Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Osiedlowy ogródek 22:57, 17 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Jeszcze trochę cienistej...

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 22:56, 17 cze 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Eden Rose


Queen od Sweden



Leonardo da Vinci- niezawodny jak zawsze


Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 22:56, 17 cze 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
William and Catherine



Artemis



Aspirin



The Sun and The Heart



Yellow Charles Austin

Ogrodowe przygody 22:54, 17 cze 2019


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
Osiedlowy ogródek 22:53, 17 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Hortensje ogrodowe...

Malutki pod lasem 22:53, 17 cze 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12226
Do góry
No więc do wszystkich zainteresowanych. Kupiłam sprzęt, bo stwierdziłam, że skoro wrzątek działa, to ta opalarka z 650 stopniami na wylocie pewnie też da radę Test przeprowadzony
W sobotę było mega gorąco, ale postanowiłam z braku czasu w inne dni wyjść i przetestować sprzęt Kapelusik na główkę i heja... Co tam sąsiedzi... i tak już na mnie dziwnie patrzą


Więc tak, mi się wydaje, że sprzęt zdał egzamin. Chodnik miałam mega zapuszczony, wstyd się aż przyznać, no ale... nie chciało mi się wyrywać, ocet i inne roundoupy też nie używałam ostatnio, bo wiało często dość mocno. I tak po 40 minutach mój chodnik odzyskał swój blask Ja jestem zadowolona, myślę, że jak nawet te chwasty gdzieś z korzenia będą odrastać, to mając tę opalarkę mogę co chwilę malutkie przelecieć i znowu będzie ok. Trzeba tylko uważać, żeby pożaru nie spowodować. Co do używania na rabatach, to na jakichś świeżo założonych rabatach z dużymi przestrzeniami może tak, na gęsto porośniętych na pewno nie, bo z boku jednak to gorąco leci.

Zdjęcia before i after
Ogród w Klein Kottorz 22:52, 17 cze 2019


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4757
Do góry









Przedziwny Ogród 22:52, 17 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
AgataM napisał(a)


Prawda?????







Co to za różyczka?
OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 22:51, 17 cze 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
No i róże róże róże...w tym sezonie jednak małe i jakieś takie słabsze u mnie

Aspirin Rose


Chippendales prawie biały w te upały - ta r9ża jest niesamowicie zmienna w kolorze w zależności od temperatury - im cieplejsze noce tym jaśniejsza


Ingrid Bergman spalona słońcem, "przypieczona" jak na różnie
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 22:51, 17 cze 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
BASIA8 napisał(a)
Anusia super zakupy poczyniłaś
Roślinki pięknie się prezentują w ogródeczku
Teraz faktycznie suszę mamy bardzo, a podlewać duży obszar samej to ciężko - Ja z Synem posadziłam 50 sztuk tuji przy ogrodzeniu - do ujęcia wody jest daleko - muszę na ten rok węża porządnego kupić - bo po sobotnim noszeniu wiader z wodą - z nerką nie mogłam sobie poradzić


Basiu trzeba dbać o siebie. O nerki zwłaszcza, wiem coś o tym z własnej autopsji. W tej chwili największym moim problemem jest kręg szyjny, uciska i nie mogę za długo dżwigać. Mąż chce zrobić drugie ujęcie wody przy garażu by nie biegać z wężem dookoła domu. Na razie część podlewam konewką.
Róże Solo bardzo szybko zebrały się po zjedzeniu pierwszych pąków przez jelonka.


Ogrodowy song 22:50, 17 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Panny stipy i lawendy czar

Przedogródek pod dębem 22:50, 17 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Waclaw napisał(a)


zamiast siedzenia będzie to:

Dwie donice bo i krzesła są dwa


Czy to piękne krzesło będzie stalo na dworze? bo mnie by go było szkoda. Pomysł fajny ale na gorsze meble.
Osiedlowy ogródek 22:46, 17 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
I fiolety

Ożanka od Ewy Nallar



Krwawnica Robert



Bukwica



Czosnek główkowaty



OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 22:46, 17 cze 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Stipa szaleje - chyba kocha takie upały


Mam już pierwszą jeżówkę


Na nowym hostowisku wszystko rośnie jak trzeba

Szkoda tylko że obok nie mogę zrobić dosiewek trawy ale w takie upały to nie miałoby żadnego sensu
Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 22:46, 17 cze 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Hans Gonewein



Dieter Muller



Queen of Sweden



Munstead Wood



Mariatheresia


Ogrodowy song 22:46, 17 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Ballerina...urocza bardzo.Taki fajny akcent i wypełniacz.


Przedziwny Ogród 22:43, 17 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
AgataM napisał(a)



Twój ogród na pewno będzie cudny. Tego Ci życzę Zresztą już to widać Za miłe słowa bardzo dziękuję











Wszystko piękne, misternie dobrane..
a ta białą róża to ?? Ślicznie wygląda
Ogrodowy song 22:41, 17 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Upamiętniam "te" chwile..powiem nieskromnie: no jest cudnie, soczyście




OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 22:41, 17 cze 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
A teraz może coś ogrodowego dla odmiany

Kwitnie mój nowozakupiony powojnik

I czosnki

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies