Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

dana1s 20:13, 27 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Bardzo lubię zaglądać do Twojego bajkowego ogrodu, tyle ciekawych miejsc. Cudowny świat stworzyłaś
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Katkak 21:34, 27 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
dana1s napisał(a)
Bardzo lubię zaglądać do Twojego bajkowego ogrodu, tyle ciekawych miejsc. Cudowny świat stworzyłaś

Danuś nawet nie wiesz jak mi miło czytając te słowa . Bardzo, bardzo Ci dziękuję .

Wieczorne zdjęcia skrzyneczek po lustrzanej modernizacji. Kasieńko dziękuję, efekt wygląda lepiej w realu niż na zdjęciach

____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 21:37, 27 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
ta lampeczka słabiej świeci, ale ma już swoje lata

a kto się tu chowa?

____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 21:42, 27 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254

zakwitają powojniki powoli. Chciałabym się doczekać takich cudnych powojnikowych drzew jak u Sylwii i Ryski

i pierwsza różyczka tego sezonu - miniaturka Roxy
ten przy gruszce kwitnie. Bujnąłby się chłopina wreszcie nieco śmielej w górę

____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 21:50, 27 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
wielka niespodzianka mnie spotkała. Ze dwa, może trzy lata temu kunpiłam w Biedrze takiego wiciokrzewa marmurkowego (tak mi się ze względu na wygląd kojarzy, a matkę gdzieś mam w kajeciku). Taki wybiedzony był bardzo i kupiłam bez większej nadziei na sukces, ale, że grosze kosztował to zaryzykowałam. Posadziłam i czekałam, czekałam i czekałam. W końcu spisałam go na straty, aż w końcu o nim zapomniałam. Kilka dni temu zerkam sobie z tarasu to tu, to tam, patrzę a on tuż pod nosem mi rośnie - studzienkę oplata . Ale miła niespodzianka

śliczny ma kolor unerwienia. Obok rośnie zwykły, zielony

kolejna niespodzianka jest jeszcze. Rok temu dostałam od Abiko sadzoneczkę azalii Chanel, bo Jej się ukorzeniła (myślałam, że ja jestem kozak w ukorzenianiu, a Abiko się robią sadzonki azalek bez Jej ingerencji, to jest coś ).

takie maleństwo, a wyprodukowała kwiatunia
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 21:56, 27 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
i moje cudne Roseum Elegans

kalina z rh Cardinal w tle
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:03, 27 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254

hibiskus cudnie podświetlony promieniami słońca

sadzonkę samodzielnie ukorzenioną krzewuszki Wings of fire posadziłam w zamian krzewuszki matki, która nie wiedzieć czemu padła. Nie obudziła się po zimie, a miejsce zaciszne. Dobrze, że tak od niechcenia wsadziłam patyczki do wody i puściły korzenie. Inaczej musiałabym szukać nowej, a tak miałam własną

tu krzewuszka od Kasi, którą dostałam wiele lat temu. Też nie wiem o co chodzi, bo połowa ładna, a druga połowa ledwo zipie. Ale najważniejsze, że żyje
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:07, 27 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
ta od Ewci za to póki co ma się doskonale.

irgi cudnie kwitną i pachnął. Wielką moc mają te kwiatuszki
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:14, 27 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254

tu moja Chanelka

bez czarny Eva pięknie błyszczy w słońcu

widać, że będzie ładnie kwitł
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
ZbigniewG 22:21, 27 maj 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8909
Katkak napisał(a)
wielka niespodzianka mnie spotkała. Ze dwa, może trzy lata temu kunpiłam w Biedrze takiego wiciokrzewa marmurkowego (tak mi się ze względu na wygląd kojarzy, a matkę gdzieś mam w kajeciku). ..

Kasia to wiciokrzew japoński Aureoreticulata, lepiej wybarwia się na słońcu, tylko uważaj bo jak pozwolisz mu się poplątać to robi się masakra
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies