Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:27, 20 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry

niedługo zmiana rury

w chacie ogarnięte

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:21, 20 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry


kolejna martagon

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:16, 20 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
jedna z moich pierwszych różyczek, kompletnie bezproblemowa, ale niestety marketowa nn


kule



Moja działka na Dębowym Lesie 13:12, 20 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Nowa12 napisał(a)
A czy wszystkie powojniki ci już zakwitły? Czy masz takie co kwitną później?

Nie, jeszcze nie wszystkie.
Jeszcze Jan Paweł eis szykuje i chyba inne ze 2.W tym r cudnie zapowiadający się górski
powojnik Etoile Violette

powojnik Pillu
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:10, 20 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry


kwitnie parennian blue

i Alinouschka
Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 13:07, 20 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
MarcinKRK napisał(a)
@Kokesz
Jakim cudem masz tyle różnorodnych odmian nie znając ich nazwy?


Bo to były uratowane od wyrzucenia na śmietnik, nie nadające się już do sprzedaży, bo przywiędłe, roślinki z giełdy kwiatowej:

Wyglądały mniej więcej tak, teraz są u mnie kolejne na rekonwalescencji




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:05, 20 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



ta pierwszy raz kwitnie z tegorocznego sadzenia

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:04, 20 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)





Cudne widoki
Gożdzikowa - wiejski ogród 13:04, 20 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Melduję, że moja Gobasia zakwitła już trzema kwiatkami w ubiegłym roku jednym więc jest progres
Miałam stracha się odzywać, bo myślałam, że zagubiła mi się w ogrodzie
Robiłam takie przetasowania jesienią, że zapomniałam, gdzie ją przesadziłam.
Nie mogłam jej rozpoznać jak wychodziła z ziemi, widocznie jest jeszcze na tyle mała, że nie była taka pogrubiona

Pozdrawiam upalnie, u nas susza, deszczu ani widu ani słychu


Moja działka na Dębowym Lesie 13:01, 20 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Też się zastanawiałam czemu podsychają na dole liście powojników a tu proszę odpowiedź .

No widzisz, myślisz i już masz

Adela napisał(a)
No, to mnie uspokoiłaś odnośnie clematisów
A czym i jak często je podlewasz?
I kolejne zdjęcia zachwycają... i tak będzie do mrozów.

To dobrze,ze już spokojniejsza jesteś
Zasilam je dwa razy .Wczesna wiosna w marcu i w maju ogólnym nawozem .
Ale bardzo niewielka iloscia.
A potem ze 2 razy podleje rozcieńczonym granulowanym obornikiem ( wcześniej nastawionym ).I tyle.
Dziękuję za mile słowa pod adresem moich zdjec.

Mainzer Fastnacht

NN

Eden rose

Mokradło... i mój ogród 13:00, 20 cze 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Do góry
Mój ulubieniec. Leonardo da Vinci. Jemu koniecznie trzeba dać dobre zabezpieczenia przed wyłamywaniem pędów. Wiatr wyrwał 3/4 krzewu




Z dużych róż najlepiej przetrwała burzę róża Eden Rose

Sprzątam ogród cały czas
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:58, 20 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry




Kłopoty - problemy z trawnikiem 12:51, 20 cze 2019

Dołączył: 13 maj 2019
Posty: 88
Do góry
Jasia napisał(a)
U mnie na trawniku występowały praktycznie te same objawy jakie są u
mest i TomaszZ .
Potem trawa zaczęła tracić wybarwienie oraz pojawił się żółty filc, który widać na zdjęciach powyżej



jeśli chodzi o żółty filc to u mnie chyba było za mało azotu...
wcześnie sypałem Yara Mila Complex, przed ulewami dałem florowit,
jest poprawa, udało się przetrwać wcześniejsze ulewy a teraz znowu susza
kolor mam lepszy ale jest wysyp jakiegoś dziadostwa,
to drugie zdjęcie, wiechlina roczna?
pierwsze zdjęcie zaraz po skoszeniu


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:49, 20 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Mój ogród pod lasem 12:45, 20 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
malgol napisał(a)
Pada deszcz a ja nie mogę nacieszyć się plackiem wypoczynkowym



Właśnie takie leżaki czekają na mnie w LM
Miłego wypoczynku!
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:44, 20 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



miałam już róż nie sadzic więcej no ale jak kiedy one tak pięknie kwitną

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 12:44, 20 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
No i w ramach procesji powędrowałam dziś do stadniny.
Złota nawiozłam cztery wiadra

Teraz biorę się za przygotowywanie rabaty przytarasowej.
Obiecuję zdjęcia poglądowe

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:38, 20 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Liliowo i kolorowo:) 12:37, 20 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
marba napisał(a)

Widoczek jak z obrazka. Ależ pięknie u Ciebie.


Dziekuje Basiu, ogrod to dobra terapia na wszystko, z niepokojem patrze w niebo chodz deszcz bardzo potrzebny, ale duchota straszna a i rosliny się męczą już bardzo.
A to widok jak siedzimy w pergoli z przodu bo po bokach inny
Pachnie lawenda, mam też zielnik



Jarzmianki







Ranczo Szmaragdowa Dolina II 12:34, 20 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies