Moja łazienka ma 3.5m2 w projekcie. Ale o 20 cm poszerzamy. No jest szansa na taki kibelek jednak.
Dziękuję za zobrazowanie na piśmie.
Chyba przy twojej pomocy to mi się chałupa rozciągnie
Haniu dzięki za twoje odczucia. Będę szukać takiego w rozsądnej cenie i ema będę urabiać. Jest jeden problem mam małą łazienkę i nie wiem jak by to się u mnie dało zrobić. Muszę sobie przemyśleć jeszcze.
Zobacz jaki mi łady Przetacznik urósł z twoich nasionek. Będę go na wiosnę dzieliła.
No właśnie dziewczyny mi wieka zabiły z sadzeniem tego świerka pospolitego .
Modrzewi w okolicy nie mam.,Ten szpaler byłby wzdłuż jeszcze nie istniejącego ogrodzenia od lak.Tam przestrzeń duża i pusta.Nic nie rośnie.
Tu jak ta linia cała .Mąż mówił,że jest tam ( do osadzenia ) ok 80 metrów
Muszę zrobić jakąś ścianę aby trochę zmniejszy i hulanie wiatru i zasłonę przed zwierzyną z lasu i łąk.
O a gdzie takie tanie serby kupowałaś po 1 zl ??Ile cm miały ??
?? Jak one rosną ?? Wolno mono ?? I co ile je się sadzi ??
O dziękuję za hęc podzielenia się roślinkami.Drenie hę i nasionka tej języczki "Britt Marie Crawford też