Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 14:54, 17 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Pozdrawiam z Kampenwand
W ogródku emerytki 14:51, 17 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry


To ten chwast, trochę się pogniótł w butelce, ale dojdzie do siebie.
Blaski i cienie nowego życia 14:50, 17 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Adela napisał(a)
Co z tą pietruszką?! U mnie też beznadziejna.


Posiałam i codziennie zraszam albo z góry niebo. Mam nadzieję że urośnie choćby na jesienny zbiór do zamrażarki. A nawiasem mówiąc koperek też posiałam trzeci raz.

W międzyczasie pokażę sadzonki hortensji Silver Dollar dla znajomej a w środku siedzi sessleria

W ogródku emerytki 14:47, 17 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
W ogródku emerytki 14:45, 17 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Witajcie
Miałam odezwać się wczoraj, ale okazało się, że zrobiłam prawie 1300 zdjęć!!!!! i przy przerzucaniu do laptopa zrobił mi się bałagan
Nie wiem dlaczego pomieszało zdjęcia i ułożenie ich zajęło mi pół dnia i cały późny wieczór.
A przed południem robiłam obchód mojego ogrodu
Najpierw pochwalę się " pamiątkami "
Tak przyjechały, bardzo dobry sposób

A to one, jest 8 sukulentów i jedna roślinka płożąca znaleziona na łące / pewnie chwast, ale mi się spodobał i wykopałam /.
Sukulenty będą rosły w tych kieliszkach

I z bliska.
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 14:40, 17 cze 2019


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Do góry
Anusia napisał(a)
Wczoraj byłam na Targach w Starym Polu. Tym razem wybrałam się z sąsiadką Jolą.
Tym razem kilka stoisk zostało przystrojone metalowymi ozdobami. Największą sprzedażą cieszyły się drzewka owoców, róże, hortensje oraz jednoroczne.







Ja juz bym tej metaloplastyki nakupila pewnie haha
Gdzieś na końcu świata... 14:34, 17 cze 2019


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Do góry
Ogród w mieście-ogrodzie 14:34, 17 cze 2019


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Do góry
Na zielonej... trawce :) 14:26, 17 cze 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry



Witaj Angelika
Ja tradycyjnie ukradkiem zaglądam do Ciebie
Ogród macie kosmiczny
Uwielbiam go
Pozdrowienia zostawiam.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 14:25, 17 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Sylwio dziękujemy za dzisiejsze wspólne spotkanie u Ani
Ciesze się ze mogłyśmy znowu trochę ze sobą być i porozmawiać


Aniu też się cieszyłam z pinownego spotkania, świetna organizatorka z Ciebie i jaka sesja, chyba w całym życiu nikt mi tylu fotek nie zrobił
Ogrodowo zakręcona. 14:25, 17 cze 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2427
Do góry
Prawie, że skończone



I zakwitły, wszystkie Lions rose:





I nieśmiało Brother Cadfael



Spieszyłam się przed pracą, ręce się trzęsły, ostrości brak
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 14:01, 17 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Agania napisał(a)

Na naszym domku taka róża


ależ róża! A ile ta piekna ma lat?
Rododendronowy ogród II. 13:59, 17 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Czekałam na te zapowiadane burze ale nic się nie zdarzyło więc od trzeciej poszlam podlewac, fajnie jak jest tak chłodniutko.





Czy ta na trzeciej fotce tp Ooppy Rose? Cudowna
Działka prawie w Borach Tucholskich 13:58, 17 cze 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
nowinki ostatnich dni


Miss Saori





weteranka Endless Summer
Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 13:58, 17 cze 2019


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 13:52, 17 cze 2019


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 13:49, 17 cze 2019


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
A to jest róża pamiątka - dostałam ją od Luizy


Za drzwiami do ogrodu... 13:36, 17 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
sierotka napisał(a)
Aniu gratulujemy fajnego spotkania ławeczka piękna pozdrawiamy

Bogusiu dziękuję za pozdrowienia, łączność myślową z nami i wiesz za co jeszcze...
Ławeczka moim hitem!

Między polem, a lasem. 13:33, 17 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
Do góry
Proszę

Moja działka na Dębowym Lesie 13:30, 17 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry

LO
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies