Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Skąpana w słońcu 21:14, 28 paź 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
ewsyg napisał(a)



A Shropshire Lad



Evelina



St. Swithun



Jakie cudowności !!
Za drzwiami do ogrodu... 21:14, 28 paź 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Póki jeszcze trochę koloru w ogrodzie...
Kwiaty we włosach 21:14, 28 paź 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Aurelia pada cały czas, jak będzie ciepło , to jeszcze będziemy cieszyć oczy kolorami, deszcz faktycznie potrzebny, tuje już tak sucho miały.Jak będzie pogoda, to muszę jeszcze zrobić porządek z chwastami.









Ogród do odnowy 21:08, 28 paź 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Do góry


Jesienny widoczek cudny - jak obraz malowany
Zdecydowanie muszę więcej u siebie dosadzić przebarwiających się krzewów i drzew, bo na jesieni to podstawa
Powtórzę się jeszcze raz- cudnieeeeeeee
Kwiaty we włosach 21:02, 28 paź 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Kwiaty we włosach 20:52, 28 paź 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Kwiaty we włosach 20:43, 28 paź 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






U Agi - czyli słońce i piach 20:40, 28 paź 2018


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Do góry
Wreszcie zakwitła moja nn najwyższa trawa


Kwiaty we włosach 20:28, 28 paź 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Kwiaty we włosach 20:16, 28 paź 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Kwiaty we włosach 20:08, 28 paź 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Kwiaty we włosach 20:00, 28 paź 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Niedziela u nas minęła w deszczu, praktycznie cały czas pada, od rana troszkę bez deszczu i bez słońca. Deszcz potrzebny bo ostatnio było bardzo sucho.Trzeba brać się za chowanie mebli, węży, donic, ozdób.











Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:47, 28 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Magleska napisał(a)
Ale mgliście tajemniczo w Aganiowie ....
Wianuszki robisz ,meble skręcasz .....super
A kociaki ?
Buziak


Dzisiaj nie wychyliłam nosa z domu...zza okna wyglądałam....mgła mnie wyhamowała....
gdbyby słoneczko przebiło się nawet na momencik to z obiektywem w ręku latałabym po ogrodzie

mebelek czeka....

Kociaki są rozkoszne

kocur Grafit

Ozzy



Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;) 19:43, 28 paź 2018


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Do góry
Madziu grab był sadzony w kwietniu 2017r
Przerwa na kawę... 19:33, 28 paź 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Coś pokombinuję bo mnie zdrażniło. Na zbliżeniu widać. Część płyt jest z taką grafitową nutą. Tu na zbliżeniu widać.
Ogród do odnowy 19:23, 28 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
...uDany ogród 19:18, 28 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;) 19:12, 28 paź 2018


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Do góry
...uDany ogród 19:09, 28 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Dzisiaj kolejny deszczowy dzień, ja się cieszę bo wody do stawu dobyło i nowo przesadzane roślinki dostały pić
W ogrodzie jeszcze bardzo przyjemnie. Ta jesień jest wyjątkowa







Skąpana w słońcu 19:07, 28 paź 2018


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13041
Do góry








I to już koniec lipca

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies