Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

zawitka 07:45, 05 lis 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Narobiłam smaku tą Twoją dębolistną jest śliczna szczególnie na jesieni.Na nią dawno u Ciebie zwróciłam uwagę Dzięki za nią niech się ukorzenia .

Nojem Wasze trawki też już żółkną.Kocurek fajny jak można tak zrobić ,to ludzie bez serca.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Kasiolaaa 07:49, 05 lis 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
chryzantemy cudowne ale kicia przebija wszystko
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
anabuko1 20:52, 05 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
zawitka napisał(a)
Narobiłam smaku tą Twoją dębolistną jest śliczna szczególnie na jesieni.Na nią dawno u Ciebie zwróciłam uwagę Dzięki za nią niech się ukorzenia .

Nojem Wasze trawki też już żółkną.Kocurek fajny jak można tak zrobić ,to ludzie bez serca.

To dobrze,że4 nabralaś ochotę na tą dębolistną.
Ja dostałam ja malutka taka może z 15-20 cm.I urosła i cieszy bardzo.
Także dla ciebie będzie się ukorzeniać .
Moje trawki od ciebie już wcześniej trochę żółkły, wiesz lato, upały.ale mam nadzieję,że dobrze przezimują .a na drugi rok będą ładnie rosły.Na wiosnę będę robić nową rabatę i tam trochę chcę ich dać.
Kocurek fajny, bardzo łaskawy,ufny dlatego mam przekonanie,że był z ludźmi .
Nawet moja Fiona taka do obcych nie jest.Ale to syjam, to one takie są.A ten bidula,,,szkoda,że ludzie tak robią wyrzucają zwierzaki i niech sobie radzą przed zima na dworze . ech..

Bluszczyki jeszcze na tarasie stoją

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
malgorzata_s... 21:00, 05 lis 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Dębolistna piękna szczególnie jesienią Ludzie są straszni, biedny kot.
Też miałam przybłędę wyrzuconą z samochodu. Siedział godzinami i patrzył na samochody. Niestety pod samochodem skończył bo mieszkam przy ulicy. Pozdrawiam Aniu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
anabuko1 21:30, 05 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
Kasiolaaa napisał(a)
chryzantemy cudowne ale kicia przebija wszystko

Chryzantemy sa piękne.3 już mi przekwitły .
Jeszcze teraz takie kwitną

NN

Chryzantema Yellow Tea- ładnie zimuje.Lada.Tylko trochę bidna.ale nie zajmuję się nią wcale.
Na wiosnę ją przesadzę w inne miejsce to może odżyje

Chryzantema Margo

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
BasiaLT 12:04, 06 lis 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Jejku jaki śliczny rudasek, ludzie to jednak są bez serca.
Aniu twoja dębolistna jest boska po prostu. Moja też ładnie podrosła przez rok ale chyba będę musiała ją przesadzić w bardziej słoneczne miejsce bo nie wybarwia się tak pięknie jak twoja.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
anpi 12:23, 06 lis 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8160
Ładniutkie Aniu te Twoje chryzantemki,trzeba by im trochę dać dobroci w korzonki,żeby się trochę rozrosły.Ja swoim różowym już zmieniłam miejsce i podłoże zobaczymy czy się odwdziecząTwoje mają fajne kolorki...ja teraz kupiłam bordową ale taką " sprzedawaną przy cmentarzu..." ,posadzę do gruntu,zobaczymy czy przezimuje?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anabuko1 16:23, 06 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
BasiaLT napisał(a)
Jejku jaki śliczny rudasek, ludzie to jednak są bez serca.
Aniu twoja dębolistna jest boska po prostu. Moja też ładnie podrosła przez rok ale chyba będę musiała ją przesadzić w bardziej słoneczne miejsce bo nie wybarwia się tak pięknie jak twoja.

No wlasnie nawet nie brzydki ten rudasek.a wyrzucili go , bo na wlasne uszy słyszeliśmy zatrzymujący się samochod a potem przyszedl kot do sąsiada. a potem do nas .
Hortensja Dębolistna jest piękna .Ja ją polecam.
Moja rośnie na pełnym słońcu.Ale to tylko dlatego,ze nie miałam innej miejscówki dla niej.
Moja co roku ładnie w się wybarwia

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 21:56, 06 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
anpi napisał(a)
Ładniutkie Aniu te Twoje chryzantemki,trzeba by im trochę dać dobroci w korzonki,żeby się trochę rozrosły.Ja swoim różowym już zmieniłam miejsce i podłoże zobaczymy czy się odwdziecząTwoje mają fajne kolorki...ja teraz kupiłam bordową ale taką " sprzedawaną przy cmentarzu..." ,posadzę do gruntu,zobaczymy czy przezimuje?

Aniu , może i tak.
Na wiosnę je przesadzę na nową rabatę, to w korzonki coś dam.
moje 3 chryzantemki już przekwitły.I te co teraz kwitną.
Mam jeszcze kupione 2 też takie sprzedawane 'na cmentarz " .Ciekawa jestem czy przeżyją zimę.
To obie będziemy obserwować swoje

Kolorki jesieni

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
zawitka 07:42, 07 lis 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Ta dębolistna u Ciebie wygląda jak dama Aniu chcesz nasion tej czarnej rozplenicy???//
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies