Młodziutki jest to i energia go rozpiera. Córka myśli już nad towarzyszem do zabawy bo zbyt długo sam w domu zostaje.
A tu gotowy do podróży, już się spakował
Miło mi
Dłużej trzyma liście nigra, tu masz z 3 tyg października
To w kółku to łysa Pisardii a Nigra wciąż ma liscie. Spadają jej na początku listopada.
Co do koloru - to wydaje mi się że są zbliżone ciemnym zabarwieniem. Kwiaty obie mają jasno różowe. Osobiście wolę Nigrę.
Bardzo spodobało mi się połączenie Alstroemerii z klonem strzępiastokorym. Na zdjęciu kolor Alstroemerii jest troszkę zbyt jaskrawy. W rzeczywistości świetnie współgrał z korą strzępka.