Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kiedyś będzie tu ogród 08:27, 07 gru 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Do góry
anka_ napisał(a)
U Was tek takie żarte w tym roku ptaki? Idzie już drugi worek słonecznika... nie licząc dodatków.




U mnie tez jakieś wygłodzone mocno, bo rąbią słonecznik na potęgę na razie mnóstwo mazurków i sikorek wszelkiej maści. Jutro zawieszę kolejny karmnik żeby się nie tłukły ze sobą
anka_ napisał(a)


Dzisiejszy mikołajkowy dzień przywitał mgłami ... buro i ponuro...


Chciałabym mieć tak ponuro Aniu co to za roślinka?
Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa 08:15, 07 gru 2018


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Do góry



Przychodzę z rewizytą i jestem pełna zachwytu nad naturalnościa jaka panuje u Ciebie w ogrodzie.Do tej pory bałam sie werbeny bo słyszałam, ze strasznie się sieje ale jak zobaczyłam powyższe zdjęcie to oniemiałam!!!!! Musze gdzieś znaleźć werbenę , bo stacjonarnie u nas jej brak. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i wiary, ze następny zbliżający się rok będzie lepszy.
Mirkowy ogród (początki) 06:58, 07 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Mirka napisał(a)
ego nie znam. Kwitnie na bordowo.



ale ladne, rozchodniki.:0
U mnie też biało.
Ogrodowy spektakl trwa ... 23:49, 06 gru 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
mira napisał(a)


Zmiany są nieuniknione - nie likwiduję ...powiększam i porządkuję
dziękuję za uznanie

w pobliżu ścianki

róża ukorzenia się metodą Dzidki


Jak zwykle miło się u Ciebie czyta i ogląda
Ciekawa jestem tych zmian... U mnie też miejsca zaczyna brakować w domku gospodarczym na wszelkie moje szpeje i przydasie ogrodowe

Zdradzisz Miro na czym polega metoda Dzidki na ukorzenianie róż?
I jeszcze jedno pytanie dotyczące rojników. Chowasz gdzieś te donice z rojnikami czy tak sobie zimują bez przenoszenia, dołowania,okrywania i innych zabiegów?

Śnieguliczka cudna... i w ogóle Twój ogród pomimo szaro-burej aury ładnie się prezentuje

Zazdroszczę dnia spędzonego w ogrodzie...
Pozdrawiam
Ukojenie 23:13, 06 gru 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Przyszla zima


...ale jutro bedzie rano ciezko dostac sie do pracy... Na pewno zima zaskoczyla drogowcow
W moim małym ogródeczku - Dorota 22:47, 06 gru 2018


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Jutro będę obdarowywała pierniczkami.








a to szał piernikowy cudeńka robisz ile to cierpliwości potrzeba.

Ja już się załapałam jako pierwsza.
Dorota, ale Ty nie potrafisz próżnować.
Kiedyś będzie tu ogród 22:26, 06 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
anka_ napisał(a)
Aniu każda woda ściąga zwierzaki. Bardzo jestem ciekawa wyglądu stawu u ciebie. Ja muszę nad obsadzeniem swojego popracować.







Aniu co to za jabłoneczka, podobna do mojej.
W moim małym ogródeczku - Dorota 22:22, 06 gru 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
AgataM napisał(a)
Sprawdź czy Ci nie brakuje tych cudownych pierniczków, bo moje oczy schrupały co nieco
Tamte już spakowane, nie może zabraknąć, bo mogło by być komuś przykro. W domu została tylko drobnica.

W moim małym ogródeczku - Dorota 22:18, 06 gru 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
mira napisał(a)
Świetne, piękne i smakowite widać
czym lukrowałaś -
zawsze mam z tym problem
Dziękuję za pochwałę Robię lukier królewski, zobaczyłam kilka filmików na You Tube porobiłam notatki i w tym roku całkiem nieźle ze mną współpracuje. Mam też gotowy kupny lukier i boję się go użyć, bo nie wiem na ile on jest trwały. Ten co ja robię rok czasu trzyma się na chałupkach, które dałam obu mamom w ubiegłym roku.

Słoneczny Ogród 22:09, 06 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Na bocznym brzegu szpaleru chciała będę coś posadzić i nie wiem co, no bo tam nic nie ma.
Myślałam o takim niskiej obwódce z trzmieliny, o ile mi gałązki trzmielin sie ukorzenią, ale raczej się ukorzenia.
Co byście mi radzili?

W moim małym ogródeczku - Dorota 22:06, 06 gru 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anpi napisał(a)
Cudne te pierniczki Ci wyszły i smakowicie wyglądają, ale żal będzie je zjeść są tak piękneNa pewno zachwycą i ucieszą obdarowanychJa mam nadzieję w tą sobotę zająć się pierniczkami.Też część rozdaję,przeważnie pakuję w przeźroczysty celafon zawiązując sakiewki, też wstążeczkami z gałązką iglastą
Cieszę się, że spodobały Ci się moje wypieki, ostatnio nie miałam celafonu bez nadruków i w niedzielę tak zapakowane pierniczki powędrowały do młodej osóbki. Podobno spodobało się jej.

Te pierniczki są dla 35 osób, po prostu dostaną z drewnianej tacy, za dużo pakowania.


Słoneczny Ogród 22:05, 06 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry



Hirutkowy raj:)) 22:05, 06 gru 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
zanim dopłynie...



Słoneczny Ogród 22:00, 06 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry



Słoneczny Ogród 21:57, 06 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry



Mirkowy ogród (początki) 21:56, 06 gru 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Aktualnie u mnie biało.
Słoneczny Ogród 21:54, 06 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
AgataM napisał(a)
Śliczne widoczkiPrawda, że szron dodaje roślinom elegancji?

Dziękuje, miło mi, że też to dostrzegasz
My, ogrodnicy mamy większą wrażliwość na piękno natury.
Prawda i pomimo, że nie jest kolorowo jest elegancko.
A może właśnie dlatego, że nie jest kolorowo tylko dużo białego z ciemniejszym kontrastem jest właśnie tak inaczej.
Słoneczny Ogród 21:49, 06 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry



Moja działka na Dębowym Lesie 21:48, 06 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
anpi napisał(a)
Przybiegłam się przywitać , a tu Ani nie ma ,pewnie siedzi w tych ?Sama z ciekawości sprawdzę co tam napisali o moim piaseczku
Aniu planów na przyszły sezon masz co niemiara,ale masz tu fachową obstawę to nie będziesz błądzić po omacku tylko konkretnie działać .A efekty niespodziewanie szybko będą.
Ciekawa jestem jaki masz pomysł na warzywniak. W jakim kształcie?Czy będziesz robiła jakieś ścieżki?Oddzielny ziołownik?(dobrze napisałam?)
Pozdrawiam!

Anuś , witaj !
Hmm, na mapach geodezyjnych jeszcze nie siedzę, po prostu brak czasu.Dziś czwartek i z pracy prosto do szkoły.Jutro tak samo. sobota też .A jak wracam po 20 , to póki kolacja itp.. to już nie wiele się chce.
Może w niedzielę ( tą mam wolną od szkoły )ogarnę ten temat, bo wówczas więcej czasu ...dla mnie.Ale wtedy nie wiadomo za co się brać.
Już nie będę głośno wymieniać ile to mam rzeczy nie zrobionych i leży odłogiem.
Echh

O tak planów masę.Ale przez zimę chcę je bardzo sprecyzować.
Najważniejsze dla mnie to po tych wiosennych pracach sianiu trawy to osadzenie ogrodzenia, (które jeszcze mamy zrobić ) od lak.Dzięki dziewczynom i Toszce wiem,że to muszą być serby.
Obsadzić staw.Zrobić czyli posadzić nowy sad i krzewy owocowe poprzesadzać.
I jeszcze jedna rzecz mi się marzy ,,,.. ale to taki8e jeszcze ciche... ogrodowe marzenie.
Liczę też na ciebie,że mi w planowaniu i realnych wizjach i dyskusjach co i jak pomożesz ?
Warzywniak nowy ma być w kwadracie lub prostokącie u ulem.Na razie ozdobnym. Tak ze ścieżkami.I z prawdziwym ziołownik w ogród w jednym miejscu .
A dla odstresowania, kilka chwil kradnę... na jakieś inne prace,zamiast nauki
Kurcze ale bombek jeszcze nie robię i dekoracji świątecznych.
Ani porządków

ale takie na razie prace zrobiłam

stare pudełeczka od znajomych , miały iśc na śmietnik.. Ja dałam im nowe życie
może nie wszystkim taki styl rustykalny się podoba.A mi om się podoba
W ogrodzie też

w rzeczywistości są jakieś jaśniejsze

I takie tam
Kiedyś będzie tu ogród 21:47, 06 gru 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
U Was tek takie żarte w tym roku ptaki? Idzie już drugi worek słonecznika... nie licząc dodatków.









I wśród ptaków zdarzają się krzykacze...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies