Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 10:34, 28 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Dziewczyny i Wacławie, dziękuję i cieszę się bardzo, że Wam się te fotki podobają

Haniu, studio opuściłam trochę z żalem, ale też trochę i z ulgą. Komercja powoli zabijała we mnie tą pasję, a czasu na wolne projekty nie miałam wcale. Teraz pasja się powoli odradza. Powoli, bo przez długi czas miałam "fotowstręt" Jednak profesjonalnie już jej raczej nie będę chciała wykonywać.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
14:06, 28 lis 2018
Andziu uzyłam wyszukiwarki forumowej żeby nasza pierwsza dyskusje o twoich fotkach znaleźć ....bo wtedy tez pokazaywałas swoje fotogrfie i ciekawa byłam czy któras sie powtórzyła ...bo juz nie pamietam

ale niestety wyszukiwarka foumoa jest słaba i nie dotarłam do tych wpisów ....a do przegladania całego watku nie mam cierpliwości
Basilikum 15:33, 28 lis 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
To tak jak u mnie, poprostu potrzebuje zmiany. Dusze sie w moim obecnym miejscu pracy.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Waclaw 17:36, 28 lis 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Anda napisał(a)


Swieży można używać jako kopczyk, ale zmieszaj go trochę z tym przekompostowanym albo z kompostem. Szybciej się rozłoży i wiosną będzie jak znalazł



Dziękuję. Tak zrobię
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
malgorzata_s... 20:28, 28 lis 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Fotki cudne Podziwiam wszystkich którzy tak potrafią malować obiektywem
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Ewik 21:38, 28 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Wow, Ale trafiłam , foty super
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Milka 12:46, 29 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewa, obejrzałam foty...i nic nie mogę wykrzesać, a gardziołko mam zdrowe
Brawo Ty, komercja, to zabójca, zawsze są inne opcje i bardzo Ciebie podziwiam, że je odnajdujesz
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mirkaka 18:25, 30 lis 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Ewa, chodź do mnie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 18:30, 30 lis 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Waw, cofnęłam się i zobaczyłam Twoje dzieła. Piękne zdjęcia
U mnie czeka Cię praca
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
makadamia 11:01, 04 gru 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Ewciu, plan jest bardzo dobry i wcale nie miałam zamiaru zgłaszać żadnych uwag, bo te co mam, są drobne a i tak wyszłyby na etapie wytyczania trawnika.
Ale skoro się upomniałaś....

unikać takich ostrych dzióbków na łączeniach rabaty i trawnika, jak ten nad czereśnią
zrobić wygodniejsze przejście do gabionów
poza tym super
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies