...uDany ogród
08:36, 04 lis 2018
Kasiu u nas wczoraj cały dzień padało, dzisiaj pełne zachmurzenie, ale jeszcze nie pada.
Lubię deszcz, mogę wtedy odpocząć i planować na spokojnie. Dzisiaj tylko wyskoczę po obiadku na sesję do ogrodu. Takie zmoczone liście też maja urok
No niestety wysokość domu może mieć do 5m. Na poddaszu będzie sypialnia, ale chyba dla wnuków. Wczoraj tak siedzieliśmy ze znajomymi i analizowaliśmy nasz plan. Doszliśmy do wniosku, że wybudujemy domek sezonowy, a przeprowadzimy się dopiero za kilka, a może kilkanaście lat. Będę mogła spędzać tam całe lato, weekendy i wolne
Ten domek musi mi się podobać także od zewnątrz, a tak wysoka ścianka kolankowa powoduje, że domek z tradycyjnego zaczyna być nowoczesny
Czas pokaże