Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Zagajanka 21:48, 18 lis 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
A jeszcze chwilę temu tak prezentował się nasz listopadowy ogród:






____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 22:10, 18 lis 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
I nawet trochę róż kwitło:







Ale po dzisiejszej nocy i -7C niestety jest już totalnie po nich...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
adkawi 20:01, 19 lis 2018


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Witaj Janko.W takim razie the prince wpisuje na listę dzieki za info .Ostatnie królewny po niedużym mrozie ścięło i u mnie.
Janko dziecinka pewnie rośnie jak na drożdżach.Czas leci szybko przy takich maluszkach,oby do wiosny
____________________
Adrianna
daszum 21:18, 28 lis 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Witam się po raz pierwszy oficjalnie w Twoim ogrodzie i śpieszę z najlepszymi życzeniami dla Małej i Rodziców.

Jestem różanym laikiem i nigdy nie myślałam, że wprowadzę róże do mojego ogrodu. Teraz stwierdziłam, że mam za mało kwiatów i padło na róże.
Janka, szukam różowych róż, obficie kwitnących, które będą stanowić tło dla hortensji Polar Bear (one rosną u mnie do 1 m wys.). Czy Angela nadaje się do tego celu, czy będzie za niska? Jeśli nie Angela, to jaką podobną różę polecasz? A co sądzisz o róży Mein Schoner Garten, którą planuję posadzić jako wyższy akcent za Angelą? Czy Elmshorn będzie lepszym wyborem jako róża z tyłu rabaty?

Będę Ci bardzo wdzięczna, jeśli znajdziesz chwilę i odpowiesz na moje pytania.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Ewik 21:33, 28 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Janka, listopadowy ogród prezentuje sie super, u nas do dzis róze kwitną ale zapowiadają na dzisiejszą nockę - 8 , że zapewne spektakl sie skończy .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 21:35, 28 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
daszum napisał(a)
Witam się po raz pierwszy oficjalnie w Twoim ogrodzie i śpieszę z najlepszymi życzeniami dla Małej i Rodziców.
Jestem różanym laikiem i nigdy nie myślałam, że wprowadzę róże do mojego ogrodu. Teraz stwierdziłam, że mam za mało kwiatów i padło na róże.
Janka, szukam różowych róż, obficie kwitnących, które będą stanowić tło dla hortensji Polar Bear. Czy Angela nadaje się do tego celu, czy będzie za niska? A co sądzisz o róży Mein Schoner Garten, którą planuję posadzić jako wyższy akcent za Angelą? Czy Elmshorn będzie lepszym wyborem jako róża z tyłu rabaty?

Będę Ci bardzo wdzięczna, jeśli znajdziesz chwilę i odpowiesz na moje pytania.


Mam nadzieje, że Janka sie nie obrazi i doda coś wiecej od siebie .Angele polecam jak najbardziej , ale Elshmorna odradzam , tej trzeciej nie znam .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
daszum 21:42, 28 lis 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Ewa dziękuję. Jaka wysoka i szeroka rośnie Angela?
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Kasiolaaa 07:43, 29 lis 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Janeczko u Ciebie nie wazna jaka pora roku zawsze jest cudnie
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Zagajanka 17:14, 06 gru 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
adkawi napisał(a)
Witaj Janko.W takim razie the prince wpisuje na listę dzieki za info .Ostatnie królewny po niedużym mrozie ścięło i u mnie.
Janko dziecinka pewnie rośnie jak na drożdżach.Czas leci szybko przy takich maluszkach,oby do wiosny

Dziecinka rośnie, już zaczyna się uśmiechać i jest coraz grubiutka. Rozkopali nam całą wioskę (robią kanalizację), nie ma gdzie spacerować...

Oby do wiosny
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 17:23, 06 gru 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
daszum napisał(a)
Witam się po raz pierwszy oficjalnie w Twoim ogrodzie i śpieszę z najlepszymi życzeniami dla Małej i Rodziców.

Jestem różanym laikiem i nigdy nie myślałam, że wprowadzę róże do mojego ogrodu. Teraz stwierdziłam, że mam za mało kwiatów i padło na róże.
Janka, szukam różowych róż, obficie kwitnących, które będą stanowić tło dla hortensji Polar Bear (one rosną u mnie do 1 m wys.). Czy Angela nadaje się do tego celu, czy będzie za niska? Jeśli nie Angela, to jaką podobną różę polecasz? A co sądzisz o róży Mein Schoner Garten, którą planuję posadzić jako wyższy akcent za Angelą? Czy Elmshorn będzie lepszym wyborem jako róża z tyłu rabaty?

Będę Ci bardzo wdzięczna, jeśli znajdziesz chwilę i odpowiesz na moje pytania.

Witam u mnie w ogrodzie Też nigdy nie myślałam, że będę miała róże i to w takiej ilości Życie weryfikuje plany...
Nie mam żadnej z tych odmian o których wspominasz, ale Angelę rzeczywiście wszyscy polecają, więc możesz brać śmiało.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies