Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z wilkiem zamkn. 21:58, 08 lis 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Dalsze widoki cudowne, ale na tą mordkę można się patrzeć godzinami.

Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:54, 08 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
A obok kwiaty hortensji o którą całkiem nie dawno pytała Pszczółka

są już sikorki i to całymi stadkami


Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:50, 08 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
Nasza guncia po raz pierwszy sezon zamyka sama odrzucając zaschnięte liście i kwiaty, jednocześnie wypuszczając kolejne, jakby zimy miało nie być.
Pozbierałam co uschło i teraz wygląda tak. Przymrozki liście rozłożyły nisko na boki, ale nie zmroziły całkiem, teraz ciepło nie nakrywaliśmy jej jeszcze wcale.

liście i kwiaty, które zrzuciła


po wyczyszczeniu wygląda tak


Gunnera - parzeplin 21:49, 08 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
Ciekawa jestem jak u Was bo nasza guncia po raz pierwszy sezon zamyka sama odrzucając zaschnięte liście i kwiaty, jednocześnie wypuszczając kolejne, jakby zimy miało nie być.
Pozbierałam co uschło i teraz wygląda tak. Przymrozki liście rozłożyły nisko na boki, ale nie zmroziły całkiem, teraz ciepło nie nakrywaliśmy jej jeszcze wcale.

liście i kwiaty, które zrzuciła

po wyczyszczeniu wygląda tak


Ogród z wilkiem zamkn. 21:47, 08 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
anka_ napisał(a)
Jesienne wydanie twojego ogrodu jest super Magdo. Klony czarują. Psica w locie bombowa. Ale najbardziej urzekają mnie twoje widoki...

Aniu bardzo dziękuję
jesień w tym roku jest wyjątkowo piękna ,kolorowa ,słoneczna ,ciepła ....
ciekawe jaka zima będzie ....
widoki mnie też urzekają ...jak wnerwia mnie ogród ,to patrzę dalej

nie wiem czy się nie powtarzam ,ale fotki mi się kończa

Ogród z wilkiem zamkn. 21:44, 08 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Monia81 napisał(a)
Madzia piękna jesień u Ciebie, przebarwień moc i te widoki... ooo i czytam, że w zimie będziesz myśleć nad zmianami??? oj to będzie się działo wiosną


dziękuję Monia
widziałam jak pięknie przygotowałaś pas pod trawy i przygotowałaś nową rabatę.... fiufiu ....


dziś postanowiłam nadrobić u siebie ,bo znowu skrócony czas mam na forum

buziaki



Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 21:43, 08 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
effka napisał(a)
Znalazłam idealną inspirację dla moich pomysłów:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/579-moja-pierwsza-hortensja-w-ogrodku?page=532
Szkoda, że właścicielka już nieaktywna na forum
Dokładnie tak chcę! Ale się cieszę, że istnieje Pineterst, sama w życiu bym tego ogrodu na O. nie znalazła.



Ale pięknie w tym ogrodzie!!

Tak sobie pomyślałam, choć to chyba dość drogi manewr, ale może się skusisz - a gdyby tak jakieś drzewa na stelażach ukrzyżowane?
Kiedyś będzie tu ogród 21:34, 08 lis 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Kasiu no cóż- trzeba będzie się oswoić z myślą o opuchlakach i działać w tym kierunku, żeby nie przejęły ogrodu.

Miska stoi, ale i tak z oczka lepsza.


Green Carpet w tym roku trochę zawodzi. Zgubił większość liści bez przebarwienia. Dopiero tera na czubeczku pojawiły się kolorki.


Ciekawe czy jest szansa na samosiew.


Świeci z daleka.
Kwiaty we włosach 21:33, 08 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Aurelio moje ulubione miesiące to IV i V, lubię patrzeć jak przez warstwy ziemi przebija się zielone.
Renato dobry wybór był z tą altaną. Ma swój urok. Jeszcze muszę uporządkować otoczenie wokół niej.
Aniu nie ma to jak ciepło, ale niedługo połowa XI minie, grudzień, święta, styczeń-dzień coraz dłuższy itd i mój ulubiony IV, V.



Ogród z wilkiem zamkn. 21:30, 08 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Aurelllia napisał(a)
Ale psinka przeszczęśliwa - aż się chce takiego pieska Widoki jesienne cudne i jak się na rabatach już zagęściło

Aurelia ....dziękuję bardzooo .
... mój piesek jest bardzo fajny ,ale adhd straszne wymaga wybiegania ,treningów itp ....teraz niestety za mało czasu jej poświęcam i się nudzi -
z moim czasem krucho ,ale jak miałam go więcej ,to codziennie długi spacer i jeszcze męczenie psa piłką , do tego treningi posłuszeństwa na zajęciach z innymi psami itp....
teraz biedna musi się dostosować do okrojonego czasu
a na rabatach busz....na wiosnę znowu rewolucje drobne będą


Blaski i cienie nowego życia 21:20, 08 lis 2018


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2768
Do góry
Urszulla napisał(a)


Ty już nie myśl o tych chorobach

Zobaczmojego Chopina- zakwitnie w tych warunkach ależ się cieszę. A poza tym uwielbiam jesienny bałagan na rabatach czego nie toleruję wiosną.



Śmiejesz się, że myślę o chorobach? Ten typ tak ma

Jesień długa, kwiatki cieszą i Chopin nie myśli nawet o jesieni. U mnie też takie okazy jeszcze można znaleźć. Róża w pąkach i pewnie już tak zostanie.
A my stopniowo porządkujemy ogród, trochę wygrabiamy, eM nawet ochoczo poobcinał kwiaty hortensji, żeby wiatry nie rozniosły ich po ogrodzie - jeszcze nie wieje, ale tak na wszelki wypadek
Ogród z wilkiem zamkn. 21:20, 08 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
anpi napisał(a)
Bardzo fajny pomysł na stroiki w tych koszyczkach,wtykałaś wszystko w gąbkę florystyczną? Czymś obciążałaś dodatkowo?Ładne kompozycje
i klonikami niezmiennie się zachwycam

Aniu bardzo dziękuję
stroiki ...do koszyków powkładałam kamienie i gąbkę florystyczną .... i jeszcze trytytkami spinałam kwiaty do gałęzi świerkowych ...tyle ...
.cieszę się ,że pomimo ,że proste i takie standartowe ,to jednak Wam się spodobały
czar kloników trwa



Ogród z wilkiem zamkn. 21:19, 08 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Gabi1110 napisał(a)
Witaj jesienne barwy ogrodu śliczne, takie ogniste.
Psinka to taka 'modelka'

Witaj u mnie dziękuję za komplementy
chciałam na rewizytę się udać ,ale wątku nie widzę
kwitnące ML zostawiam

Moja działka na Dębowym Lesie 21:15, 08 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Aurelllia napisał(a)
Aniu w tym roku można się napatrzeć długoooooooo na te jesienne kolorki a u Ciebie oj jest oj jest na co Żurawki śliczne, trawki

można oj można,Tegoroczna jesień cieszy, ciepła, długa , piękna

Wrzosy też jeszcze piękne
Kwiaty we włosach 21:13, 08 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
jeszcze listopadowe róże







Ogród z wilkiem zamkn. 21:13, 08 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
effka napisał(a)
Piękny klon, mój jedyny niestety wysechł, w sensie suche listki są. Zdecydowanie na wiosnę idzie do przesadzenia w osłonięte i półcieniste miejsce.

Ewa klony uwielbiam ....za jesienne kolory w szczególności
zobaczymy po zimie ile z nich przetrwa tym bardziej ,że ja raczej słabo dbam o okrywanie



Moja działka na Dębowym Lesie 21:13, 08 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Karoandhergarden napisał(a)


Sie naogladałam tej debolistnej i juz znalazlam dla niej miejsce u siebie
Obawiam się, że jak w listopadzie zaczęłam już robić listę wiosennych zakupów, to w marcu mogę się zdziwić

Polecam, polecam . Hortensję dębolistną warto mieć w swoim ogrodzie
Kazdy z nas już ma jakieś nowe chciejstwa.A do wiosny pewnie urośnie lista.
Ja chcę więcej trawek
Chryzantema Margo , wciąz pięknie kwitnie
Ogród z wilkiem zamkn. 21:11, 08 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
AgataM napisał(a)
Kocham psy. Twojego bym zaglaskała. Jest słodki.
Ogród niesamowicie zadbany.
Pozdrawiam gorąco

zapraszam na zagłaskanie .....chociaż moja woli rzucanie piłeczek ,niż pieszczoty
za komplementy dziękuję na fotkach chwastów nie widać ale są niestety....





Ogród z wilkiem zamkn. 21:10, 08 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
basia3012 napisał(a)
Madziu, zdjęcia psicy przepiękne. Ale ona jest zabawna. Chyba Wasz pieszczoch.
Przeczytałam, że judaszowca kupiłaś. Ciekawe czy u nas będzie dobrze zimował. Bukiety- wiązanki na groby również chwalę, są piękne.
No i cóż jesień cała w kolorach. Oby jak najdłużej trwała.

Pozdrawiam.

Basiu
dziękuję bardzoooo
psica moja ukochana ....ale czasem mam na nią nerwy straszne ,bo niszczyciel
co do judaszowca -to specjalnie kupiłam taki malusi ....bo to drogie drzewa ...
okryję go na zimę i okaże się ,czy mnie polubi




Ogród z wilkiem zamkn. 21:00, 08 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
effka napisał(a)
Madziu, zachwycam się Twoim jesiennym ogrodem, tyle kolorów, faktur, coś wspaniałego Psinka pocieszka, miziaki dla niej
Czy też tak masz, że nie możesz się napatrzeć na te jesienne kolory? Ja siedZę w każdej wolnej chwili na tarasie bądź spaceruję po ogrodzie i napawam się.
Nie mam tylko weny jakoś na zdjęcia...

Ewa-dziękuję bardzooo .....i też tak mam,że jesuenne kolory mnie zachwycają .. .....jedynie ,że ostatnio- tylko rano mam chwilę ,żeby popatrzeć ,a wieczorkiem już ciemno ....


byłam u Ciebie i rewelacyjny znalazłaś ten ogród .....to jest takie coś ,co ja chcę też wprowadzić u siebie .....ale narazie nie wiem jak to zrobić
bo mam trawnik w kształcie jakby L ...
.mam nadzieję ,że w zimie będę już wiedzieć co chcę zmienić ...muszę sobie to rozrysować i coś od Ciebie odgapię
buziaki


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies