Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Osiedlowy ogródek 19:46, 02 lis 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
i teraz moja prośba o pomoc w zagospodarowaniu tej rabaty

Jest to wystawa południowa.

Chciałbym przed modrzewiem coś zimozielonego , mam cztery kule tuji danica i trawki ( molinie variegata, carex siderosticha variegata, ice dance, evergold, carex morrowii variegata, imperata red baron) żurawki czerwone, bordowe

Wiosną białe i pomarańczowe tulipany, białe narcyze z pomarańczową trąbką, białe krokusy i białe czosnki Mount Everest. I szafirki.

Latem pomarańczowe liliowce i pomarańczowe lilie.
Jeżówki Cheyenne spirit 6 szt



Nie wiem jak to ładnie zagospodarować, mam niestety tendencje do sadzenia roślin w rządkach a nie plamami...kochane pomóżcie






Ptasi gaj 19:43, 02 lis 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
gosika67 napisał(a)
Tutaj tzn. gdzie?




Gonia tutaj




A teraz siedzę i zajadam sie


...uDany ogród 19:43, 02 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
gosika67 napisał(a)
KOLOROWO u Ciebie, a ten iglak taki smukły, koło różowej róży to? Ładna taka ciemna zieleń. Liście jeszcze ładnie się trzymają, póki mrozu nie ma, niech jak najdłużej goszczą na gałęziach, pozdrawiam.


Gosiu mnie najczęściej zachwycały jednokolorowe ogrody, bardzo lubię białe, ale ta jesień uświadomiła mi, że ta paleta barw ma nieprawdopodobny urok.
Polubiłam żółty Nawet sobie sweterek machnęłam w tym kolorze
To Scyrocket, jedyny ze starej działki, bardzo je lubię.

Wierzby są jeszcze zielone dopiero kilka liści zmieniło kolor. Jutro ma padać to znów trochę obije i tyle z mojego sprzątania
Miłego wieczoru!

...uDany ogród 19:37, 02 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Rumianka napisał(a)
Przeglądając codziennie zdjęcia z Twojego zaczarowanego ogrodu, aż żałuję, że widokówki wyszły z mody...kadry z Twojego raju fantastycznie nadawałyby się na takie właśnie kartki...Każda pora roku, to zjawiskowy przegląd cudowności roślinnych, które współgrają ze sobą tworząc kolorowy kobierzec najmilszy dla oka...Masz wyjątkowy dar doboru roślin, które wspaniale wyglądają w swoim towarzystwie...dlatego nie mogę przejść obojętnie obok Twojego ogrodu, nie zaglądając tu co dnia, bo to byłaby dla mnie niepowetowana strata nie móc nacieszyć oczu, tymi wyjątkowymi widoczkami...Nie piszę codziennie o moich odczuciach, bo stałoby się to nudne i wyglądałoby na "wazeliniarstwo"...Ten ogród jest tylko jeden taki na całym O. Możesz być dumna ze swoich poczynań i osiągnięć ogrodowych... I z tem akcentem łestawiam dla Ce kaszebszczi płezdrówczi...Tak trzemaj białkłe...


Witaj Rumianko Czym ja sobie zasłużyłam na tyle serdecznych słów?
Bardzo się cieszę, że podoba Ci się mój ogród i to jak go zagospodarowałam.
Uwielbiam komponować roślinne obrazy, zawsze się zastanawiam jak będą się zmieniać w poszczególnych porach roku.
Bardzo dziękuję za takie wyróżnienie, jest mi niezmiernie miło!
Pozdrawiam wieczorkiem!


Kwiaty we włosach 19:28, 02 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Osiedlowy ogródek 19:26, 02 lis 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
A więc placyk będzie (na wiosnę) z kostki brukowej albo granitowej z drzewem w środku, tak jak narysowała mi Ewa-Anda

Miskanty Variegatus i hortensje Lime Line zmieniły miejscówki i teraz są cztery trawy i między nimi hortensje (sadzone w grupach po trzy sztuki czyli 9 szt na ok 5,5 metrach)

tak było



tak jest




Rabata pod modrzewiem dzisiaj przybrała nowy półokrągły kształt, w związku z czym przybyło sporo miejsca






Moja bajka 19:17, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 19:08, 02 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
effka napisał(a)


Ale to malowniczo wygląda - prawa strona total jesień, lewa środek sezonu Fajny efekt
Moja bajka 19:06, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 19:03, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 18:58, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 18:56, 02 lis 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Katkak napisał(a)

Moje 2 kloniki uśmiercił klimat nadmorski więc dalej nie próbuję, ale nacieszę oczy Twoim - przecudnej urody...
Moja bajka 18:55, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
herbatka z mięty z ogródka. Mniam

ta biała gaura, którą początkiem września z Kasią i Aganią bezustannie kwitnie
Moja bajka 18:50, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Kwiaty we włosach 18:49, 02 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Przedziwny Ogród 18:48, 02 lis 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Do góry
AgataM napisał(a)


O jejciu! Super
Moja bajka 18:48, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

buczek dopiero nabiera kolorów
Wizytówka - Moja bajka 18:47, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 18:44, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
warzywnik przygotowany do dalszych działań

Kwiaty we włosach 18:42, 02 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies