Melduję, że moja Gobasia zakwitła już trzema kwiatkami

w ubiegłym roku jednym

więc jest progres

Miałam stracha się odzywać, bo myślałam, że zagubiła mi się w ogrodzie

Robiłam takie przetasowania jesienią, że zapomniałam, gdzie ją przesadziłam.
Nie mogłam jej rozpoznać jak wychodziła z ziemi, widocznie jest jeszcze na tyle mała, że nie była taka pogrubiona
Pozdrawiam upalnie

, u nas susza, deszczu ani widu ani słychu