Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Moja działka na Dębowym Lesie 10:43, 04 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
greg66 napisał(a)
Witaj Aniu
Piękna ta dębolistna może przymierzę się do niej w przyszłym roku.

O tak Dębolistna jest cudna jesienią.Wybarwia się cudnie.
Także polecam ja bardzo
Witam! Obserwuje ogrodowisko od lat... Dzisiaj chciałbym się przywitać! 10:32, 04 lis 2018

Dołączył: 03 mar 2014
Posty: 10
Do góry
Wizytówka - Moje miejsce na ziemi 10:29, 04 lis 2018

Dołączył: 03 mar 2014
Posty: 10
Do góry
h
Wizytówka - Moje miejsce na ziemi 10:28, 04 lis 2018

Dołączył: 03 mar 2014
Posty: 10
Do góry
h
Wizytówka - Moje miejsce na ziemi 10:27, 04 lis 2018

Dołączył: 03 mar 2014
Posty: 10
Do góry
Wizytówka - Moje miejsce na ziemi 10:24, 04 lis 2018

Dołączył: 03 mar 2014
Posty: 10
Do góry
g
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 10:23, 04 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry



I Mała wielka paproć

Lecę, czas kupić Oli suknię na bal
Step wokół 10:23, 04 lis 2018

Dołączył: 21 paź 2018
Posty: 25
Do góry


Tu gdzie blaszak to mój przedogródek



a tu z drugiej strony.

Zdaję sobie sprawę że przedogródek jest mały ale cała część ogrodowo wypoczynkowa będzie z boku i z tyłu domu.
Witam! Obserwuje ogrodowisko od lat... Dzisiaj chciałbym się przywitać! 10:21, 04 lis 2018

Dołączył: 03 mar 2014
Posty: 10
Do góry
Województwo lubelskie. Potem wrzucę więcej zdjęć, a mam z tym problem bo robię to w telefonie, przy laptopie pójdzie mi może lepiej. Pozdrawiam.

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 10:17, 04 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry

Moja bajka 10:13, 04 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Katkak napisała

Kasieńka cudna ta roślinka od Ciebie. Zobacz jaki piękny kolor ma i te drobniuteńkie listeczki są takie kochane


A co to? Do trzmieliny ciut podobne...
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 10:11, 04 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Podglądam i podziwiam


Zapraszam, staram się by było ciekawie To taki mój pamiętnik - kiedyś wnukom pokaże co babcia wyprawiała
Moja wcześniejsza realizacja, w jesiennej odsłonie

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 10:06, 04 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Katkak napisał(a)
a używasz liści i kwiatów nasturcji do sałatek? Fajny smaczek mają, trochę do rzeżuchy podobny. A taka sałatka przybrana pięknymi, jadalnymi kwiatami nasturcji to piękny, niemal egzotyczny widok. I smak


Daria lubi kwiaty nasturcji i dyni na surowo
Namówiłaś mnie - pozrywam na dzisiejszy obiad


A tu zrobiłam podwyższoną rabate (a raczej podniosłam istniejącą) o gruz jaki wyciągnęliśmy podczas budowy saloniku
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 10:03, 04 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Katkak napisał(a)
Kasia schyłek jesieni, a koloru jeszcze dużo. Perukowiec ładnie się przebarwił. Myślę, że się wyliże i da radę. Wcale mało go nie zostało i tworzy ładną barwną plamę. Lubię także jesień w dzisiejszym wydaniu, zachmurzoną, mokrą i nostalgiczną. Ścianka - szacun, pełna profeska. A Darcia super kaczuchę zmajstrowała .


U nas było zawsze dużo zwierzaków



Zobaczymy jak będzie, juz się perukowcem tak nie przejmuje, ludzie też chorują i umierają, czasem taka kolej rzeczy... Być ogrodnikiem to także szanować naturalne procesy w przyrodzi i pozwalać na zmiany, jeżeli czegoś nie da się uratować ...
Co do ścianki to pierwszy raz całkowicie od początku postawiłam cos własnego Zobacz ile zawdzięczam nauki dzięki wyzwaniom
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 09:57, 04 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Moja bajka 09:57, 04 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
widzicie co jest w głębi?

Kasieńka cudna ta roślinka od Ciebie. Zobacz jaki piękny kolor ma i te drobniuteńkie listeczki są takie kochane

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 09:52, 04 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 09:47, 04 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
U schyłku jesieni...
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 09:42, 04 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Pięknie napisane. I tego się trzymajmy.


Dużo przemyśleń sie tu narodziło, dużo obserwacji... Emocje są jak tajfun - niszczą, tworzą uwznioślają, jednym słowem mają niezwykła siłę...
Tyle odwiedzin w ostatnim czasie to juz dawno nie miałam Nie chciałam by wątek opanowały niepotrzebne przekrzykiwanie się i utyskiwanie. Krytyka jest także potrzebna bo pozwala na szersze spojrzenie, ale umiejętność konstruktywnego i nieobraźliwego krytykowania to niemal mistrzostwo świata, choć wielu myśli że je zdobyło...

Jesta takie fajne powiedzenie - ,,Gdy myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację."
Nie wolno wątpić, trzeba wierzyć i... działać
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 09:34, 04 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
U nas też pełno grzybków. Twoje się wpisują w charakter ogrodu


Są na wszystkich leśnych ścieżkach Przeuroczo tona w lisciach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies