Aurelia pada cały czas, jak będzie ciepło , to jeszcze będziemy cieszyć oczy kolorami, deszcz faktycznie potrzebny, tuje już tak sucho miały.Jak będzie pogoda, to muszę jeszcze zrobić porządek z chwastami.
Jesienny widoczek cudny - jak obraz malowany
Zdecydowanie muszę więcej u siebie dosadzić przebarwiających się krzewów i drzew, bo na jesieni to podstawa
Powtórzę się jeszcze raz- cudnieeeeeeee
Niedziela u nas minęła w deszczu, praktycznie cały czas pada, od rana troszkę bez deszczu i bez słońca. Deszcz potrzebny bo ostatnio było bardzo sucho.Trzeba brać się za chowanie mebli, węży, donic, ozdób.
Dzisiaj nie wychyliłam nosa z domu...zza okna wyglądałam....mgła mnie wyhamowała....
gdbyby słoneczko przebiło się nawet na momencik to z obiektywem w ręku latałabym po ogrodzie
Dzisiaj kolejny deszczowy dzień, ja się cieszę bo wody do stawu dobyło i nowo przesadzane roślinki dostały pić
W ogrodzie jeszcze bardzo przyjemnie. Ta jesień jest wyjątkowa