Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

sylwia_slomc... 13:22, 11 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
Ale numer z tym łańcuchem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 19:03, 11 paź 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
sylwia_slomczewska napisał(a)

Cieszę się, że w końcu dotarłaNawet jej bardzo nie wymęczyli, w przyszłym roku jesienia już sobie podzielisz bo ona szybko przyrasta....przynajmniej u mnie, kwitnie dwa razy w sezonie i pięknie jesienią się przebarwia ......i nie ginie tak jak żurawki
Fajnie to wiedzieć...U nas ogrodnicy nie mają tej roślinki, od dłuższego czasu szukałam, ale bezskutecznie...a teraz, dzięki Tobie mam i ja... A z łańcuchem, to nie odosobniona historia...najbardziej cieszą mnie takie właśnie zdobyczne rzeczy... Ostatnią zdobyczą jest zardzewiały kociołek... Na zdjęciu to tez "zesikany"
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
ElzbietaFranka 00:16, 13 paź 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13867
Rumianka napisał(a)
Ze złomu wynorałam 2 kociołki... taki...

i taki...a ile radochy mam...

wszyscy mają miskanty, mam i ja...

no i rozchodniki przecudnej urody...





Witam

Rumianka czy na 3 focie to te trawy o ktore pytalas u mnie.

Tam obok jest rozplenica po lewej stronie nie wiem jak u innych ale u mnie maja po 1,5 szerokosci i moze zagluszyc miskanty. Ja bym te misksnty cofnela i da troche wiekszy odstep ok 1,20.
Wszystko zalezy jaki to miskant odmiana czy plenna.

Wszyestkie foty ladne kociolek pomyslowy, rozchodnimi piekne co to za odmiana. Nie lubie rozchodnikow, ale kilka razy widzialam w ladnych kompozycjach i moze sie smusze.
Reszta u mnie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Rumianka 14:15, 13 paź 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
ElzbietaFranka napisał(a)





Witam

Rumianka czy na 3 focie to te trawy o ktore pytalas u mnie.

Tam obok jest rozplenica po lewej stronie nie wiem jak u innych ale u mnie maja po 1,5 szerokosci i moze zagluszyc miskanty. Ja bym te misksnty cofnela i da troche wiekszy odstep ok 1,20.
Wszystko zalezy jaki to miskant odmiana czy plenna.

Wszyestkie foty ladne kociolek pomyslowy, rozchodnimi piekne co to za odmiana. Nie lubie rozchodnikow, ale kilka razy widzialam w ladnych kompozycjach i moze sie smusze.
Reszta u mnie.
Tak, to te trawy, miskant chiński, odm. David. Obok po lewej dobrze zauważyłaś, że rośnie rozplenica...Dam ją w inne miejsce, a tu zostawię same miskanty, żeby miały miejsce do rozrostu. A rozchodniki to odmiana Red...coś tam...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 17:14, 14 paź 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Ci, którzy znają mój watek, wiedzą, że udało mi się ukorzenić róże z Dnia Babci...takie z wazonu..str. 404...Z miesiąc temu posadziłam je do doniczki, rosną wesoło i nawet pojawiły się dwa paki kwiatowe...ciekawe czy zakwitną? Ale wszystko wskazuje, że tak się stanie...czekam na to...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
gosika67 20:38, 14 paź 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Elisa te kociołki to i mi by się przydały, a rozchodniki ze szkółki? Bo takie dorodne, trawy też podziwiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
marba 20:38, 15 paź 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Eliso, pochodziłam po Twoim ogrodzie, bardzo mi się u Ciebie podoba, szczególnie ta pomysłowo zacieniona ławeczka. Kociołki i inne ogrodowe drobiazgi robią w ogrodzie fajny klimat. Będę zaglądać.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Rumianka 21:49, 19 paź 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Rozplenice podzieliłam i posadziłam po bokach muszli ...

zaprosiłam do ogrodu jarzębinki...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 21:50, 19 paź 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Urzekające jesienne kolorki...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 21:53, 19 paź 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
gosika67 napisał(a)
Elisa te kociołki to i mi by się przydały, a rozchodniki ze szkółki? Bo takie dorodne, trawy też podziwiam.

Takie "przechodzone" rzeczy, dla jednych nieprzydatne, a drugich cieszą ogromnie... Rozchodniki są ze szkółki, a trawy też już posadzone...Pozdrawiam.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies