Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 22:32, 18 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Artemis taka niewyględna trochę

Dalia NN


Hortensja Four Seasons - teraz przyszła pora na zielone wybarwienie kwiatów


Hochla z lekka łapie kolorki
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Magleska 06:04, 19 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Kasia_CS napisał(a)


no zajadam te jej stopy codziennie mówisz, że kusi ta perspektywa powolutku? A masz w ogóle już taką opcję w postaci dorosłych dzieci ?

jak patrzę na takie słodkie obrazki ,to kusi .....
perspektywa raczej jest ,bo mój syn kończy 22 lata ale myślę ,że jeszcze nie nadaje się na ojca ......na razie twierdzi ,że nie chce dzieci .....życie pokaże a córcia jeszcze za młoda -ma 13 lat

[s. fajne kociaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 08:40, 19 paź 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)

jak patrzę na takie słodkie obrazki ,to kusi .....
perspektywa raczej jest ,bo mój syn kończy 22 lata ale myślę ,że jeszcze nie nadaje się na ojca ......na razie twierdzi ,że nie chce dzieci .....życie pokaże a córcia jeszcze za młoda -ma 13 lat

[s. fajne kociaki

Hehe ty się tak nie śpiesz 22 lata to dzieciak miałam wtedy w głwe tylk jedną nieprzerwaną imprezę w głowie (poprzepaltywaną nauką ) i również twierdziłam, że nigdy nie będę mieć dzieci Dopiero trzydziecha na karku mnie otrząsnęła, żeby już wypadało...
____________________
paulina_ns 15:37, 19 paź 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasia_CS napisał(a)


Ojeju, to zaczęłam się stresować! Bo ja Mme Francois Graindorge nie zachwalałam jako pewniaka. Janka wręcz ostrzegała, że szybko łapie plamistość i trzeba zakrywać jej dół, a ona niziutka przecież. Ja ją mimo tej wiedzy zamówiłam, bo niezwykle urokliwe wygląda

Za to Wiktoria może nosić różne inne fajne rzeczy i nie jest łysa


Spokojnie Kasiu z różami nie ma reguły, więc jak coś nie będzie na Ciebie hihi ja właśnie Madame schowalam za kostrzewami dopiero dzisiaj je posadziłam bardzo jestem ich ciekawa i nie mogę się już doczekać kolejnego sezonu

Ps. To moje pierwsze róże sadzone jesienią
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
adkawi 22:14, 19 paź 2018


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
No nunie kochane i te skarpeteczki,kiedy mój był taki malutki...słodkie chwile..Moje róże przyszły.Juz posadzone,a czy tez tak masz Kasiu ze najpierw kupujesz, a potem zastanawiasz się gdzie posadzic?
____________________
Adrianna
m_gocha 22:17, 19 paź 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Kasia_CS napisał(a)
Artemis taka niewyględna trochę

Hortensja Four Seasons - teraz przyszła pora na zielone wybarwienie kwiatów


Ech...Piękna ta hortka Ciekawa jestem jaki miała kolor w pełni sezonu? Czy faktycznie zmieniała kolor w trakcie sezonu tak jak zapewniają sprzedawcy?
Masz ją Kasiu pierwszy sezon czy już zimowała u Ciebie?
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
AnnaCh 22:22, 19 paź 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
effka napisał(a)
Hehe ty się tak nie śpiesz 22 lata to dzieciak miałam wtedy w głwe tylk jedną nieprzerwaną imprezę w głowie (poprzepaltywaną nauką ) i również twierdziłam, że nigdy nie będę mieć dzieci Dopiero trzydziecha na karku mnie otrząsnęła, żeby już wypadało...
To wszystko zależy od sytuacji, ja miałam 20 lat jak urodziłam Marysię, mój M 21 Łatwo nie było, oboje na studiach, oboje na dwóch kierunkach, a co do dojrzałości, to sytuacja wymusiła, że musieliśmy inaczej myśleć niż rówieśnicy. Miałam 23 lata jak kupiliśmy działkę z myślą o budowie domu, no kto tak w tym wieku myśli? Z perspektywy czasu fajnie wyszło, szybciej doszliśmy do rzeczy, które nasi znajomi zaczynali realizować koło 30 A skróconą młodość można sobie później fajnie odbić... tylko mi po 10 latach zachciało się drugiego dziecka

A wracając do ogrodu, Kasiu, przepiękne portrety roślinkowe Całuski w stópki dla Kajki
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Anitka 23:06, 19 paź 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Kasiu czytałam, że wymieniłaś jedna różyczkę z zamówienia na Minerve. Ja też jakiś miesiąc temu się na nią skusiłam i przyszły z R.... w środę ładne sadzonki. Już posadzone. Zajęły miejsce Lavender Ice, bo te przy Novalis były za niskie.

I to na tyle z moich zakupów różanych. Podziwiam twoją kolekcje jaka udało ci się rozmieścić u siebie.

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Kasia_CS 00:59, 20 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
m_gocha napisał(a)
Ech...Piękna ta hortka Ciekawa jestem jaki miała kolor w pełni sezonu? Czy faktycznie zmieniała kolor w trakcie sezonu tak jak zapewniają sprzedawcy?
Masz ją Kasiu pierwszy sezon czy już zimowała u Ciebie?


Gosiu, wyszukałam zdjęcia na przestrzeni tego sezonu i w sumie widać jak się zmienia A zimowała u mnie 2 zimy jak do tej pory - nigdy jej nie okrywałam, ale u mnie jest dość zacisznie.
tu z początku lipca

początek sierpnia

koniec siernia

i październik, a pewnie nie jest to jej ostatnie słowo
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 01:04, 20 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Magleska napisał(a)

jak patrzę na takie słodkie obrazki ,to kusi .....
perspektywa raczej jest ,bo mój syn kończy 22 lata ale myślę ,że jeszcze nie nadaje się na ojca ......na razie twierdzi ,że nie chce dzieci .....życie pokaże a córcia jeszcze za młoda -ma 13 lat

[s. fajne kociaki


ja jak patrzę na takie maluchy, to mi się nawet o trzecim myśli, ale tylko myśli

Czasem jednak żałuję, że nie miałam dzieci wcześniej właśnie, ale tak wszystko po kolei chciałam i trochę się opóźniło wszystko... u mnie, żeby taką przerwę zrobić między dziećmi to już mnie pewnie by się nie chciało wtedy w pieluchy wracać

A faceci z reguły sa dlugo niedojrzali do takiej odpowiedzialności - a przynajmniej swiadomego wyboru założenia rodziny w młodym jakby nie patrzeć wieku.. Bo już jak życie się potoczy inaczej, to powinni stanąć na wysokości zadania tak czy siak a jak się stanie, to już różnie bywa..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies