Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:42, 20 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry


Skąpana w słońcu 20:36, 20 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12992
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Co jedna to piekniejsza, cudne te Twoje roze, bardzo mi sie podoba Piruette , i biała piwonia z żółtym oczkiem znasz moze nazwe? Tez zwrociłam uwage jak Dorota na te podpory w tym kolorze, bardzo pasują u Ciebie.Pozdrawiam


Danusiu, niektóre róże są już całkiem spore i zachwycają. Mam też kilka młodych egzemplarzy i trzeba będzie na nie poczekać. Zdecydowałam się na pnące i krzaczaste i nie żałuję.
Ta piwonia to Krinkled White









Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:35, 20 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Ogród z widokiem na jezioro 20:30, 20 cze 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Super wszystko kwitnie To niebieskie to chyba raczej jakiś przetacznikowiec nie pustynnik


Przetacznikowiec, pustynnik i języczka przewalskiego


Skąpana w słońcu 20:27, 20 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12992
Do góry
Kindzia napisał(a)
Ewcia...ale się pozchwycałam!
Piękne irysy, lubię takie w konkretnych barwach. Swoich praktycznie nie widziałam, kwitły w czasie mojego urlopu i teraz straszą, a jeszcze przez jakiś czas nie dojdę do nich.
Róże mas cudne! Uwielbiam i Giardinę (będzie wielka, u mnie ma trzeci rok i wyłazi na dach), i Jamesa Galway (tak cudny kwiat, szkoda tylko, że nie większy...ale ideałów nie ma), i całą resztę


Witaj Kasiu

Fajny miałaś urlop. Irysy faktycznie były piękne. Niestety u mnie kwitnie ostatni. Szkoda mi bardzo, że przekwitły. Teraz czas róz, ale szykują się już liliowce, przetaczniki i jeżówki. te ostatnie w tym roku raczej kiepsko wyglądają.







Doświadczalnia bylinowo-różana 20:27, 20 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Anda napisał(a)
Munstead Wood


Śliczna ta MW Czy ona jest pnąca? I odporna na choroby?
Kłopoty - problemy z trawnikiem 20:25, 20 cze 2019

Dołączył: 19 maj 2018
Posty: 27
Do góry
Nie napiszę zw dużo śpiesz bo sam sporo sypię Ja używałem sporo nawozów ale najbardziej siada mi Florovit szybki efekt. Często domieszam inny o podobnym gratulacje który ma wiecej żelaza i innych składników.
Jeśli słabo rośnie to syp azot. Bujny trawnik na dobrze przepuszczajacym podłożu to też częste nawożenie. Koło się zamyka. Trawnik wygląda jak dywan ale często trzeba to kosic no i szybciej zjada nawóz. Dzięki temu mam mega gęsty trawnik. Wiele osób które u mnie były twierdza że czegoś takiego nie widzieli. Lubię wysiłek, biegam itp więc 30 min koszenie raz w tygodniu to dodatkowy trening. Specjalnie lecę bez napędu.
Że zdjęć widać że masz dobry trawnik ale jak wspomniałeś jeśli przestaje rosnąć to od razu syp nawóz z azotem, za kilka dni do tygodnia będzie jak ta lala.
Mój ogród pod lasem 20:21, 20 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Gosia, czy to możliwe, żeby tawułka Vision in red tak wyglądała?
Kupiłam jesienią kłącza przez internet i chyba mi wcisnęli inną



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:16, 20 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Ogród bez ogródek



Skąpana w słońcu 20:15, 20 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12992
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Bardzo spodobały mi się podpory drewniane do róż w lekko szarym kolorze. Niestety u mnie nie pasują ani szare, ani białe.


Dorotko, ja mam większość róż w kolorze różowym, są też białe, dodatkowo fioletowe kwiaty. Te kolory dobrze harmonizują z szarością.





bouquet parfait





Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:12, 20 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:10, 20 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:07, 20 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry




Skąpana w słońcu 20:04, 20 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12992
Do góry
Kasia_CS napisał(a)
Ale cudowne różyczki u Ciebie! Zachwycam się Twoją Giardiną - moja co prawda w tym roku już o wiele lepiej kwitnie niż w zeszłym roku, ale to jeszcze nie to

A piruette.. nono spora panienka


Kasiu, na Giardinę trzeba troszkę poczekać, ale warto. Piruette kręci niezłe piruety





i inne pięknotki



...uDany ogród 19:59, 20 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






Skąpana w słońcu 19:57, 20 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12992
Do góry
Urszulla napisał(a)



Geoff był kiedyś na mojej liście poszukuję niskich przetaczników białych i niebieskich lub fioletowych- nie wiem czy takie są...(różowe ma sąsiadka to mogę mieć) bo u mnie coś kiepsko z szałwią - ślimaki zjadają albo nie bardzo rośnie.

Cudny maz ogród, róże obłędne i te pergole


Witaj Ula

Je jestem zadowolona z róży Geoff Hamilton. Podczas upałów wszystkie roślinki cierpią, róże rówież, chociaż nie mogę narzekać, są dzielne.

Białych, niskich przetaczników nie widziałam. Ja kiedyś miałam różowego i fioletowego.

Ula, dziękuję za miłe słowa

Róża Veilchenblau zachwyca.









...uDany ogród 19:57, 20 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






...uDany ogród 19:56, 20 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Dzisiaj miało padać, ale niestety znów ani kropli. Jest parno i koszmarnie sucho...
Liście lecą z drzew jak na jesień







Ogród Mokre 19:55, 20 cze 2019


Dołączył: 29 sie 2018
Posty: 84
Do góry






Lawenda w natarciu


Dereń Świdwa w odmianie Compressa
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:53, 20 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Można porównać rabaty 2 letnie do 20 letnich



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies