Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani
07:53, 10 lis 2018
Sklepik całkowicie w moim guście, uwielbiam takie miejsca.
Agatko, ja nie odważyłabym się wejść teraz nawet w woderach do oczka. To może odbić się na zdrowiu niekoniecznie teraz. Mnie od razu przyszła taka myśl, że ja bym przełożyła nad oczkiem długą drabinę, na nią jakąś deskę. Na tym bym się położyła i pościnałabym wszystko co nad oczkiem.
Agatko, ja nie odważyłabym się wejść teraz nawet w woderach do oczka. To może odbić się na zdrowiu niekoniecznie teraz. Mnie od razu przyszła taka myśl, że ja bym przełożyła nad oczkiem długą drabinę, na nią jakąś deskę. Na tym bym się położyła i pościnałabym wszystko co nad oczkiem.