Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 11:37, 04 gru 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Justyna, moich fotek z ludzmi raczej tu jeszcze nie pokazywalam, chyba tylko krajobrazowe

Izabelo, trzymam za Ciebie kciuki, oby interes dobrze szedl

Malgosiu, dziekuje

Ewik, dziekuje rowniez

Irenko, musialam, bo juz nie bylam soba.

Mirko, dziekuje za zaproszenie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 11:38, 04 gru 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
makadamia napisał(a)

unikać takich ostrych dzióbków na łączeniach rabaty i trawnika, jak ten nad czereśnią
zrobić wygodniejsze przejście do gabionów
poza tym super


No widzisz, te detale, musze na nie zwrocic wieksza uwage Dziekuje Ci

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mira 11:40, 04 gru 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041





obłędne to zdjęcie



No szok, nic nawet nie pisnełaś, a teraz rozumie dlaczego tak mało zdjęć było
nie latałaś z aparatem jak światło było kiepskie - no
a kadry z ogrodów odwiedzanych też staranne
fajnie, będziesz nie tylko wspierać w rożanych sprawach ale gań prosze za kiepskie fotki

pozdrawiam

____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Anda 11:59, 04 gru 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
mira napisał(a)


obłędne to zdjęcie



No szok, nic nawet nie pisnełaś, a teraz rozumie dlaczego tak mało zdjęć było
nie latałaś z aparatem jak światło było kiepskie - no
a kadry z ogrodów odwiedzanych też staranne
fajnie, będziesz nie tylko wspierać w rożanych sprawach ale gań prosze za kiepskie fotki

pozdrawiam



Mira, boska jestes, wiesz. Wielki buziak dla Ciebie

A powyzsza fotka robiona jest w stylu na podczerwien, IR-Fotografie - poszukaj fotek na go..gle.

Sa takie specjalne filmy, do tego czerowny film na obiektyw i wszystko co zielone swieci na bialo Fotki wychodza obledne, nierealne

Oczywiscie cyfrowo tez mozna robic takie fotki. Mysle, ze znow zaczne sie w to bawic. Powoli wraca mi ochota na fotografowanie



____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasya 13:15, 04 gru 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41854
Super ze ci wraca ochota bo pieknie ci to wychodzi, uczta dla oczu
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Milka 14:21, 04 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewa, czy u sąsiada oprócz sosny i świerka, też cedr jest?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kawa 09:36, 05 gru 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ewa wiedziałam kiedy zaglądnąć!!!!!!!!!!!!!
cuda
ale ja od poczatku wiedziałam że Ty wielki talent fotograficzny jesteś!!!
ściskam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
13:47, 05 gru 2018
Anda napisał(a)
Justyna, moich fotek z ludzmi raczej tu jeszcze nie pokazywalam, chyba tylko krajobrazowe



znalazłam ...zdziwisz się

https://www.ogrodowisko.pl/watek/6070-doswiadczalnia-bylinowo-rozana?page=335

szukałam strona po stronie ...bardzo dużo spamu watek zawiera zaczęłam czytac od początku ...i nie dałam rady przez to przebrnąc wiec tylko po łebkach

1. Grandiflore jeszcze masz? ...bo ja swoja w tym roku wywaliłam ...chyba kupiłam dziadowska sadzonke ...no jak zakwitła to okazała sie straszydłem wywaliłam

2. przypomniałam sobie o uliczce z Ginko ....z tego roku masz fotki porównawcze? ...ciekawa jestem jak szybko takie drzewo rosnie ....a tamte były z 2015 ...to 3 lata juz cos pokaze

jeszcze bede dalej przegladac ...bo do krajobrazowych fotek nie dotarłam
Anda 14:39, 05 gru 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Kasya, dzięki Pewnie wiosną coś tam zacznę tworzyć znów

Milka, Irenko, napisałam już u Ciebie

Kawa, Kamilko, eee, aż taka dobra to nie jestem, ale dzięki Buziak wielki

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 14:48, 05 gru 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
eee_taam napisał(a)


znalazłam ...zdziwisz się

https://www.ogrodowisko.pl/watek/6070-doswiadczalnia-bylinowo-rozana?page=335

szukałam strona po stronie ...bardzo dużo spamu watek zawiera zaczęłam czytac od początku ...i nie dałam rady przez to przebrnąc wiec tylko po łebkach

1. Grandiflore jeszcze masz? ...bo ja swoja w tym roku wywaliłam ...chyba kupiłam dziadowska sadzonke ...no jak zakwitła to okazała sie straszydłem wywaliłam

2. przypomniałam sobie o uliczce z Ginko ....z tego roku masz fotki porównawcze? ...ciekawa jestem jak szybko takie drzewo rosnie ....a tamte były z 2015 ...to 3 lata juz cos pokaze

jeszcze bede dalej przegladac ...bo do krajobrazowych fotek nie dotarłam


Ale żeś znalazła, diabła

Sama sobie jesteś winna, że ten spam znalazłaś Nie trzeba strona po stronie czytać. Czego oczy nie widzą ... itd.
Zaraz do Ciebie pójdę spamu szukać

Eee, nie pójdę, nie chce mi się

Popatrz, spam za spamem z ust (klawiatury) mi wychodzi

Bezspamowe są artykuły tematyczne, wątki tematyczne, a wątki prywatne owszem, zawierają dużo niepotrzebnych informacji, ale często w rozmowie tak wychodzi. Bez tego nie byłoby tych wątków.

Co do pytań to

1. Grandiflora okazała się być Limelighte
widziane przeze mnie w innych ogrodach Grandiflory były bardzo rozlazłe, to chyba taka ich uroda.

2. w tym roku uliczki nie fotografowałam. Zrobie fotki na wiosnę, tylko mi przypomnij proszę, bo mam sklerozę zaawansowaną

Dalsze przeglądanie tylko na własne ryzyko


____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies