twoj watek jest szybszy od niemieckich kolei panstwowych. Jeden dzien mnie nie ma i juz 3 stronice zapelnione.

____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Jola_M 16:51, 28 maj 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
hej hej, podglądam już od jakiegoś czasu Twoje zmagania, kibicuję i podziwiam zapał męża tez podziwiam, bo u mnie zupełnie odwrotnie - jak już całkiem nie mogę czegoś dzwignąć to pomoże kratki zostawiłabym bez malowania, uważam, że połączenie szare+drewno, czarne+drewno lub białe+drewno zawsze się sprawdza i wprowadza trochę ciepła i naturalności
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies