Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

anabuko1 10:42, 04 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Gniazdo jak gniazdo.
Ale te zolciutkie piękne trawy ba tle zieleni. .ummm. miodzio
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
sylwia_slomc... 10:44, 04 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Milka napisał(a)
A u mnie ekipa była 3 raz, czekam na 4 raz, teraz idziemy w las gęstwinę podcinać.
Wiosną będzie 5 raz, ale znowu z wysięgnikiem.


Koło niebieskiego już wycięte, panowie się śmieli, że teraz mam palmy
ale mnie się podoba, czuć oddech, a drzewa nadal są...tylko teraz widać cały syf sąsiada, trudno....wole jednak mieć mniej pracy.


Bardzo mi się taki obrazek podoba, ogród wyciągnęło w górę teraz pięknie widać wszystkie piętra
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
malgorzata_s... 10:48, 04 gru 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
To fakt ogród taki bardziej przejrzysty się zrobił No i te fantastyczne trawy. Mam i ja zgapione u Ciebie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Milka 13:30, 04 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Anda napisał(a)
Oj, masz tych drzew tam u siebie. Nie dziwię się, że ekipę wezwałaś. teraz masz więcej oddechu w ogrodzie

Mój sąsiad tak podciął swoje drzewa iglaste, bo też za duże już były



Daj proszę znać, jak je zobaczysz, to je skasuję.

Ano mam, ale w ciągu tych lat i tak sporo wyleciało, bo za ciasno, bo świerki ochojniki atakowały itd.
Na takich wysokościach, to tylko ekipa, ale jak patrzyłam na ich wyczyny, byłam cały czas w stresie, bo to już kilkanaście metrów.
Ewo nie usuwaj, piękny widok. Czy ten srebrny okaz to cedr? Fantastycznie wycięte, u siebie też z góry będę ciąć, wtedy taka korona, jak u sąsiada. Dziękuję
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 13:32, 04 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mirka napisał(a)
Irenko a nie myślałaś żeby część tych sosen że środka działki wyciąć całkiem?

Mirka, na tych ostatnich fotach, było więcej sosen, zostały wycięte, bo za ciasno było. Jak to mówią, ściąć można szybko, ale żeby drzewo urosło, wolno idzie. Przy upalnych latach cień na wagę złota, teraz jak będą tak podkrzesane, nie ma już problemu,
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 13:34, 04 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)

Po tych mrozach ciepło i wilgotno może spowodować, że rośliny pomyślą wiosna przyszła....

Oj tak, u mnie tulipany wystartowały i hiacynty. Mamy tak +9-10, pada deszcz, w nocy 6=8 na plusie, wariuje przyroda, a za parę dni znowu minusy, muszę igliwiem nakryć cebulowe.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 13:35, 04 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
anabuko1 napisał(a)
Gniazdo jak gniazdo.
Ale te zolciutkie piękne trawy ba tle zieleni. .ummm. miodzio

Dzięki Aniuhakonki urodę rodków podbijają
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 13:35, 04 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)

Bardzo mi się taki obrazek podoba, ogród wyciągnęło w górę teraz pięknie widać wszystkie piętra

I stodołę sąsiada też, ale co tam, kiedyś tam ktoś młody nastanie i się zmieni, mam nadzieję
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 13:37, 04 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
malgorzata_szewczyk napisał(a)
To fakt ogród taki bardziej przejrzysty się zrobił No i te fantastyczne trawy. Mam i ja zgapione u Ciebie


Na razie się przyzwyczajam do nowych widoków, ale jakieś takie odczucie lekkości mam. Cieszę się, że miałaś , co zgapiać ode mnie Gosiu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
malgorzata_s... 16:00, 04 gru 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Milka napisał(a)


Na razie się przyzwyczajam do nowych widoków, ale jakieś takie odczucie lekkości mam. Cieszę się, że miałaś , co zgapiać ode mnie Gosiu


Irenko ja myślę że wiele osób miało co zgapiać
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies