Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 14:32, 18 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Kasya napisał(a)

Fajny widok......nieuchronnie zimą przychodzi
Kominkowo pozdrawiam
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 14:27, 18 lis 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Kasya napisał(a)


Lezy, ale energia aż tryska
Mała ruda sprężynka

Młodziutki jest to i energia go rozpiera. Córka myśli już nad towarzyszem do zabawy bo zbyt długo sam w domu zostaje.
A tu gotowy do podróży, już się spakował
Mój ogród pod lasem 14:26, 18 lis 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
To fotki sprzed 2 dni.Niestety nic już u mnie nie kwitnie

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 14:00, 18 lis 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 13:59, 18 lis 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
A dziś......
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 13:58, 18 lis 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 13:57, 18 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Balea napisał(a)


Witam,

juz od paru miesiecy zachwycam sie twojim pieknym ogrodem.
A dzisiaj bym miala pytanie do ciebie.

Ktore drzewo, nigra czy pissardi ma latem jasniejsze, bardziej czerwonawe liscie?
I ktore z tych drzew trzyma dluzej liscie na jesien?

pozdrawiam



Miło mi
Dłużej trzyma liście nigra, tu masz z 3 tyg października

To w kółku to łysa Pisardii a Nigra wciąż ma liscie. Spadają jej na początku listopada.
Co do koloru - to wydaje mi się że są zbliżone ciemnym zabarwieniem. Kwiaty obie mają jasno różowe. Osobiście wolę Nigrę.
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 13:55, 18 lis 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Przyszła jesień... choćnie wszystkie rośliny to poczuły

Małymi krokami-Ogród Wioli 12:58, 18 lis 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)
Mglisty poranek,widok z okna....





Te widoczki o wiele ładniejsze, mgła tworzy niesamowity klimat.
...uDany ogród 12:48, 18 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Kolorowo







...uDany ogród 12:47, 18 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






...uDany ogród 12:45, 18 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Dzisiaj podglądałam trochę świat z bliska. Bardzo lubię makro. Świat z bliska jest równie interesujący jak z daleka.







...uDany ogród 12:43, 18 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
U nas dzisiaj szronu nie było, miałam chęć na taką ocukrzoną sesję, ale nic z tego. Teraz wróciłam z ogrodu, a tam staw skuty lodem. Zima nadciąga...








za stawem jeszcze kolorowo, ale znów będę grabić



Małymi krokami-Ogród Wioli 12:40, 18 lis 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Pada śnieg,pada śnieg.... a jak u was ?

Jardins Amoena 12:03, 18 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry


Koniec.
Jardins Amoena 12:02, 18 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Jardins Amoena 12:01, 18 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Jardins Amoena 12:00, 18 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry


Bardzo spodobało mi się połączenie Alstroemerii z klonem strzępiastokorym. Na zdjęciu kolor Alstroemerii jest troszkę zbyt jaskrawy. W rzeczywistości świetnie współgrał z korą strzępka.
Jardins Amoena 11:57, 18 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Jardins Amoena 11:55, 18 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies