Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród z widokiem na jezioro 23:58, 18 lis 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
yolka napisał(a)
Jesienna perspektywa

Piękny rudo - miedziany ogród!!!
Za drzwiami do ogrodu... 23:30, 18 lis 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)




Żaden spray by tak nie udekorowal kwiatów. Oglądałam dzisiaj swoje zmrożone trawy nie robiłam fot bo śnieg sypał. Kłosy traw traw misternie zmrożone. Pięknie.


Jeszcze chciałam się dowiedzieć ile ta kupa obornika pieczarkowym kosztuje?

Tak mróz pięknie malujeJa dzisiaj nie byłam w ogrodzie.Jutro zobaczę co śnieżek nawyprawiał.

W sprawie obornika odpiszę na priv.


Szmaragdowy Zakątek 22:49, 18 lis 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
W sobotę byłam na spotkaniu klasowo-urodzinowym. „Klasowym” bo właśnie mija 35 lat jak skończyliśmy podstawówkę, a „urodzinowym” dlatego, że wszyscy w tym roku odnotowaliśmy zmianę kodu na „50” z przodu.
Na spotkaniu królowały: wyśmienita zabawa, ogromne ilości śmiechu i dobrego humoru, bezcenne wspomnienia oraz …urodzinowy tort (którym właśnie zamierzam się pochwalić, ponieważ to dzieło moich rączek, miksera oraz piekarnika).


Tort wyglądał jak wyglądał, a smakował tak, że z 6-kilogramowego ciasta został jedynie niewielki kawałek, który został dziś zawieziony do szpitala dla naszego klasowego kolegi, który właśnie tam „wylądował” na kilka godzin przed naszym spotkaniem.
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 22:40, 18 lis 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15240
Do góry
effka napisał(a)
Brrr. Sadzenie skończone. Wprawdze jeszcze czeka na mnie trochę roślin u znajomej m.in. jeżówki ale nie wiem czy wezmę, za zimno na szaleństwa w ogrodzie.
Tu choinowa:






Ladnie wygladaja w przyszlym nie ale na wiosne 2020 mozesz je przyciac aby zgestnialy. Jeszcze je doczytalam co to za trawka z przodu posadzona
Malutki pod lasem 22:25, 18 lis 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12226
Do góry
W ogrodzie nic się kompletnie nie dzieje tak jak pisałam. Dziś spadł pierwszy śnieg.


To, że gracki kwitną, to już mi się zdarzało. ale ML, pierwszy raz. Kłosy pojawiły się jakiś tydzień, dwa temu.
Malutki pod lasem 22:16, 18 lis 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12226
Do góry
Och, znowu jestem w niedoczasie
Dni mi uciekają, w pracy młyn, M chory i nie za bardzo wiadomo co mu jest. Gotuję aktualnie papki jak dla niemowlaka
Ogród leży odłogiem, dziś starałam się zadołować choć część doniczek, tulipany nie wsadzone... Ech... życie.

Asiu, na rower trochę się pogoda skiepściła, ale w poprzedni weekend byłam w równie pięknych okolicznościach przyrody, pod Babią Górą znowu


Bogdziu, chyba w dzisiejszych czasach jakoś wczystkim dni się kurczą niestety...

Reniu, odpozdrawiam
Spotkanie bardzo szybkie, powiedziałabym nawet przelotne, ale miło było zobaczyć Twoją buźkę
Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 22:10, 18 lis 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
I nawet trochę róż kwitło:







Ale po dzisiejszej nocy i -7C niestety jest już totalnie po nich...
Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 21:48, 18 lis 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
A jeszcze chwilę temu tak prezentował się nasz listopadowy ogród:






Moja działka na Dębowym Lesie 21:44, 18 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry

I ciemiernik kwitnący tuż przed padającym śnieżkiem
Moja działka na Dębowym Lesie 21:40, 18 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
AgataM napisał(a)
Witaj Aniu Jestem na bieżąco z nowinkami z Dębowego Lasu
U Ciebie jest już pełna głowa pomysłów? Wygląda, że wiosna będzie należała do Ciebie. Będę śledziła Twoje poczynania
Gratuluję i trzymam kciuki

Oj , ja normalnie się nie wyrabiam ostatnio na zakrętach przez tą szkołę .
Od czwartku do dzisiaj włącznie,,czasu ,,zabrane.
A jeszcze dzień musimy poświęcić z mężem aby wybrać z tych 34 a korzenie pozostawione, gałązki.
Jeszcze ten staw ma być wykopany, jeszcze nowe miejsce na na warzywnik trzeba wytyczyć i obornik przywieść i rozłożyć..jeszcze,,trochę rzeczy,,a nawet pory jeszcze na grządce mam nie wykopane..ech..
Moze jeszcze pan nam to wszystko w tym roku zaorze.

Kilka pomysłów jest,,a resztę może przez zimę przyjdzie.Ale chętna jestem na podsunięte pomysły obsadzenia i zagospodarowania stawu, np.
Dziękuję i pozdrawiam. :0

Popołudniu już u mnie śnieżek padał.
To ostanie zdjęcie przed śniegiem




Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 21:35, 18 lis 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Pruszy u nas pierwszy śnieżek...



Ogród Muszelki 21:26, 18 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Muszelka napisał(a)
Wczoraj u mnie był pierwszy przymrozek. Rzucił cukier puder na moje żurawki





Piękne te pudrowane żurawki.
U mnie też był.
Ale czasu nie było na zrobienie jakichkolwiek zdjęć.Cały weekend to szkola.
Słoneczny Ogród 21:21, 18 lis 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
effka napisał(a)
Daria, bajkowy Twój polukrowany ogród Zmrożone jeżówki trzymające jeszcze kolor piękne.

Dziękuję, lubię bardzo ten pierwszy szron, jest tak bajkowo wtedy.
Jeżówki młode i dlatego tak późno się zebrały.
To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:20, 18 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Margerytka40 napisał(a)

Tak jak jakby wszystko się zatrzymało.

Mam wrażenie, że wszystko pędzi. Dopiero co były Zaduszki.

To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:00, 18 lis 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)





Cuda pokazujesz, a kanciarz z Ciebie niezły
za niedługo Mikołaj - lepiej pisz list do świąt ciut czasu choć z ozdobami trzeba już działać
Ogród Muszelki 20:22, 18 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Muszelka napisał(a)
Póki co, pozostawiam widok z Tatr Wysokich sprzed paru lat. Cichy, noworoczny poranek nad J. Szczyrbskim.




Też się dołączam do zamówienia na święta
RODOS - trochę inaczej 20:16, 18 lis 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Do góry
Dziękuję Grażynko za życzenia. Dobrze, że już jesteś. Mieczyki ścięlam i w wazonie zawity.


A to dwie inspiracje jesienne z promenady w Świnoujściu ( gdzie spędzilam ten weekend. Wg mnie piękne kompozycje.







Kwiaty we włosach 20:14, 18 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:12, 18 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Zaliczyła kąpiel

spojrzenie twarzą w twarz i poszła pod jałowiec koło oczka....gdyby się jeszcze kapać chciała

zaklęty książę buziaka nie dostał tylko reprymendę do rozumu coby na przyszłość amfory unikał
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:10, 18 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Powyciągałam z niej czosnki, ale coś mi się w niej ruszyło. Miałam obawy, że mogą być osy, ale takiego znaleziska się nie spodziewałam


jak ona tam wlazła???

strasznie była przesuszona i zmarniona, bida taka nieruchawa


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies